Startovani, nechytne bez plynu.

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

po problemu - snad

Poslaťod FURY » Štv 27. Sep 2007, 11:09

tak sem nechal přez noc baterku trochu oľivit a musim říct ľe je snad po problému auto startuje jako dřív a dokonce zmizel i zmiňovanej problém s kontrolkou ABS takľe řeąení jak uľ tu někdo víąe psal je opravdu v oľivení nebo dodání nové baterky 8)
Xsara 1.8 16V Exclusive r.v. 99
Obrázok užívateľa
FURY
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 20. Jún 2007, 0:04
Bydlisko: Mladá Boleslav
Vůz: Xsara, 1,8 16V, N95, r.v. 1999

Poslaťod FURY » Štv 27. Sep 2007, 11:13

CHiP píše:
FURY píše:mam taky ten problém při startu probliknou kontrolky vylítnou ručičky naplno a auto chcípne, pokud při startu mírně klepnu do plynu tak je to bez problému. od chlapíka kterej dělá citrony mi bylo řečeno ľe je to na 99% baterka.... tak jí zkusim oľivit a dam pak vedět co a jak...

Jojo, tohle na baterku vypadá. Radím moc si s tím nezahrávej, sice jí nabijeą, prvních několik startů v pohodě, pak se to zase vrátí do zaľitých kolejí. Nakonec venku přituhne a nenatočíą to :idea: :D


jj souhlasim máą naprostou pravdu ľe bude lepąí koupit novou jen sem na to ted neměl kdy a nechtělo se mi ho trápit startováním pod plynem takľe ted hned jak budu mít moľnost tak zajedu koupit baterku.... a následně na to se na vás obrátim o radu kterou koupit aby za něco stála a chvilku vydrľela...
Xsara 1.8 16V Exclusive r.v. 99
Obrázok užívateľa
FURY
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 20. Jún 2007, 0:04
Bydlisko: Mladá Boleslav
Vůz: Xsara, 1,8 16V, N95, r.v. 1999

Poslaťod CHiP » Štv 27. Sep 2007, 11:28

FURY: Já mám úplně obyčejnou Starline 72 Ah z Autokelly za 1900,- Kč. Původně jsem chtěl něco lepąího, ale na doporučení mechanika jsem se na to vybodnul, prý má s těmahle baterkama zatím jenom samé dobré zkuąennosti + je na ní záruka 3 roky 8)
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod FURY » Štv 27. Sep 2007, 13:34

CHiP píše:FURY: Já mám úplně obyčejnou Starline 72 Ah z Autokelly za 1900,- Kč. Původně jsem chtěl něco lepąího, ale na doporučení mechanika jsem se na to vybodnul, prý má s těmahle baterkama zatím jenom samé dobré zkuąennosti + je na ní záruka 3 roky 8)


jj dík za radu mrknu na to jen co příjdou peníze :-) ted sem kupoval kryt pod motor a filtry a je aľ neuvěřitelný ľe za kus plastů a hadrů si dokáľou říct takovou sumu :-) jeątě jednou dík za radu
Xsara 1.8 16V Exclusive r.v. 99
Obrázok užívateľa
FURY
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 20. Jún 2007, 0:04
Bydlisko: Mladá Boleslav
Vůz: Xsara, 1,8 16V, N95, r.v. 1999

Poslaťod pj » Pon 1. Okt 2007, 21:33

CHiP píše:FURY: Já mám úplně obyčejnou Starline 72 Ah z Autokelly za 1900,- Kč. Původně jsem chtěl něco lepąího, ale na doporučení mechanika jsem se na to vybodnul, prý má s těmahle baterkama zatím jenom samé dobré zkuąennosti + je na ní záruka 3 roky 8)

Mam tu samou neb zacatkem leta jsme na dovolene totalne dojeli. Bral jsem co zrovna bylo neb jsem startoval uz jen pres kabely a zastavoval jedouci auta. Doporucuji, pokud mate blbou baterku a porad verite ze to rozdejcha, koupit a vozit aspon ty kable. Ja to rozdejchaval vice/mene uspesne pres 2 zimy - holt to muselo vzdy chytnout napoprve. Nezadarilo se asi jen 4x za zimu. Zpetne to hodnotim jako peknou blbost. Jak je spatna baterka sup s ni ven.
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

Poslaťod jerim » Pon 8. Okt 2007, 10:20

tak uz 14dni nova baterka a porad to startuje tak snad to bude v pohode
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Štv 1. Mar 2007, 20:37
Bydlisko: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Predchádzajúci

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron