klepání motoru 1.9d

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

klepání motoru 1.9d

Poslaťod ovar » Pia 17. Nov 2006, 23:07

zdravim kdy? nastartuju tak to někdy kovově zaklepe a otřesy citim v ?ajtrpace při cestě to dělá kdy? prudce přidám plyn pak kdy? to zdechnu jinak se v tom autě třepe snad v?echno ale dá se to vydr?et předtim jsem měl xantiu 1,8i ta se mi zdála propracovaněj?í ale byla mrdlá a začala hnit tak jsem zůstal věrný a koupil xsaru tak mi nekdo poradte dik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
xsaraII-19D
ovar
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob 21. Okt 2006, 22:19

Re: klepání motoru 1.9d

Poslaťod řepák » Sob 18. Nov 2006, 10:11

ovar píše:zdravim kdy? nastartuju tak to někdy kovově zaklepe a otřesy citim v ?ajtrpace při cestě to dělá kdy? prudce přidám plyn pak kdy? to zdechnu jinak se v tom autě třepe snad v?echno ale dá se to vydr?et předtim jsem měl xantiu 1,8i ta se mi zdála propracovaněj?í ale byla mrdlá a začala hnit tak jsem zůstal věrný a koupil xsaru tak mi nekdo poradte dik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nejsem profik ale tohle mi dělala ?típlá vačka na Iveco-u , tedy bylo to hlavně cejtit při se?lápnutí spojky - brněla mě noha .
Nebo jen vytahaný ?ílenýbloky , tak se to tam v?elijak kroutí .
Třeba ti někdo poradí něco lep?ího .
:driv: :drie:
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Dave » Sob 18. Nov 2006, 17:34

Mám ten samý motor, a u mne to byla prdlá přepá?ka ve výfuku. V?ydce se zklepala a vydala ten zvuk. Jen ty vybrace ?altpáky mi tm nesedí.
Ale to se dá rychle poznat kdy? si to poslechne? zvenku odkud to jde
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Obrázok užívateľa
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 249
Registrovaný: Sob 16. Sep 2006, 11:09
Bydlisko: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Poslaťod Rope » Ned 19. Nov 2006, 16:28

Zkontroluj silentbloky na motoru a převodovce.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod Sbohem vąem » Ned 19. Nov 2006, 20:12

Souhlasím z Ropem na feldě v dieselu co jsem měl mě to dělalo to samý,byl v háji spodní silentblok motoru,jen?e tím mi to odrovnalo i mechanizmus řadící paký k převodovce a oprava stála 1500 kč tady to bude tak 3x dra??í.
Sbohem vąem
 


Späť na Motor - diesel

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 64 hostia