divný bzučivý zvuk

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

divný bzučivý zvuk

Poslaťod ROSTISLAV NOVOTNÝ » Ned 11. Aug 2013, 21:12

zdravím pánové mám malý problém-při přidání nebo ubrání plynu se zepředu ozývá takový bzučivý zvuk, jako by se motor, nebo převodovka opírali o kastli-koukal jsem na silentbloky ale na nic jsem nepřišel-horní na motoru je oukej a na straně převodovky nevím protože je pod baterkou , ale ještě by měl být třetí vespodu a myslím že ten to dělá-je napojený na nápravnici a převodovku nebo na motor ? -když jsem zařadil jedničku při vypnutým motoru a zatlačil do auta ozval se takový kovový zvuk-asi to bude ono......kolik to stojí a máte prosím někdo foto ? díky moc
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Sob 31. Mar 2012, 19:02
Bydlisko: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002

Re: divný bzučivý zvuk

Poslaťod Cvrček » Ned 11. Aug 2013, 21:37

Sice by pomohlo VINko,ale zadal jsem X2 1,6 16V manuelní převodovka. Tak snad to malinko napoví.
Obrázok
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: divný bzučivý zvuk

Poslaťod ROSTISLAV NOVOTNÝ » Str 14. Aug 2013, 18:39

díky za obrázek-odpoledne jsem měl auto na rampě a opravdu to dělá spodní zavěšení-guma je vyjetá stranou asi o půl centimetru a je dost vytahaná a ten ocelový výlisek mezi zavěšením a nápravnicí drnčí o těleso silentbloku-je to vidět kde se to dotýká-a koukal jsem na ceny a není to ani drahý.....nechám vyměnit oba konce zavěšení.....
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Sob 31. Mar 2012, 19:02
Bydlisko: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002

Re: divný bzučivý zvuk

Poslaťod ROSTISLAV NOVOTNÝ » Uto 19. Nov 2013, 18:48

vyřešeno-možno smazat .....
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Sob 31. Mar 2012, 19:02
Bydlisko: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002

Re: divný bzučivý zvuk

Poslaťod Cvrček » Uto 19. Nov 2013, 19:15

Nejsem pro smazání. Spíše pro to,aby jsi zde popsal výsledek,čím toto bylo způsobeno. A někomu příště to může pomoci. :wink:
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: divný bzučivý zvuk

Poslaťod ROSTISLAV NOVOTNÝ » Str 20. Nov 2013, 20:17

no převodovkou to bylo....... dneska jsem ji chěl otevřít a podívat se do ní ale sundal jsem jen boční plechové víko-a když tam na mě vykoukly ozubený kola a řadící vidlička tak zjistil jsem že bez vercajku-jen s golou to asi těžko rozdělám -protože to bylo zřejmě kolo zpátečky v objímce-tu objímala ještě ta vidlička a celý to vypadalo jako synchron a nebo zubová spojka -bez přípravku ani ránu... no a navíc v oleji na dně byly bronzové částečky -jehličky-jako by se uvnitř něco dost odrbalo...jednu jsem si dost nepříjemně zapíchl do ruky ....no nic už to neřeším auto s jinou špajskou už v pohodě jezdí a v sobotu ji vezu na sběrnej dvůr jako kus šrotu-co s tím když hučí jak trolejbus.....
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Sob 31. Mar 2012, 19:02
Bydlisko: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002


Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia