rozvody

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod buby » Pon 19. Mar 2007, 1:51

Já jsem měl rozv. řemen za 452,- a sadu kladka za 719,-
Xsara 1,6i break LPG!!!
Obrázok užívateľa
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 19. Feb 2007, 20:36
Bydlisko: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Poslaťod darnel » Pon 19. Mar 2007, 10:01

Rozvody a další věci jsem nechal dělat minulý týden-po 125tisících. Rozvoďák po demontáži vypadal jako nový, jen do té chvíle, než jsem si ho prohlédl pořádně zvětšený pod silnou lupou :shock:
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod brakers » Pon 19. Mar 2007, 17:59

no to ja jsem se radeji ani nedival jak vypada...jinak ted se chystam delat vymenu oleje a filtru....protze kdyz jsem to koupil to auto tak nevim co kdy a jak bylo meneno tak to delam vse at nemam problemy casem...no a pak jeste lak musim udelat
Obrázok užívateľa
brakers
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Uto 19. Sep 2006, 17:41
Bydlisko: Olomouc-Velky Tynec

Poslaťod Luboš » Sob 7. Apr 2007, 12:17

Mám kamosa v servisi ten mi vyjel na tlacarni z ich firem.sw. ze na xsaru 2,0HDI sa remen mení po 160000 mám 124000 tak co teraz. Precital som si toto fórum, ale preco robit nieco ked výrobca garantuje 160kkm. U nás v SK
mi povedali v mototechne ze celý set stojí 4500Sk. Pomerne dost nie??
Xsara \I/2.0 HDI\205Nm/
Obrázok užívateľa
Luboš
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 30. Mar 2007, 0:15
Bydlisko: Skalica SR
Vůz: XSARA 2.0 HDI

Poslaťod Rope » Ned 8. Apr 2007, 13:41

LUBO jsi si stoprocentně jisty těmi kilometry? Pokud ano tak co řeąíą, citroen udává 160000 nebo 10let. Tak to neřeą
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Kamy » Štv 3. Máj 2007, 12:07

Kvido píše:No,to je tě?ko říct,pokud jse? si jistý kilometry,tak by tam měl být je?tě rozvod originál a ten by měl podle výrobce vydr?et 120 000 km.
Teď v zimním období to je?tě není taková hrůza není na něj vyvíjena nijak velká zátě?,hor?í je to v létě ,pokud má? klimu a pou?ívá? ji ,tam ta zátě? bude vět?í a navíc lehce by na něj mohl mít vliv i horko.
Ale i tak do toho nikdo nevidí,je jasné,?e kdy? tady se tady na to ptá?,má? strach a? se něco nestane.
Mo?ná by ti postačila náv??eva v nějakém dobrém servise a? na to mrknou.Tam kam jezdím já by za tohle nic nechtěli.


tak to se mi pls ozvi na mail K4my@seznam.cz a dej mi vedet kam s xsarou jezdis... ja jsem z Noveho Jicina a vim max tak o servise v Bilovci... rozhodne taky budu do mesice menit rozvodak, uz se taky blizim k hranici
Kamy
 

Poslaťod K4my » Pia 18. Máj 2007, 13:16

to lubos: bud v klidu v bilovci u nas v servise mi rekli ze vymena rozvodaku a kladek a gufer a toho vseho me bude stat 4500 Kč CZ.... :roll: :evil:
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod buby » Str 23. Máj 2007, 2:17

Hanes píše:Zrovna mám na dílně hondu accord s prasklým rozvoďákem a ohnutejma osmi ventilama-pán chtěl u?etřit.
Jestli jsi to je?tě neměnil a má najeto tolik kolik má tak prostě a jednodu?e nech vyměnit rozvody a nic neře?, nezapomeň na kladku a vodní pumpu, mění se to s rozvoďákem, pokud to nevymění? tak ti nikdo nezaručí ani 1Km, u 1.4 to není a? zas taková investice.
Sada rozvodového řemene s kladkami stojí 1833Kč od SKF a vodní pumpa 856Kč+výměna.
Na těchto věcech nemá cenu ?etřit.
A navíc výměna je předepsána max po ?esti letech a teď to hlavní je tam připsáno NEBO S PŘIHLÉDNUTÍM NA PROVOZNÍ PODMÍNKY VOZIDLA tak?e to znamená ?e mů?e prasknout i dříve a na nikom si nic nevezme?..

Rozvody jsem udělal automaticky hnedjak jsem auto koupil, ale co ta vodní pumpa, fakt je to tak váľný?
Xsara 1,6i break LPG!!!
Obrázok užívateľa
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 19. Feb 2007, 20:36
Bydlisko: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Poslaťod K4my » Str 23. Máj 2007, 5:12

takze sem vykoumal tak prumerne ceny - kladky 600Kč a rozvodak do 600kč... za praci si zidaci vetsinou uctujou vic nez ty dily samotne.... a oprava ne v Bilovci ale v Kunine. takze uz mam taky nakoupeno ;) dost mozna budu pojezdu schopen i na ten sraz :P

PS: hlavne nic neobjednavat v autorizovanych servisech, to je hrozne.... lepsi je rovnou zjistit od koho v servise odkupuji a zajit si tam... a stejne tak to bude i v pripade vodni pumpy...
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

XSARA

Poslaťod XSARA » Štv 24. Máj 2007, 11:15

KA®DÝ KDO KOUPÍ OJETÉ AUTO TAK VŘELE DOPORUČUJU HNED VYMĚNIT ROZV.ŘEMEN ATD....NIKDY NEVÍ© KOLIK MÁ NALÍTÁNO.NA TACHO NEVĚŘÍM :evil: .JEDINĚ SERVISNÍ KNÍ®KOU A TAM PÍ©OU DATUM A KM :shock:. KDYSI JSEM KOUPIL PE®OTA KTERÉ BYLO NA TACHU 85000 KM BEZ SERVISKU A JÁ ©PATNĚ SLY©ÍM TAK KÁMO© ŘÍKAL ®E MOTOR NENÍ V POŘÁDKU.JELO TO NA 3 VÁLCU,SPOTŘEBA OLEJE PUL LITRU NA 1000 KM :evil: !!! TAK JSEM DAL DO OPRAVNY GO MOTORU.VÝMĚNA PÍSTNÍ KROU®KU,VENTILY(OHNUTÉ),KOMLET ROZVOĎÁK ATD... A PAK TO JELO JAK DĚLO :lol: .VĚŘTĚ NĚVĚŘTĚ JĚ©TĚ NA POČÍTAČI ZJISTILI ®E TO MÁ NALÍTANO 380 000 KM :evil:!!!
XSARA
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 11:48

Poslaťod K4my » Štv 24. Máj 2007, 12:53

to neni nic abnormalniho... proto je lepsi kupovat auta se serviskou... ikdyz ani tam si clovek nemuze byt 100% jistej
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

rozvody

Poslaťod XSARA » Štv 24. Máj 2007, 23:02

ANO SE SERVISKOU TAKY MOC NEVĚŘÍM.KDY® JSEM KOUPIL XSARU SE SERVISKOU TAK PODLE MĚ PRAVDA BUDE.ALE TO JE V©ECHNO KDYBYCH.TAKY JSEM SLY©EL U NOVÉ AUTA JAK JEZDÍ JAKO PŘEDVÁDĚCÍ VUZ A ZA PUL ROKU TO PRODAJÍ TŘEBA O 15 000 KČ LEVNĚJI PROTO®E JE TO TROCHU OJETÉ TŘEBA DEJME TOMU 500 KM ALE SKUTEČNOST BUDE VÍC.
XSARA
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Str 23. Máj 2007, 11:48

Re: rozvody

Poslaťod K4my » Pia 25. Máj 2007, 5:13

XSARA píše:ANO SE SERVISKOU TAKY MOC NEVĚŘÍM.KDY® JSEM KOUPIL XSARU SE SERVISKOU TAK PODLE MĚ PRAVDA BUDE.ALE TO JE V©ECHNO KDYBYCH.TAKY JSEM SLY©EL U NOVÉ AUTA JAK JEZDÍ JAKO PŘEDVÁDĚCÍ VUZ A ZA PUL ROKU TO PRODAJÍ TŘEBA O 15 000 KČ LEVNĚJI PROTO®E JE TO TROCHU OJETÉ TŘEBA DEJME TOMU 500 KM ALE SKUTEČNOST BUDE VÍC.


s predvadeckama je to slozitejsi, ale zrovna tam sem se nesetkal s problemy.... dneska je nejvetsi problem u ojetin to ze sou nektery bourany... je par figlu jak na to prijit, ale mnohdy ti nepomuze ani to, kolikrat musis treba i vytahnout motor abys videl ze je auto prakticky slozene ze dvou dilu :D u kamosovy ochcafky sem se smal, na jedny pulce kastle mel zalakovanej jeden vin aby nesel videt, ten sme nechtene setreli a na druhe pulce byl vin jako z puvodniho vozu :D nemalo sem se smal :D vuz byl po kompletni destrukci a ten kdo si s tim vyhral si al dost prace, a bylo pravdou ze vcelku slusnou praci, jelikoz vuz byl i po narocnych testech provozuschopnej. pretaceni tachometru me dvakrat ani neudivuje to je skoro to nejbeznejsi co se dela, nicmene nevim jak u xsar, ale napr ochcafky dovedou nalitat bez problemu 800 tisic.... samo ze nutnej servis a vymeny ale porad jezdi. :)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod CHiP » Pia 25. Máj 2007, 6:38

K4my: Co vím, tak po 500 tis. km 1,9 TDi Octavia byla nutná výměna motoru. Teď tam mají druhý motor a brzo bude mít najeto 900 tis. km (400tis. km druhý motor) :lol:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod K4my » Pia 25. Máj 2007, 6:58

CHiP píše:K4my: Co vím, tak po 500 tis. km 1,9 TDi Octavia byla nutná výměna motoru. Teď tam mají druhý motor a brzo bude mít najeto 900 tis. km (400tis. km druhý motor) :lol:
to je zajimavy protoze kamos uz ma vazne najeto pres 700tisic..... 250 kdyz kupoval a zbytek najezdil on sam.
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia