picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Poslaťod Axel » Pia 25. Jan 2013, 13:53

Takisto, po kupe dizla som prvy krat videl kontrolku zhavenia niekedy koncom oktobra...
Naposledy upravil baffy dňa Sob 26. Jan 2013, 0:24, celkovo upravené 1
Dôvod: odstránenie duplicitného príspevku
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Poslaťod mecsoun » Pia 25. Jan 2013, 18:15

to me uklidnilo. ja jsem zvykly u tdi ze minimalne problikne aby jsem vubec vedel ze funguje a tady jsem vypozoroval ze nekdy ani neblikne a uz jsem v tom hledal dalsi zavadu. palivak uz mam pripraveny. oba dva rozmery. nejaky palivovy cerpadla pro pripad nouze na zkousku taky. sice budou mam jen 3 bar ale to nebude na zkousku.
Naposledy upravil baffy dňa Sob 26. Jan 2013, 0:24, celkovo upravené 1
Dôvod: odstránenie duplicitného príspevku
mecsoun
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 24. Jan 2013, 16:35
Bydlisko: Sokolov
Vůz: Citroen Xsara (N0), 1.8 16v (LFY), r.v. 1998

Re: picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Poslaťod MP » Pia 25. Jan 2013, 19:30

Pokud máš to Picasso někde ve vyhřáté garáži tak kontrolku žhavení neuvidíš . To bys to musel nechat stát venku na mrazu , aby voda vychladla a pak to uvidíš . Někde tady byla tabulka s časem žhavení a dožhavování při různých teplotách vody .
Koukni sem:
http://www.xsara.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=57&t=8706&p=89015&hilit=do%C5%BEhaven%C3%AD#p89015
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Poslaťod Fanatik » Pia 25. Jan 2013, 21:57

Já už mám Picasso 6 roků a dodnes nevim, kde ta kontrolka je. :?: Ale jak psal MP, parkuju v teplé garáži. :wink:
Fanatik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1362
Registrovaný: Str 22. Sep 2010, 20:33
Bydlisko: Chotěboř
Vůz: Xsara Picasso 2.0HDI 2001-02, Xsara Picasso 1.6i 16V 2007

Re: picasso 2,0 hdi nejde nastartovat

Poslaťod mecsoun » Ned 27. Jan 2013, 7:23

tak mam zase o trochu prace navic. kamarad se do toho chtel pustit beze me a ze vymeni palivak. prej po vymene to chytlo hned a slo to i ta plynem ale takdo dvou minut konec a uz prej skoro nenatocil. tak ted sazim na sitko u drv. jsem tedy zvedavco me jeste nate kare ceka po tom vsem co se na tom aute uz udelalo. no a to to jen nechtelo chytnout :) ju a jak je to u tohohle motoru s cidly na teplotu? ma to jen jedno pro motor nebo pro motor a pro budiky zvlast? ja nasel jen jedno z boku.ptam se kvuli te hlasce "stop" na budikach. jednotce motoru ale ukazuje spravnou teplotu. jak zapnu klicek tak skoro vzdy ukaze hlasku o vysoke teplote a roztoci sahary. kdyz vypnu klicek tak je slyset jak chvilkama cvakne rele u sahar a pootoci se ale neroztoci.

...chlapi, tak starty a chod motoru vyresila nova podavacka a ten novy palivak. ted mi tedy zbyva jen ta teplota.
mecsoun
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 24. Jan 2013, 16:35
Bydlisko: Sokolov
Vůz: Citroen Xsara (N0), 1.8 16v (LFY), r.v. 1998

Motor nastartuju až na pošesté

Poslaťod arny36 » Pia 1. Feb 2013, 22:38

Ahoj všichni :klik: ,mám ten samej problem.Za jízdy zhasne a po dlouhém startování třeba napo 6 chytne ale to není vše ať je studenej nebo teplej tak po nastartování a zápětí zhasnutí motoru zase nejde nastartovat :( . Dal jsem novou baterku, nové žhav. svíce, plivové čerpadlo do nádrže a pořád stejné, nádrž čistá. Ale ten regulátor tlaku mi dělá starosti :cry: :cry: :cry: když jsem ho měl veku na pročistění tak jsem tu na foru našel plánek a tam je po vyndání rgulátoru nějaká kulička u vnitř čerpadla proto se ptám je možné aby mi ta kulička vypadla :?: :?: :?: :?: jinak dvojrelé jde teda slyším jak cvaká když by nešel tak nepustí pal. čerpadlo si teda mylím :roll: . Kára mi slouží už 6 let a teď mi umírá poradí mi někdo co stím a kde koupím ten regulátor a co stojí :?: :?: :?: :klik: :klik: :klik: :klik: :klik: :klik:
arny36
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 1. Feb 2013, 21:44
Bydlisko: Louny
Vůz: Citroen Xsara HDI 2.0

Predchádzajúci

Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia