Zvuk motoru 2.0.HDI

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Zvuk motoru 2.0.HDI

Poslaťod Poldík » Sob 10. Okt 2009, 18:46

Ahoj přečetl jsem si ty příspěvky ale nějak mi asi ušlo jak jste to řešili , byla výměna vstřiků nebo něco jiného. Mě to začalo cvrkat po natankování u ONA to byla chyba :evil: teď mi to děla už stále je to slyšet od spolujezdce a je to při akceleraci . Já si myslím, že to bude asi vstřik? Dej te mi vědět jak jste to řešili díky 8)
Citroen Xsara Picasso, r.v.2002 2.0Hdi
Poldík
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 31. Okt 2007, 21:42
Bydlisko: Sokolov, Karlovarský kraj

Re: Zvuk motoru 2.0.HDI

Poslaťod Luboš » Pon 9. Nov 2009, 22:54

Mám ten istý problém, zatial som akurát zistil že má na to vpliv kde natankuješ ale nie nejaký markantný. Mám najazdené 165 000 a ked som to kupil mala 80 000 a zda sa mi že to nerobila.
Xsara \I/2.0 HDI\205Nm/
Obrázok užívateľa
Luboš
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 30. Mar 2007, 0:15
Bydlisko: Skalica SR
Vůz: XSARA 2.0 HDI

Re: Zvuk motoru 2.0.HDI

Poslaťod janko1155 » Str 18. Nov 2009, 8:55

To sa mi nezdá žeby to bolo palivom lebo predtým som tankoval obyčajné palivo a nerobilo to a potom som začal tankovať v Shell a tankoval som tam asi pol roka a po pol roku to začalo robiť takže keby to bolo palivom tak by to začalo robiť oveľa skôr. o mesiac idem domov a tam mi poratí svokor on je automechanik. a rodine sa neklame takže budem mať ozajstný názor od mechanika a niejaké kecy naposledy ked som s tým bol tak mi menili len olej v prevodovke a povedali že to mám nechať tak ked sa to zhorší tak mám za nimi prijsť.
janko1155
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Uto 6. Jan 2009, 10:37
Bydlisko: Mladá Boleslav, česka republika
Vůz: Citroen Xsara 2Hdi, Diesel, 2000

Re: Zvuk motoru 2.0.HDI

Poslaťod sedljiri » Str 30. Dec 2009, 15:30

Po nalití aditiva mám klid..... hlavně se vyhejbat značce sheron, té kdybych tam nalil barel, tak se nic nestane
Jirka Sedláček
Obrázok užívateľa
sedljiri
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008, 16:21
Bydlisko: Bořitov
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI,66 kw, r.v. 2001

Predchádzajúci

Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia