Tachometer

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Tachometer

Poslaťod Roberto77 » Str 11. Aug 2010, 20:00

Pri slabej baterke mi poskakali rucicky a rychlost ostala vysiet na 40km/h. Tak ako tu pisete som zapol klucik, odpojil baterku a nic. Rucicku som dostal na nulu asi na treti pokus, ale ked som sa pohol s autom, rucicka nic. Zacne sa dvihat od nuly az pri rychlosti asi 80km/h.Co stym teraz? Ako to mozem dat do povodneho stavu?
Xsara 2.0 HDi r.v. 1999
Roberto77
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 17. Jan 2007, 19:57
Bydlisko: Krompachy

Re: Tachometer

Poslaťod SGOC » Uto 17. Aug 2010, 19:46

ja jsem ztrhnul plexi (po demont.palubky) na tacho aručku sesadil a dal do spravné polohy, párkrát sem to projel s navigací pro kontrolu a pak plexi nalepil.
Obrázok užívateľa
SGOC
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Štv 8. Jan 2009, 18:42
Bydlisko: Nymburk
Vůz: Xsara I coupe 99´ 1.8i 66kW

Re: Tachometer

Poslaťod medvidek » Ned 5. Sep 2010, 21:28

Sem měl podobný problém, sesypaná baterka, sice jsem nastartoval, ale při startéru se mi točili rafiky 360°, někdy zůstaly seklý sespod pod zarážkou, blblo to i za jízdy spolu s kontrolkou otevřených dveří a pod., prostě jak se asi za jízdy nějakej kal hejbal v elektrolytu baterky a občas něco zkratnul.
Druhej den sem koupil baterku, pak sem párkrát "ťuknul" do startování abych srovnal rafiky, a pak sem baterku vyměnil, čili asi nejlepší udělat něco podobnýho ... . Palubka je elektronická, rychloměr nemá důvod ukazovat jenom do 40km/hod, většinou tam bejvá ňákej zkrat, ať už zlomenej zemnící kabel nebo ... ? Pokud se rafika hejbe, mělo by to být o.k.
medvidek
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Ned 10. Jún 2007, 8:15
Bydlisko: Jihlava
Vůz: Xsara Break 1,9TD 1998 žabochrochtí dechtožrout


Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia