únik motorového oleje měrkou

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod rosta12345 » Sob 26. Feb 2011, 13:05

možná na to bude mít vliv i třeba vlhkost vzduchu :?: ale každopádně to bude hlavně špatně konstrukčně vyřešeným odvětraním motoru
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod Sleemak » Pon 28. Feb 2011, 14:06

Takže včera jsme se švárou vyčistily všechny odvětrací hadice, víčko a nalévací otvor a bylo to všechno pořádně zamatlané. Bylo to ovšem způsobené tím, že olej už nebyl zrovna v dobré kondici a začal vodnatět (14 tkm). Vody v něm celkově nebylo moc, pár kapek, ale vlivem velkých mrazů se z kapek udělaly krystalky a led + zatuhlé hadice. Nový ojel + filtr a už to zase pěkně šlape.
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázok
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Obrázok užívateľa
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 816
Registrovaný: Uto 25. Aug 2009, 20:28
Bydlisko: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod Marek » Pon 28. Feb 2011, 20:50

Taky jsem hledal souvislosti, ale nic kloudného jsem nezjistil. Poprvé jsem zamrzl s asi 2 měsíce starým olejem - najeto kolem 2tis. km. V další sezóně vyčištění hadice na podzim - nepomohlo. Po několika letech jsem jí loni v červenci sundal a byla bez sraženiny. Přitom jsem před tím nejel žádné delší trasy. Oleje jsem měl několika značek, vždy 10W-40. Jediné, co mi napadá, jestli na to nemá magický vliv výrobce - nevím o případu, že by zamrzl někdo s Totalem. Pokud o někom víte, napište. Je to zdánlivě hloupost, ale po zkušenostech s převodovým olejem bych se nedivil tomu, že mají nějakou přísadu, která nepodléhá výkonové klasifikaci a zabraňuje tvorbě emulze. Chemie není moje silná stránka, tak možná píšu nesmysl.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod FIRSKAS » Pon 28. Feb 2011, 21:19

Marek-ja davam len Total 10W40 a primrzam tak isto tuto sezonu je to sice lepšie asi len 4krat.Ale ked sa bližia mrazy viac ako-15 tak to všetko vyčistim vratane motorčeka a mam pokoj.V citroene mi povedali že to je choroba citroenu a že aj papanie oleja u 1.8 16V ja som menil kružky a zo stratov oleja mam pokoj na 10tis-0,5l dolievam.Chcel som aby mi namontovali tepelnu špiralu na odvetravanie vika ako je na jumpre ale nechceli bali sa zaruky.Tak zostava len čistenie a pevna vola. :D
FIRSKAS
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned 12. Dec 2010, 18:55
Bydlisko: žilina
Vůz: citroen xsara piccaso

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod Marek » Pon 28. Feb 2011, 21:51

Tak je to jasné, zázraky se nekonají (a to je špatně). Vyčistit hadici na podzim, když je rozumné počasí, se dá, ale v zimě venku...
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod masor68 » Uto 1. Mar 2011, 12:37

Taky jsem nic nevykoumal. Parkuju sice prakticky stále v garáži, ale zrovna při letošních maximrazech jsem se párkrát nějak zdržel na kulečníku a parkoval celou noc u potoka, kde nad ránem bylo okolo -20. Mám to asi 3km, tudíž auto jsem večer odstavoval prakticky studené, ráno by v kabině zmrznul i denaturák :D . Zatím nic nevyletělo a letos už asi ani nevyletí. Taktéž motor do rozsvícení druhého dílku netočím. Olej Mogul Extreme 10W-40.
Picasso 1.8 16V LPG r.v.2000 tmavá šeď
Obrázok užívateľa
masor68
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Pon 30. Nov 2009, 15:40
Bydlisko: Nový Bor
Vůz: Picasso 1.8 16V LPG r.2000

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod rosta12345 » Uto 1. Mar 2011, 12:40

s tím vyhříváním to není špatný nápad vzít topný kabel namotat na hadici a zaizolovat to
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázok
Obrázok užívateľa
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1948
Registrovaný: Sob 6. Jún 2009, 19:07
Bydlisko: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod Marek » Uto 8. Mar 2011, 23:01

Obávám se, že by to nepomohlo. Za jízdy je tam dost tepla od motoru a chladiče, topný kabel by přes stěnu hadice nedocílil větší teplotu aniž by hadici poškodil. Problém způsobí promrznutí emulze u odstaveného auta. Vyhrívání topným kabelem zvenku hadice by se muselo aktivovat delší dobu před startem a předehřát hadici a přilehlý kus motoru. Při napájení z akumulátoru by se poté dalo asi odemknout dálkáčem, ale už ne nastartovat. Vytápění hadice zevnitř topným tělesem s vysokou teplotou prý funguje, běží za chodu motoru a nemá extremní příkon. Vysuší vnitřní prostor hadice. Při experimentování pozor na povrchovou teplotu topného tělesa i při jeho poškození, olej je hořlavý.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod rosta » Str 9. Mar 2011, 15:27

A hlavně pozor na zakřivení hadice to je velký problém.
rosta
 

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod Stančík » Štv 10. Mar 2011, 19:09

Ja síce nemám žiadny problem s únikom a to jazdím veľmi krátke trasy(cca 1,5-2km) a parkujem von.Ale čo keby sa mohla hadica vyhrievať vodou z motora,urobiť odbočku z hlavy alebo spred termostatu a obtočiť okolo nej. Senior.
Xsara1,rv99,1,8i,benzín,coupe,bez klimy
Stančík
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 131
Registrovaný: Sob 4. Okt 2008, 20:12
Bydlisko: Banská Bystrica-Sásová
Vůz: X1,1999,1,8i,benzín,66kW,čierne coupe,bez klimy

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod ESA » Sob 12. Mar 2011, 9:26

Zdravím všechny !
Řešení hrozné stydím se moc. Ale úniku oleje už se nebojím. Pro laboratorní účely jak jsem slíbil jsem použil průhlednou PET LAHEV. Odpojil jsem tu silnou hadici odvětrání od klikovky u nalévacího hrdla. Na ten nátrubek co na něm byla hadice nasazena jsem po vhodném natvarování nasadil hrdlo petky.(vůle tak 1mm). Zboku jsem do pet vyřízl díru kam jsem vrazil tu hadici od klikovky.
Z napětím jsem sledoval co se bude dít. Do -5 téměř vůbec nic. Při -10 se vodní páry z krytu vačky vyvíjí hodně a rychle. V pet která slouží co by odlučovač vody se začne tvořit bíla emulze, protože se tu vodní páry srazí z horkými olej. párami z klikovky. Při -15 je to ještě intenzivnější.Při delší jízdě se vodní páry se netěsnostmi PET vypaří a zůstane trochu zamazaná láhev. Olej tam neteče.
Je to prasárna hrozná, ale ten konstruktér citroenu se s tím taky nemazlil. Na technickou jezdím v létě petku vyhodím hadici nasadím a je to...

Ještě něco. Při jízdě při zatížení po dálnici při mrazu(asi jen 100 km) má olej tendenci tlačit se ven kolem nalévacího hrdla oleje. To je způsobeno patrně malou dírou kterou se má vracet olej dolů po namazání vačkových ložisek. Toto platí jen když je motor trvale v otáčkách - neboli kdy ho tam olej.pumpa dodá více než stačí odtéci.. Ten konstruktér by se asi měl navrhnout na Nobelovku.

Poslední věc: Po opětovné erekci oleje a následném uklízení se dají úspěšně polámat zapalovací kabely. Stačí poškodit jeden kabel a nejedou okamžitě 2 válce a auto nepoznáte. Má to nějaký volnoběh pak to škube skáče nejede. Když to nějak překonáte po 80 už to skoro jede. POZOR! Běžná diagnostika nic nezjistí..
posting.php?mode=reply&f=54&t=6909#

ESA
ESA
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto 1. Feb 2011, 20:06
Bydlisko: Kašava
Vůz: Citroen Berlingo 1,8i,benzin,LPG

Únik oleje přes měrku - Picasso.

Poslaťod jiřík » Str 8. Feb 2012, 12:00

Tak přišly mrazy a samozřejmě jsem se dočkal i já zamrznutí odvětrání ze skříně a úniku oleje přes měrku. Když jsem sundal hadičku zpod víka do sání, byla trochu zamrzlá, ale ne až tolik. Ví někdo jak to tam pokračuje dál (do motoru) ? Protože hadice je teď průchozí, ale někde to zatuhne uvnitř, podařilo se mi to profouknout až po nějaké době, ale nicméně do rána zase zamrznuto. Vím, že už toho bylo napasáno dost, ale pořád je řeč jenom o ucpané hadici, ne o tom co je dál. Tak jestli někdo ví víc, rád se seznámím. Je to Xsara Picasso 1.8 16V r.2001.Takhle mi to přijde, že je to "francouz od jara do podzimu". Díky.
jiřík
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob 16. Feb 2008, 10:55
Bydlisko: Č. Krumlov
Vůz: Xsara 1.8i - 8V, 98

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod miskod » Str 8. Feb 2012, 13:32

Pod ventilovym deklom je labyrint. Tam ti to zamrza.
Kratke trasy, ze?
Xsara 1.4i lpg
miskod
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 9:27
Bydlisko: Banska Bystrica / Praha
Vůz: C5 1, 1.8i lpg + xsara 1, 1.4i lpg

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod vlasta0303 » Štv 9. Feb 2012, 19:17

Hadičky nesundavej když jsou studené,praskají.Propojil jsem víko ventilů se sáním tlakovou hadicí na vodu a je to o.k.Viz fo'rum. :driv:
Obrázok
Obrázok užívateľa
vlasta0303
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 417
Registrovaný: Sob 13. Feb 2010, 20:41
Bydlisko: Plzeň-Locháč
Vůz: xsara-picasso 1.8i16v r.v.03 85kw B/LPG

Re: únik motorového oleje měrkou

Poslaťod bblaha » Ned 12. Feb 2012, 17:34

Zdar Xsaráci.
jsem tady novej a chci se zeptat,jestli problém kterej tady popisujete se týká i 1.6 r.v. 2008 v benzínu, nebo jen 1.8?Kámošovi co má 1.8 se to stalo minulý týden a zadřel motor, tak mě na to upozornil.díky za odpověď.
bblaha
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 12. Feb 2012, 17:24
Bydlisko: Česká Lípa
Vůz: Xsara Picasso 1.6 2008

PredchádzajúciĎalší

Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia