Zhasinani motoru za jizdy 2.0 HDI 66kW

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Zhasinani motoru za jizdy 2.0 HDI 66kW

Poslaťod zzvv » Str 18. Apr 2007, 19:35

Mam problem, zacal mi zhasinat sam od sebe motor pri jizde. at jedu pomalu nebo rychle. Pri pomale jizde to je cca 5min, pri rychle akceleraci cca 1 min. Uz jsem pred pul rokem menil podavaci cerpadlo v nadrzi a ted jsem ho poslouchal (minule vynechavalo) tohle jede do doby kdy motor shasne. Pripada mi to jako mozna chyba nejakeho cidla a nasledny central stop. proste vse vypne, nejprve mi pripadalo jako by dosla nafta. ale ve filtru nafta po zhasnuti motoru je. Zitra zajedu asi napichnout auto na pocitac. Nesetkal se nekdo s timhle???
XSARA I Break 2000 Millenium 2.0 HDI 66kW
zzvv
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 23:24

Poslaťod zzvv » Str 18. Apr 2007, 19:43

Urcite jedu primo do citroenu. Servisuje mi to sice kamarad, ale ten to vzdy resi s klukama v origo servise. Zacalo to blbnout dneska, cele odpoledne jsme hledali a zkouseli, ale marne. Podle vseho to bude nejaka zrada v elektrice.
XSARA I Break 2000 Millenium 2.0 HDI 66kW
zzvv
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 23:24

Poslaťod Zyky » Štv 19. Apr 2007, 7:58

Co takhle regulator tlaku Nebo naftovy hadice jestly ji nemas nekde skriplou
XSARA II 1,6 16V VTS
Citroen servis
Zyky
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 243
Registrovaný: Pon 15. Máj 2006, 12:22
Bydlisko: Mečeří? (Mexiko) Benatky nad Jizerou

Poslaťod zzvv » Štv 19. Apr 2007, 11:20

Tak jsem rano byl primo ve znacovem servise Citroen. Pichli auto na pocitac a jedine co bylo receno: Unik tllaku v palivove soustave. No tak neco podobneho jsem si zjistil i ja sam doma, podavaci cerpadlo dava, tak to je nekde dal. No tak jsem dostal rady:
1. V nadobce kde je naftovy filt je ventil, ten by to mohl delat. Neda se koupit samotny, sada s tou nadobkou cca 3500Kc
2. Nektery ze vstrikovacu muze byt vadny
3 Porucha muze byt i jinde

Tyto rady jsem dostal cca po 2h v servise a to ze jsem si tam dal kafe za 1700kc, co me tato nic nerikajici navsteva stala, uz radeji ani nekomentuji. Rada cislo ctyri, navstivte servisni stredisko Bosh.

Tak odpo jedu na znamy vrakac, maji tam tu nadobku s ventilem a na miste to vyzkousime!! Pak se vyplati jezdit do znackoveho servisu :-((
XSARA I Break 2000 Millenium 2.0 HDI 66kW
zzvv
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 23:24

Poslaťod jan452 » Štv 19. Apr 2007, 13:22

Značkový servis, to sú vo väčąine prípadov len vymieňači dielov systémom "moľno sme trafili a ak nie vymeníme nabudúce niečo ďaląie". A ty zákazník nám to zapla», lebo my sme odborníci. Fuj !!! :x
Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Poslaťod zzvv » Štv 19. Apr 2007, 19:27

ostrava, ted jsem mluvil s kolegou co uz to ma na strarost, ma taky nekoho kdo holduje citronum, napichli to znova na pocitac a prvni zavada se objevila imobilizer. O tom mi vubec v citroenu nerekli!! Ze by mi blbnul imobilizer??
XSARA I Break 2000 Millenium 2.0 HDI 66kW
zzvv
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 23:24

Poslaťod pastynko » Pia 20. Apr 2007, 0:15

zzvv píše:ostrava, ted jsem mluvil s kolegou co uz to ma na strarost, ma taky nekoho kdo holduje citronum, napichli to znova na pocitac a prvni zavada se objevila imobilizer. O tom mi vubec v citroenu nerekli!! Ze by mi blbnul imobilizer??


no, tak to by mohol byt dovod, odpoji ti elektriku a si v prdeli :roll:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod mirah » Pia 20. Apr 2007, 17:42

zzvv píše:ostrava, ted jsem mluvil s kolegou co uz to ma na strarost, ma taky nekoho kdo holduje citronum, napichli to znova na pocitac a prvni zavada se objevila imobilizer. O tom mi vubec v citroenu nerekli!! Ze by mi blbnul imobilizer??

Nechci malovat čerta na zeď ale sestra měla úplně stejný problém, diagnostika ukazovala imobilizér a pokles tlaku pal. soustavy.Naątěstí to dělal známej mechanik(garáľomastič jak je tady někdo nazval ),takľe vyměnil jen to co bylo opravdu třeba.Konečná diagnoza: vstřikovací čerpadlo . Origo 35000,repase bosch 18000 :(
xsara 1.8i 16v
mirah
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Sob 29. Apr 2006, 16:04
Bydlisko: Táborsko

Problem nalezen!!

Poslaťod zzvv » Štv 26. Apr 2007, 16:41

Tak po patrani a problemech se zjistilo ze to nedela imobilizer!! Jen ze je vadny vstrikovac!! Kontrolni otazka, da se koupit jen jeden?? Kde a za kolik???
XSARA I Break 2000 Millenium 2.0 HDI 66kW
zzvv
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 23:24


Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia