Automatická převodovka

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Tortugas » Ned 24. Jún 2007, 10:01

Poprve jsem jel s automatem v Scorpiu a malem to do me dvakrat napalili ti co jeli za mnou, kdyz jsem jim to zaseknul pred cumakem, jak jsem chtel pred krizovatkou vyradit :shock:

Pak jsem parkrat jel se starym CX taky v automatu a nemuzu proti nemu rict krivy slovo. Do zacpy a mesta idealni toto :D

Ale stejne bych si vzdycky vybral manual, protoze se s nim muzu realizovat podle sveho 8)
Xsara Break 1,6i 16V r.v.2002 - pokud ji nekdy nekdo najde
Xsara Picasso 1.8i 16V r.v.2002 už je taky fuč
Peugeot 307 Break 1,6 16V - kdo to auto ukradne tomu ruka upadne
Tortugas
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob 20. Jan 2007, 15:38
Bydlisko: Praha

Poslaťod dapata » Ned 24. Jún 2007, 11:00

Tortugas píše:Poprve jsem jel s automatem v Scorpiu a malem to do me dvakrat napalili ti co jeli za mnou, kdyz jsem jim to zaseknul pred cumakem, jak jsem chtel pred krizovatkou vyradit :shock:

Pak jsem parkrat jel se starym CX taky v automatu a nemuzu proti nemu rict krivy slovo. Do zacpy a mesta idealni toto :D

Ale stejne bych si vzdycky vybral manual, protoze se s nim muzu realizovat podle sveho 8)


Ono jde jen o zvyk.Poprvé, jak jsem jiľ psal, me vyměnily sluľební auto.Vyfasoval jsem ho v podzemní garáľi.Mělo to volič klasika americký auta pod volantem.Vůbec jsem sním neuměl vyject,auto za 2,5 mega vąude samý sloupy +ja+automat :lol: Takľe jsem hodinu studoval návod jak sním zacházet.Po čase jsem tomu to způsobu jízdy přiąel na chu» a kdyľ nebudu muset,nebudu měnit.
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 7:24
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Poslaťod ColinMcRay » Ned 24. Jún 2007, 17:40

Taky mám automat 1.8 klasika liftback a jsem nadmíru spokojený člověk. Já si ani vybírat mezi manualem nemohl ponevadľ jsem na vozíku a automat pro mě byla jasná volba. Mám dokonce řidičák udělaný jen na automat. jeątě mám pár drobných uprav na mojem fáru a jsou to docela masakrální vychytávky... jako dveře otvírané naopak, brzda/plyn na páce vedle volantu... opravdu tuning se vąím vąudy... jak na to nahodím pořádné kola, plasty a pomerančovou metlu... :shock: to bude krasavice
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Poslaťod rosta » Ned 24. Jún 2007, 18:07

Pomerančová je super :lol:
rosta
 

Poslaťod dapata » Ned 24. Jún 2007, 19:33

Tak kolikpak je nás tu s automatem? Hádam ľe takových to citorenařů moc nebude 8)
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 7:24
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Poslaťod K4my » Pon 25. Jún 2007, 5:31

ja myslim ze automatu tady bude dost ;) urco vic nez si myslis :)
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Predchádzajúci

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia