Hluk z předních kol na malé rychlosti

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Hluk z předních kol na malé rychlosti

Poslaťod lukana » Pon 29. Jan 2007, 14:42

Chlapi, po koupi xsary poslouchám všechny zvuky tak nějak citlivěji, tak mě trouchu děsí zvuk z prostoru př. kol ale je to jen při dojíždění cca pod 30Km/hod do 15 (blbě odhadnutelné), není to rozhodně od brždění (nebrzdím a dělá to také). Při rozjezdu a pod nějakou minirychlostí nic neslyším. Myslíte že to můžou dělat zimní gumy matador??? Myslím že by to hučelo furt...Jde o takové hučení. Snad to nejsou ložiska, ale byl jsem na garančce v citroenu a o ničem se nezmiňovali tak snad by ty ložiska našli.

Dík Honza
lukana
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 27. Dec 2006, 19:59

Poslaťod bleriot11 » Pon 29. Jan 2007, 20:32

Myslím,že ložiska by stejně nenašli,ale na 99.9% to budou gumy.Já kvůli zimákům také málem jednou měnil ložiska.
Obrázok užívateľa
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1447
Registrovaný: Pia 29. Dec 2006, 19:32
Bydlisko: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Poslaťod Milan D. » Pon 29. Jan 2007, 22:51

Čau to neřeš, jsou to určitě gumy a čím je tepleji nebo jedeš rychleji a déle a pak dojíždíš např. k semafórům, tak to dělá. Pokud máš chuť, tak si přizvedni auto, protoč kolo a poslouchej, pokud se neozývají divné zvuky ,tak je vše ok a pak si dřepni a chytni kolo oběma rukama a snaž se kolo přitáhnout několikrát k sobě, nesmí to hrkat (nadneseně řečeno).
Milan D.
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Štv 23. Nov 2006, 22:29
Bydlisko: Česká Třebová


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia