Ručička teploty, malý cestovatel

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod igor1894 » Pon 12. Feb 2007, 18:00

no ak to človek berie tak že "je to iba softwarová chyba" tak to potom treba povedať aj keď ti nepôjde elktrika v oknách alebo niečo iné čo má fungovať a nefunguje. Nikto netvrdí, že to auto je špatné a keď si si vedomý že to auto nie je dokonalé, myslíž že C6 už je ??? ako si na to prišiel??? to mi chceš povedať že keď vytvárali C6 tak sa jej venovali viac ? silne pochybujem. To je vizitka Citroenu k prístupu a odstraňovaniu závad aspoň podľa mňa.
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lobello » Pon 12. Feb 2007, 18:54

a co mam teraz robit? predat citroen len preto lebo mi zle ukazuje pocitadlo servisnych intervalov? ja som zatial spokojny ak ty niesi, tak xsaru predaj, kup si konkurenciu a mozno zistis ze citroeny niesu az take spatne ako si myslis. pravdepodobne si kupil zly kusok pretoze vacsinou poznam ludi, ktori su s tymito autami spokojni.

C6 je auto na vysokej urovni. ma vsak este vela mensich chyb ktore treba vychytat.
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod lobello » Pon 12. Feb 2007, 18:58

inak k tej C6. otcov sef ho ma ako sluzobne auto. sef je nemec a mal BMW7, audi 6 a poslednu dobu jazdi na Citroene C6. preco asi?
auto ma svoj imidz, je uplne inde ako nemecka konkurencia. citroen sa nediva na konkurenciu, ide vlastnym smerom a to vidno aj na novych modeloch aut.
netreba vsak brat tragicky ked sa ti nieco na aute pokazi. aj ja som mal mensie chyby ale za tragediu to nepovazujem
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod igor1894 » Pon 12. Feb 2007, 19:04

nikto ti nekáže aby si Xsaru predával a či ju ja predám to je moja vec. Ja som vyslovil iba konštatovanie, že na fóre sa opakuje množstvo závad toho istého typu.
PS : nie som vlastníkom prvého Citroenu takže ich trošku aj poznám a viem čo môžem od nich očakávať.
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lobello » Pon 12. Feb 2007, 19:14

ved preto je tu forum, aby sa zavady vykonzultovali a dali na spravnu mieru
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod igor1894 » Pon 12. Feb 2007, 19:22

však to áno, ale zatial sme s tým počítadlom nepohli a napr. dusenie motora som odstránil až po roku !!! bol to modul na sviečky, ale vďaka fóru som si zase prečistil všetko počnuc krokovým motorčekom až výmenu sviečok :-)
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lobello » Pon 12. Feb 2007, 19:24

nema zmysel sa teraz netahovat kto ma pravdu. citroen ma svoje dobre stranky aj zle stranky. tie zle su tu nato aby sa odstranovali
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod pastynko » Uto 13. Feb 2007, 10:27

lobello píše:nema zmysel sa teraz netahovat kto ma pravdu. citroen ma svoje dobre stranky aj zle stranky. tie zle su tu nato aby sa odstranovali


druha vec je ze ak je to problem ktory je vseobecne znamy, mali by to odstratit oni=rozumej citroen. davno mal byt na svete update RJ a ked by si k nim prisiel ze hej hallo, toto mi to robi, dali by ti novy FW do RJ a bolo by, pekne by ti podakovali ze si prisiel a koniec... toto mi u nich chyba :roll:

ale urcite su aj horsie automobilky :D

neviem aku vizitku mal citroen v minulosti, ale ja osobne mam pocit ze toto je nejaky trend... starsie auta boli ovela spolahlivejsie ako sucasne, aj ked uz mali zlozitu elektroniku(aby ste si nemysleli ze pisem o nejakych karburatoroch :D )! aj ked si pozriete japonske auta ktore sa pysia spolahlivostou, pri novych to az take jednoznacne nie je... mozno to bude tym ze vsetky automobilky chcu byt zastupene vo vsetkych segmentoch a mat co najviac modelov, potom vychadzaju nove modely s roznymi chybami, ale tym ze uz su vo vyvoji dalsie 4 modely nejak seru na tie chyby a neodstranuju ich :evil:

vynimkou su snad HIGH-END modely typu BMW 7 a podobne, pri ktorych si tie chyby nemozu dovolit, takze sa tomu venuju a ked nejaka chyba nastane, hned ich stahuju do servisov a riesia, bohuzial do tejto cenovej kategorie sa bezny clovek len tak nedostane :?

no ale ked je niekto nespokojny, nech vymeni :D

ja sa chystam prejst na ine auto, nie preto, ze by ma Xsara sklamala, ale preto ze chcem nieco ZABAVNEJSIE :lol: inak povedane, chcem zadohrab 8)



sorry ze som sa takto rozpisal...prepacte :oops:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod lobello » Uto 13. Feb 2007, 10:44

to vsetko je ok.
najvacsi problem je v tom, ze automobilky prechadzaju na rezim, ktory setri co najviac penazi- rozumej znizovanie vyrobnych nakladov.
dalej je to v tom, ze sa vyraba omnoho vacsie mnozstvo automobilov na jednu fabriku. manazeri su pod tlakom a tlacia na vyrobu aby vsetko stihali. a tak sa stava ze sa najdu aj naozaj velmi nepodarene auta- poruchove.
co planujes nahradit za xsaru?
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod pastynko » Uto 13. Feb 2007, 10:45

Nissan 200sx 1.8Turbo :D
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod lobello » Uto 13. Feb 2007, 10:46

fiha? :D
a to mas vyhliadnutu nejdy dobry kusok?
Obrázok užívateľa
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia 5. Jan 2007, 16:27
Bydlisko: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Poslaťod pastynko » Uto 13. Feb 2007, 11:11

lobello píše:fiha? :D
a to mas vyhliadnutu nejdy dobry kusok?


jeden uplny cukrik, ako novy 8) a druhy uz trosku poupravovany... :lol:

este si musim vybrat... vyhoda toho auta je ze ked sa on staras, nekazi sa :wink:

no a za par korun z toho mas 250 konovu bestiu :lol:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod igor1894 » Uto 13. Feb 2007, 17:12

Pastynko - 169 k ti nestačilo ?? ty si riadny dábel !! Čo by som za to dal keby som sa s tým mohol zviesť ! to musí byt sila :wink:
Drzim palce pri stastnom vybere auta :D
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod pastynko » Uto 13. Feb 2007, 17:39

igor1894 píše:Pastynko - 169 k ti nestačilo ?? ty si riadny dábel !! Čo by som za to dal keby som sa s tým mohol zviesť ! to musí byt sila :wink:
Drzim palce pri stastnom vybere auta :D


stacit by aj stacilo, ale zadny nahon je zadny nahon ;)

Dakujem!
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod igor1894 » Uto 13. Feb 2007, 17:46

ak kupis tak potom hod foto, snad ta za toho Nisana ostatny neukrizuju :lol:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia