Startovani

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod coturnix » Pon 17. Mar 2008, 14:03

Taky jsem mel problem se starterem - pri startovani to misto nastartovani udelalo pchaaa a nic, nekdy jsem startoval i 10× nez se to podarilo (X1 1.4i) - pomohla vymena vsech uhliku a volnobezky starteru :wink:
Obrázok užívateľa
coturnix
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob 23. Feb 2008, 9:20
Bydlisko: Olomouc
Vůz: Xsara1_1.4i

Re: Startovani

Poslaťod mrshka » Pon 17. Mar 2008, 14:27

tak to já su z toho teda srnka, protoľe jsme zkusili jinou baterku - a nic, zkusili jsme to roztlacit - a nic, zkusili pak jeątě nevím co (musela jsem do práce) - a nic. takľe dneska se xsaruąa veze do servisu a jsem teda fakt zvědavá, co tam mi řeknou!! snad to bude prkotina, která klidně nemusí být hned hotová, jen a» je levná!!! :lol:
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Re: Startovani

Poslaťod mrshka » Uto 18. Mar 2008, 15:03

tak pánové, auto spraveno!!! 8)

kdyby vás někoho zajímalo, co bylo s mým autíčkem (proč nechtělo ani naskočit, ani roztlačit), tak neąel el.proud do řídící jednotky.
a mimojiné mi to vybíjelo baterku - to je taky spraveno. po několikanásobném přeměřování elektrikáři (podotýkám AUTOelektrikáři) mi konečně tady zjistili, copak mi baterečku vybíjí po 3 dnech - autorádio z AAA auto (jako dáreček), které navíc bylo připojeno natvrdo. takľe si o víkendu můľu vyzvednout autííííííí a jsem pojííííízdná :jup: :jup: :jup:

nekonečných 10dní (a do víkendu jich bude 14) :drie:
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Poslaťod jaydee_peta » Str 19. Mar 2008, 12:43

Jak můľe někdo koupit auto v AAA... :lol: uľ jen to rádio je jasným důkazem, ľe jsou to ąmejdi:-) i kdyľ to asi nebude o tom rádiu samotným, ale o zapojení no
Už jen 1x Xsaruška 1.8i Red Flower
Peugeot 307 2.0i 16V Black Power:-)
Obrázok ... holku moji modrou už dráždí někdo jiný...
Obrázok užívateľa
jaydee_peta
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Uto 13. Nov 2007, 8:09
Bydlisko: Jablonec nad Nisou
Vůz: Xsara 1.8i

Poslaťod Hrnča » Str 19. Mar 2008, 12:45

V aaaauto mají dobré a ąpatné vozy. Záleľí na jaký člověk narazí. Přítelkyně má odtamtud feldu a zatím vąe OK...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Re: Startovani

Poslaťod mrshka » Str 19. Mar 2008, 13:57

to vím taky, ľe příątě ľádný auto z AAA!!! jenľe tehdy to byl fakt dobrej kup :) a to rádio jsem si tam samozřejmě nechala dát já (i kdyľ jsem ho dostala jako omluvu - aľ jsem si ho teda vyřvala), takľe si za tu elektriku vlastně můľu sama.
no, ale AAA prostě nebrat!! nejen kvůli některým ąpatným a předraľeným vozům, ale taky kvůli tomu jejich přístupu k zákazníkovi!! byste se divili, co vąechno jsem si s nimi zaľila.. ale stejně jsem spokojená. xsaruąku jsem chtěla, koupila za dobrou cenu, nic se nekazilo, aľ na ty problémy s nima.. :roll:
hlavně ľe uľ jezdííííííííííííí!!! 8)
jjj, jede to :jup:
mrshka
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Uto 16. Okt 2007, 18:01
Bydlisko: Kroměříž

Re: startovaní

Poslaťod Jozef2413 » Sob 22. Mar 2008, 17:56

Shingi píše:No tak som rozobral so známim mechanikom, a jeho konątatovanie bolo ľe ątartér je ako nový. Tak neviem co teraz. Spomilal, ľe by mohla eąte ątrajkova» cievka na ątartéri. To mi ale potom nejde do hlavy, ľe ked na 5-rýchlostnom stupni potlačím auto o 1 meter a ope» natočím tak nabehne v sekunde. Hulíky boli čisté a v dostačujúcej dĺľke. Tak som s toho jeleň. :cry:
Ja si myslím ľe by to mohla byt aj niečo medzi vencom a ątartérom keď úhliky sú ok niekedy fakt len zamiksovat len z riadiacou pakou
Obrázok užívateľa
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str 3. Jan 2007, 21:50

startovanie

Poslaťod Shingi » Uto 25. Mar 2008, 8:36

Zdravím vąetkých.
No momentálne som auto odstavil a ked treba tak jazdím na segrinom. Idem opä» rozobera» ten ątartér. Bol sa na to pozrie» deląí mechanik a ten usúdil, ľe na to pôjdeme vylučovacou metódou. Takľe ideme vybra» ątartér, a pripojíme ho na novú batériu mimo auta. A potom sa bude rozobera». Naznačil, ľe toho môľe by» viac, čo robí problémy. Predviedol som mu ątartovanie a po troch či ątyroch zopnutiach cievky a nasledovnom piatom pokuse motor naskočil, usúdil, ľe to baterka nebude. Tak som zvedaví čo ma bude nervov stá» hladanie chyby. (a to nehovorím o peniazoch. zatiaµ). :(
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

startovanie

Poslaťod Shingi » Uto 1. Apr 2008, 13:45

Uľ som pojazdný, boli to kontakty v cievke ątartéra. Kúpená nová. A fachá ako divý. :lol:
Xsara I, 1.9TD break, ´98
Shingi
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv 13. Sep 2007, 13:40
Bydlisko: Banská Bystrica, Slovensko
Vůz: Xsara TD Break I, 1905, diesel, 1998

Predchádzajúci

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia