Olej do serva řízení

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Hrnča » Pia 14. Dec 2007, 8:36

dapata píše:
Hrnča píše:
dapata píše:
Hrnča píše:No právě. Dodák nemáme. Bereme to přímo z fabrický pumpy. Zkusím tedy ten sud...


hele účtárna,ekonom atd..,ti přece nějaký papír mít musí.Přeci to není ľe přijedu něco natankuju něco zaplatím a odjedu :lol: to ani v tom naąem banánistánu tak nechodí a ľe se tu dějí věci......

Já přijedu na pumpu. Řeknu co chci. Zaplatím, dostanu účtenku a odvezu si to. To» vąe...


Tak to ti v tomto případě i pomáhej pánbůh...... :) Kontrola ľádna,takľe ti mohou načepovat kdoví co.Hele oni se pletou i autorizovaném servisu kde jim a stěnách visí certifikáty pomatu i na hovno v míse...........a pak jsem dostal místo servo pumpy pro vozidlo s automatem, pumpu pro manuál, prý ze skladu ve Vídni - odbornící :lol:
No nic zkusit to můľeą, třeba to co si čepujeą splňuje specifikaci DII nebo i výąe DIII. Ja to takto neriskoval a koupil original balení, vyąąí cena,ale větąí jistota. I kdyľ dnes jistota-těľko :wink:

Mě nic nečepujou. Přijedu buď ekonorem nebo multikárou a naloľím 4 a více sudů přímo od výrobce. Čepujou tam leda benzín a naftu, ale ne mě....
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Predchádzajúci

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia