podtlaková hadička

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

podtlaková hadička

Poslaťod xeonxeon » Pon 24. Nov 2014, 2:18

Ahoj zdravím všechny xsaristy. narazil jsem u své sárinky na zajímavou závadu. Již několik let mě trápí že když nastartuji studený motor tak volnoběh vrčí jak má, ale pokud ho chci dostat do otáček musel jsem na to víc dupat, rozjezd jedině silne pres spojku a alespon 2,5tis ok. vyměnil jsem všechny senzory vč. ventilu volnoběhu a pouze senzor na tlak vzduchu je původní. Ale když jsem teď o víkend prováděl zimní přípravu ulomil jsem hadičku na podtlak viz. foto... Auto od té doby jede startuje krásně lehce a má pravidelný chod a výkon za jakékoliv teploty, otáčky se nehoupou a je to živé auto(konečně vím jak vypadá 65 lpg kw :-) )... Chtěl bych se zeptat zda je nebezpečné pro auto nebo pro něco jezdit bez této hadičky. (spotřebu atd este nevim zda stoupla nebo klesla. ale jakmile hadičku přicpu tak to vydává a chová se to stejně jako předtím. nejde to výkonu za studena a ma na volnoběh takový udušený vzduch. děkuji moc za vaše reakce
Pro obrázek sem vkládám odkaz (nechci jej zmenšovat) http://lancik.eu/download/podtlak.jpg
xeonxeon
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto 12. Júl 2011, 18:07
Bydlisko: litoměřice
Vůz: citroen xsara 1998, 1,6, 65kw kombik

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia