Podcěné nedostatky... :-(

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Podcěné nedostatky... :-(

Poslaťod sedljiri » Uto 23. Feb 2010, 17:46

Tak jsem se konečně nějak finančně zmátožil ze spoky a rozvodů a je tu další problém.. tentokrát, kladky u řemene příslušenství. Ze začátku se mi zdálo jako bych měl auto s 2 turbama, prostě tam jen něco pískalo s otáčkama, ale žádnej nepříjemnej tón, zato teď už to šrotuje.. důvod... sůl a písek v kladkách udělali pěknou paseku.. je to jednoduchý: vysral sem se na rozbitej pravej podběh a ta jedna kladka tuhle zimu dostala pěkně zabrat.... chybějící spodní kryt se asi taky postaral o svý, takže ted si vyměním ještě tohle a už snad není co by se posralo :-D.... aspon se tím utěšuju, doufám že to ještě vydržím,je toho poslední dobou moc, ale když pikaču vidím, neprodal bych ho ani za nic..to je prostě láska na věčnost.. a samozdřejně už objednávám pravej podběh a kryt motoru :-D
Jirka Sedláček
Obrázok užívateľa
sedljiri
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008, 16:21
Bydlisko: Bořitov
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI,66 kw, r.v. 2001

Re: Podcěné nedostatky... :-(

Poslaťod vena garážmistr » Uto 23. Feb 2010, 18:38

Tak moje drahá polovička říká že Xsara se chová jako typická ženská neustále něco chce a nepřestane dokud to nedostane. Když už jsem si myslel že se budeme moci finačně věnovat nějakým těm příjemným vychytávkám tak se ozve.A vymyslí si nějakou závadičku aby jsem se jí opět věnoval. :driv:
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Podcěné nedostatky... :-(

Poslaťod sedljiri » Uto 23. Feb 2010, 19:21

tak tak...ale co si se mnou chudáček pikaso zažil, to se nedá zlatem vyvážit min 1* týdně tahám 1500kg vozejk, coufání najíždění všechno..kde jaký auto už by to vzdalo..takový prkotiny mě nezastavěj :-) do měsíce bude pikaču v kůži tak sem dám fotky... mělo by to vypadat luxusně :jup: .ale do nějakých 140tis km se na to auto nemuselo hrábnout....asi je těch 150 tis nějakých kritických :( .. tak jsem "rád" že nejsem sám. mějte se
Jirka Sedláček
Obrázok užívateľa
sedljiri
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008, 16:21
Bydlisko: Bořitov
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI,66 kw, r.v. 2001


Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia