Teplota motoru

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Teplota motoru

Poslaťod tomluk » Ned 22. Júl 2007, 19:11

Vlastním rok a pol Xsaru 1.8, 16v, 81 kw a mám problém s teplotou. Vymenil som chaldič, termostat, chladiacu kvapalinu a teplota sa pohybuje tak okolo 105. Tento týľdeň som sa vracal z dovolenky, rýchlos» na dialnici 140 km/h, klíma zapnutá a teplota sa ąplhala takmer k 120 stupňom. Pri diagnostike overané fukčné oba stupne spustenia ventilátorov. Ak by mi vedel niekto poradi» čo s tým bol by som povďačný.
tomluk
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob 21. Apr 2007, 20:41

Poslaťod bleriot11 » Ned 22. Júl 2007, 20:57

Otázka je zda je ta teplota skutečně taková jakou ti ukazuje budík.Třeba je problém jen ve snímání teploty(čidlo)nebo můľe ukazovat více i budík v tachometru.V servisu by na to měli přijít.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod irkas » Ned 22. Júl 2007, 22:19

mel jsem podobny prolem,ale na opacnou stranu at sem jezdil jak jezdil tak me teplota na budiku proste nevylezla nai o stupen a zustavala na 70 stupnich pak zase skocila treba na 100 stupnu a vse jsem mel vporadku.... myslim si ze je to zavada pristristrojove desky na tu si tu stezuje hodne lidi ze si dela co chce ...
Provázej tě síla Luku.
www.s60.cz vse o symbianu
Obrázok užívateľa
irkas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned 24. Jún 2007, 13:29
Bydlisko: Corusant

Poslaťod Michal123 » Pon 23. Júl 2007, 7:23

A co pouľíváą za chladící kapalinu????
Michal123
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 14. Jún 2007, 11:51
Bydlisko: Trutnov
Vůz: Xsara Break 1,8i 66kw

Poslaťod darnel » Pon 23. Júl 2007, 15:05

Ředíą kapalinu? V servisech větąinou kapalinu neředí, v návodu na obalu ale je doporučení chladící kapalinu naředit destilkou. Udělal jsem to a mám dojem, ľe to chladí líp.(Koncentrovaná kapalina je hustějąí a hůř odvádí teplo. Pokud ji naředíą na -25 nebo -30, mělo by to bohatě stačit)
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod Sbohem vąem » Uto 24. Júl 2007, 14:05

Přesně tak,mám tam originál náplň Antigel a dostal jsem do stejných problémů,po přeměření mi málem vypadly oči s důlku,bylo to ředěno na -70 °C,přece kura nejsme na sibiři,tak jsem to zředil na -20°C a před zimou opět přidám,chladí to teď mnohem mnohem lépe.
Sbohem vąem
 

Poslaťod tomluk » Uto 24. Júl 2007, 16:22

Kvapalina tam je G12, nariedená na -35. Dnes som bol v servise na diagnostiku. Rozdiel medzi čídlom motora a čidlom ukazovateµa na prístojovej doske bol 10 stupňov. Navrhli mi vymeni» čidlo motora a potom sa vraj uvidí. Ďakujem vąetkým za podnentné pripomienky. Ozvem sa ako to dopadlo.
tomluk
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob 21. Apr 2007, 20:41

Re: Teplota motoru

Poslaťod MP » Ned 29. Júl 2007, 22:32

tomluk píše:Vlastním rok a pol Xsaru 1.8, 16v, 81 kw a mám problém s teplotou. Vymenil som chaldič, termostat, chladiacu kvapalinu a teplota sa pohybuje tak okolo 105. Tento týľdeň som sa vracal z dovolenky, rýchlos» na dialnici 140 km/h, klíma zapnutá a teplota sa ąplhala takmer k 120 stupňom. Pri diagnostike overané fukčné oba stupne spustenia ventilátorov. Ak by mi vedel niekto poradi» čo s tým bol by som povďačný.

...při jízdě v HR po dálnici , kolem těch 140 km / h , taky s klimou , mě teplota taky vylezla kousek před 120°C , těsně před to červený , ale ne , kdyľ jsem pak zvolnil , tak to zase po chvilce spadlo na tu rysku co by mohla značit 105°C ... Jinak při běľným jeľdění kolem kilča , nebo po městě , pod ryskou 90°C ....
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Ředění

Poslaťod celam » Uto 31. Júl 2007, 9:58

Někde jsem se dozvěděl, ľe chladící kapalina by se neměla ředit destilovanou nebo demineralizovanou vodou, vodě něco chybí a vyľírá pak okolí. Správně by se měla pouľít běľná voda z kohoutku, ale měla by se napřed převařit a teprve potom pouľít pro dolití.

Nějakou svou logiku to má. Moľná má někdo jinou zkuąenost.... Nepatří to úplně k tématu...

K těm naměřeným teplotám - asi to bude ve vąech případech čidlem, pokud ventilátory spínají a vąe jinak funguje jak má nejspíąe bude dobré jít po čidle pro teploměr - nic netrvá věčně....

Je ale dobré se na to podívat, protoľe uvařený motor je konec motoru....

Radek
celam
celam
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Pia 21. Apr 2006, 8:48
Bydlisko: Hostětín 5, 687 71 Bojkovice

Poslaťod K4my » Uto 31. Júl 2007, 10:03

v podstate se da chladit samotnou destilovanou vodou protoze ta ma bod varu o neco vyse nez klasicka voda pokud si jestre pamatuju poznatky ze zakladni skoly spravne :-) Prevarena voda mozna jen protoprotoze ona pak zmekne a nezanese ti chladici system, jinou logiku bych v tom nevidel. Co se ale michani tyce nevim, nicmene da se to zjistit a na 100% to bude napsane i v navode pro chladici kapalinu
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod CHiP » Uto 31. Júl 2007, 11:17

K4my píše:v podstate se da chladit samotnou destilovanou vodou protoze ta ma bod varu o neco vyse nez klasicka voda pokud si jestre pamatuju poznatky ze zakladni skoly spravne :-)

Nepamatujeą :D Bod varu se posouvá u vody směrem nahoru s vyąąím tlakem a s niľąím tlakem klesá. Takľe na Mont Everestu se Ti bude voda vařit uľ třeba uľ při 60°C, v autě, kde je okruh pod tlakem třeba aľ při 130°C :wink:
(Hodnoty jsou smyąlené a pouze demostrační :P)
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Teplota motora

Poslaťod tomluk » Štv 16. Aug 2007, 6:11

Tak som vymenil obe čidlá (zelené - dvojpolové a modré - jednopolové)
Problém sa nevyrieąil. Skusil som odmera» teplotu kvapaliny v chladiči pri situácii, keď prístrojovka ukazuje pekne nad 100, sahary beľia. Teplota bola 80 stupňov. Je mi jasné, ľe v motore je asi o niečo viac. Je eąte nejaké čidlo, ktoré môľe s tým súvisie»? Sahary sa spúą»ajú na základe teplomera, alebo sú ovládané niečim iným? Dá sa overi» presnos» prístrojovky?
tomluk
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob 21. Apr 2007, 20:41

Poslaťod ElTorpedo » Pon 3. Sep 2007, 14:03

poznáą ľe spínají kdyľ odpojíą to hnědé čidlo, nespíná sepnutí motorků,ale pokud funguje jako přeruąovač, takľe kdyľ je o.k. tak po odpojení se ti sahary roztočí na 2. st. kkdyby bylo k.o. tak se spíą auto přechlazuje ne naopak. jestě z čidla vedou dráty do řídící jednotky pro chlazení co je v LP nadkolí, pak teprve do motorku, které jsou zapojené za sebou, to znamená pokavaď je někde problém v celé této soustavě tak to běľí celý na.... Zkus to nejdřív s tím hnědým čidlem ,pak ten konektor kdy vedou dráty do rámu sahar, pak motorky, já měl na jednom blbej kontakt a nakonec zbývá to nejhorąí, ta řídící jednotka
Obrázok užívateľa
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Pia 11. Aug 2006, 17:14
Bydlisko: Plzeňsko

Poslaťod spy » Pon 3. Sep 2007, 18:23

Troąku mě taky trápi(la) teplota motoru - větąinou budík ukazoval +-90, ale kdyľ s tím člověk poskakoval ve mestě v zácpě tak to hodně rychle vylezlo těsně pod červené.

První stupeň sahar spouątěl na cca 105 (ta první čárka za 90) a vľdycky se to zastavilo těsně před červeným, saharay to krapet schadily (cca na 100) a pak znovu.

Tak jsem to nechal zkontrolovat a v servisu mi řekli ľe teploměr na přístrojovce proměřuje cca o 10st, prý kdyľ to měli na diagnostice tak ta ukazovala 90st, ale teploměr na přístrojovce ukazoval těsně pod červené...

Takľe si myslím ľe hodně těch teploměrů na Xsarách proměřuje.... protoľe podobný problém tu má více lidí, ale motor se nepřehřívá....
mitä?
Obrázok užívateľa
spy
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Pon 8. Máj 2006, 15:26
Bydlisko: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI


Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia