Vymena ventilatora chladenia - sahara

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Vymena ventilatora chladenia - sahara

Poslaťod Mravec » Pon 29. Apr 2013, 15:10

Zdravim Xsara pozitiv chlapov.
Potreboval by som poradit ako na vymenu sahary, mam dvojvrtulovu, motor 1.4i s manualnou klimou. Moje ventilatory sa rozsypali a zadovazil som si novu kompletnu saharu. Trochu sa bojim aby som nieco nevyviedol s chladiacou sustavou, nemam garaz musim to urobit na parkovisku. Vdaka.
Mravec
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 31. Máj 2006, 23:28
Bydlisko: Košice
Vůz: Citroen Xsara Break 1.4i, r.v. 1999, Ocean blue

Re: Vymena ventilatora chladenia - sahara

Poslaťod Kleki » Str 1. Máj 2013, 22:40

Musíš demontovať predný nárazník , návod nájdeš tu http://www.xsara.cz/phpbb3/download/ext_int/xsarai-demontaznarazniku.pdf. Po demontáži nárazníka sa už dostaneš k saharám. Demontuješ vrtuľu sahary a potom máš prístup k držiakom samotného elektromotora.Odpojíš elektrické káble a vytiahneš elektromotor von. Skladáš v opačnom poradí. V prílohe máš obrázok ako to vyzerá pod nárazníkom. Vrtuľa by mala byť zaistená podľa obrázku takým plechovým cvokom , ale stretol som sa už aj s tým , že bola zaistená skrutkou , ale tá má opačný čiže ľavý závit , tak na to pozor.
Prajem veľa šťastia :wink:
Prílohy
Sahary.pdf
(161.21 KiB KiB) 380 krát
Bývalá Xsara break 1.9TD 1999 , Xsara Break Exclusive 2,0HDI 80kW, 2002
Aktuálne Citroen C5 Break Exclusive 2,0HDI 100kW s automatom r.v.2006 + Xsara 1998 1,4i(manželkina)
Obrázok užívateľa
Kleki
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Ned 26. Okt 2008, 14:24
Bydlisko: Slovakia , Kováčová
Vůz: Citroen C5 Break 2,0HDI 100kW(EX Xsara break 1.9 TD r.1999, Xsara break 2.0HDI/80kW r.2002)

Re: Vymena ventilatora chladenia - sahara

Poslaťod Mravec » Štv 2. Máj 2013, 0:12

Dakujem za odpoved, ale uz som sa s tym potrapil sam.
Ten navod na demontaz predneho narazniku som pouzil, ale narozdiel od navodu som poistne lanko som uvolnil odsrubovanim sruby
a nepustal som sa do uvolnenia tej plastovej casti.
Pre opravu/vymenu ventilatorov sa da v postate pouzit dvojaky postup.

1. Len vymena samotneho ventilatora (pre sikovne prsty):
a. Odpojit bateriu, to preto aby nedoslo k spusteniu ventilatorov pocas montaze --> bezpecnost pri praci :)
b. Pri vymene ventilatora staci len odmontovat predny plastovy kryt ventilatora.
c. Odmontovat vrtulu. Ja som mal vrtule prichytene pomocou matice s normalnym smerovanim zavitu.
d. Potom z vrchu uvolnit svorky chladicov (ja tam mam dva chladice, jeden je pre klimu) a vyklopit ich smerom k motoru.
Staci len par centimetrov. To preto aby bol pristup k maticiam ventilatora zo zadu a aby sa neposkodil chladic.
e. Demontovat ventilator. Odsrubovat tri sruby. Tu je potrebme sa dostat zo zadu k maticiam, preto to vyklopenie chladicov.
f. Skompletizovat spat v opacnom poradi.
Mala pomocka pri nasadeni vrtule: Na vrtule je ryska. Ak sa na ventilatore pootoci oska tak, ze capiky
na oslke su zvislo potom ryska na vrtule ma byt hore a vrtula pekne zapadne na osku ventilatora do capikov.

2. Vymena kompletnej sahary:
a. Odpojit bateriu, to preto aby nedoslo k spusteniu ventilatorov pocas montaze --> bezpecnost pri praci :)
b. Demontovat predny plastovy kryt ventilatora.
c. Demontovat predny naraznik podla tohto postupu:
http://www.xsara.cz/phpbb3/download/ext_int/xsarai-demontaznarazniku.pdf
d. Odmontovat klakson
e. Odpojit vsetky koncovky ku svetlam (po tri na kazdej strane).
f. Demontovat vrchmu priecnu prepazku spolu aj so svetlami (svetla nie jenutne demontovat samostatne)
prepazka drzi na troch srubach na kazdej strane. Jedna sruba je na vrchu, na kraji a spaja priecku s blatnikom.
Dalsie dve sruby su pod svetlom. Dalej este je potrebne odmontovat plastove drziaky pod kazdym svetlom, ktory pridrzuje svetlo
a zaroven sluzi na fixaciu predneho naraznika.
g. Predny nosnik je potrebne nadvihnut pri vrchnej srube, lebo pri tejto srube je plech zospudu fixovany kolikom, a potom povytiahnut dopredu.
Koli lanku ktorym sa otvara kufor som cely diel aj so svetlami vylozil hore na motor.
h. Potom z vrchu uvolnit svorky chladicov, nadvyhnut ich a snazit sa ich povytiahnut zo zapadiek sahary.
So zadnym chladicom (blizsie k motoru) sa manipuluje celkom dobre je napojeny na hadice. Predny chladic (pre klimu)
je na lavej strane napojeny na hadicu a na pravej na tubky, takze opatrnejsie.
I. Uvolnit elektricku pripojku sahary odskrutkovanim akejsi plastovej matice a povytiahnut z kontaktov.
j. Potom sa uz len snazit vyslobodit saharu spod chladicov.
k. Zalozit novu saharu a zmontovat v opacnom poradi.
Mravec
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 31. Máj 2006, 23:28
Bydlisko: Košice
Vůz: Citroen Xsara Break 1.4i, r.v. 1999, Ocean blue

Re: Vymena ventilatora chladenia - sahara

Poslaťod PAVEL.K » Pia 16. Aug 2013, 21:29

chtěl bych se zeptat, k čeku slouží ty dvě spirálky co jsou na sahaře směrek k chladiči, jak je vidět na fotce?( to jak tam vede ten červený a žlutý drát pro přesnost) jedna se mi rozbila a ted nevím zda to tam musí být a nebo ne
Prílohy
foto.jpg
foto.jpg (122.78 KiB) Zobrazené 4630 krát
PAVEL.K
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Str 23. Sep 2009, 21:22
Bydlisko: Olomoucký kraj
Vůz: citroen xsara, 1.4i rok 2004 benzín překopanej na plyn

Re: Vymena ventilatora chladenia - sahara

Poslaťod Cvrček » Pia 16. Aug 2013, 22:00

Jsou to předřadné odpor,které "řídí" rychlost sahary. A být tam musí. Nové stojí v Citroenu kolem 800Kč za kus.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001


Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia