Aditiva do benzinu

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Aditiva do benzinu

Poslaťod Phanaticz » Pia 10. Sep 2010, 14:42

Mám lahvičku STP a spíš se chci zeptat jestli stim máte dobrý zkušenosti a jestli muzu dat treba pul ty lahve na pulku nadrže nebo mam radši to dát celý do plný nádrže??? Dík za odp.
Phanaticz
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon 6. Sep 2010, 13:56
Bydlisko: Jílové
Vůz: Xsara break r.v.1998 1.8i 66kw

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod Lukaash » Pia 10. Sep 2010, 16:59

Já to zatim použil jednou - měl jsem asi půlku nádrže, nalil celou lahvičku u pumpy a dotankoval skoro do plný. V blízké době to budu praktikovat znovu. Každopádně držel bych se dávkování uvedenýho na lahvičce.
Obrázok užívateľa
Lukaash
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia 11. Sep 2009, 23:08
Bydlisko: skoro Plzeň
Vůz: Xsara I 1.4 Break 1999

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod Vasik » Pia 10. Sep 2010, 19:22

Oj, za rok co Xsaru mam tak jsem to tam nelil ani jednou, k čemu je to dobrý?
Předtím: Xsara 1,8 8V 66kw 1998 Obrázok
Poté: C4 1,6 16V Hdi 80kw 2006 Obrázok
Znovu poté : Ford Mondeo 2,0 TDCi 85kw 2010 ECOnetic
Současnost : Toyota Auris TS 1,6i 2017
Vasik
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 960
Registrovaný: Ned 15. Nov 2009, 15:34
Bydlisko: PLZEŇ
Vůz: Toyota Auris TS 2017 1,6i

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod Kostěj » Pia 10. Sep 2010, 19:45

U předchozího auta (Š-120, r.v. 1979) mě postupné použití různých aditiv do oleje a benzínu zachránilo před generálkou motoru. Používal jsem aditiva od kanadské firmy Kleen-Flo a od Valvoline, nikdy ne dvě naráz, a fungovalo to.
Citroen Xsara Picasso 1.8i16V Exclusive (2001)
Kostěj
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon 29. Jan 2007, 19:44
Bydlisko: Valašské království
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8i16V (2001)

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod snoopy » Pia 10. Sep 2010, 21:10

tak nevim, aditiva do benzinu - a neni lepší rovnou kupovat kvalitni aditivovany benzin? když koupim u levnější pumpy, ušetřim na nádrži tak kilčo, lahev STP stoji cca 200 Kč...
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Obrázok užívateľa
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: Str 8. Júl 2009, 13:17
Bydlisko: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod mio » Pia 10. Sep 2010, 21:20

To "Kostěj" : To zní jako reklama z teleshopingu :D .Kdysi dávno (když jsem ještě tankoval benzin ) jsem do GTI tankoval jen V-power ,přidával různá aditiva do benzínu, kupoval nejlepší oleje, svíčky, kabely a další ptákoviny :mrgreen: .Jako první po čase odešlo benzínové čerpadlo , kuchnul jsem ho a totálně vydřené ,pak zázračné svíčky (vydržely asi 15 000 km) a nakonec asi vlivem kvalitního oleje ztvrdly gufera na ventilech :mrgreen: .Začal jsem kupovat obyč. benzín u " benziny " , zakoupil originál svíčky (vydržely 40 000 km a,pak šel vůz do světa), olej doporučený od výrobce a světe div se jezdilo to úplně stejně :mrgreen: .Jestli se ti to doma válí v regálu klidně to tam nalij , ale vyhazovat prachy za "placebo" efekt :shock:možná kdyby to alespoň vázalo vodu-budiž . To jsi radši kup kvalitní gumičky do stěračů,tam efekt zaručeně poznáš ..... :D :D
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1266
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod Kostěj » Sob 11. Sep 2010, 13:47

Fakt nekecám. Benzín jsem vždycky, i teď, bral a beru víceoktanový (na Š-120 u Aralu myslím 96 nebo 98 + aditivum na zvýšení oktanového čísla, teď tankuju 100 okt. V-Power Racing na Shellu bez dalších aditiv). Na Máničce tekl olej přes simeringy a gufera, po ujetí cca. 500 km na aditivum, které mělo navrátit pružnost pryži to přestalo. Na první pokus jsem neprošel na emisích, borec mi řekl, že u tak starého auta s najetými tuším 120 tkm jedině generálka motoru v ceně 10 až 12 tis. Kč, což se mi dávat nechtělo. Tak jsem vyzkoušel ta aditiva - buď, anebo. Nevím už, v jakém pořadí, ale každopádně na vyčistění karbercu, pak na ventily, pak něco, co mělo zbavit motor od karbonu a jiných sajrajtů, po výplachu motoru Valvoline Engine Flush (to dělám při výměně oleje dodnes) jsem vypustil starý olej a do kvalitního nového přidal něco na úpravu viskozity oleje, do převodového po výměně taky něco (oboje myslím od Wynn´s), pak jsem povyměňoval - jak říkáš - vše, co šlo - svíčky za nové čtyřkontaktové od Bosche, nové zapalovací kabely a cívku, na které jsem udělal úpravu na zvýšení intenzity jiskry, tyristorový regulátor napětí a asi podávací čerpadlo, na víc si už nevzpomenu, jo, přetěsnil jsem motorovou vanu tím červeným silikonem a udělal úpravu sání - resp. přisávání teplého vzduchu přes termostat, výfuk vyměnil za nový Walker. Na druhý pokus na emisích se mě ten samý člověk ptal, kdo mi tu generálku na motoru dělal, že mám emise jak u nového motoru z fabriky. Pod motorem ani převodovkou jsem od té doby nikdy nenašel ani kapku oleje, auto mě nikdy a nikde nenechalo ve štychu a mezi výměnami oleje vždy po roce jsem nedolíval ani deci. Jestliže jsem dříve jezdil do jednoho ze zdejších kopců v autě sám taktak na dvojku rychlostí 30 až 40 km/h, tak po těch sajrajtech v pohodě za 3 a 60 km/h a motor si jen medil, žádný klepot ventilů, žádné samozápaly, prostě super, a to už jsem jezdil většinou na aralácký aditivovaný benzín jen s přídavkem zvyšovače okt. čísla od Wynn´s. V Buchlovských kopcích jsem to běžně natíral Favoritům, a to se jednalo o uzouna se čtyřmi kvalty. Takže nevím, co tomu motoru tehdy pomohlo nejvíce, ale jsem přesvědčen, že ta aditiva svoji roli sehrála za zlomek ceny generálky. Dnes u Žofrého jen jednou za 5.000 km proleju benzínovou nádrží čistič palivového systému od Sonaxu a při výměně oleje vypláchnu motor tím sajrajtem od Valvoline a maximální spokojenost. Uff, to jsem se rozepsal. Jo, a provize od výrobců aditiv fakt neberu - alespoň zatím :D .
Citroen Xsara Picasso 1.8i16V Exclusive (2001)
Kostěj
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon 29. Jan 2007, 19:44
Bydlisko: Valašské království
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8i16V (2001)

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod Verdom » Ned 12. Sep 2010, 20:13

No já aditivum od STP použil asi 3x, vždy před zimou, protože zima je pro auto vždycky horší jak léto. 8)
Zkušenost dobrá. Dodržoval jsem dávkování podle popisu na pixle.
Vesměs se chod zlepšil a nebyly problémy.
Pokud se párkrát natočí V-Power asi to udělá tu samou službu.
Stávalo se mi, že to sem tam na volnoběh chcíplo.
Pak byl klid.
Možná to až tak uplně placebo není a trochu to porozpustí logr v trubkách :D
.Obrázok
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod vlasta0303 » Štv 16. Sep 2010, 19:36

Zdarec,páni!A co vam takhle říká VELFOBIN? Pořád se vyrábí a za pár korun, na vodu v nádrži úplně stačí.Použil jsem to v letošní kruté zimě.Super. :driv:
Obrázok
Obrázok užívateľa
vlasta0303
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 417
Registrovaný: Sob 13. Feb 2010, 20:41
Bydlisko: Plzeň-Locháč
Vůz: xsara-picasso 1.8i16v r.v.03 85kw B/LPG

Re: Aditiva do benzinu

Poslaťod snoopy » Pia 17. Sep 2010, 8:15

nojo, velfobin, to je v podstatě líh, Ethanol. Od doby, co se přidává do benzinu biosložka ho tam máš dost tak jako tak...
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Obrázok užívateľa
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: Str 8. Júl 2009, 13:17
Bydlisko: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003


Späť na Motor - benzín

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron