Homo kloub

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Sbohem vąem » Pon 2. Júl 2007, 12:26

Mohl by to být spodní silentblok motoru,kamarádovi to dělalo nedávno na felicii,vyměnili loľiska kyne»áky a nakonec to byl prdlý silentblok motoru a někde to o plech tak divně rachotilo.
Nezdá se mi "kost" to by ti dělalo na nerovné cestě a to hodně nerovné,ale je pravda,ľe ty kosti vydrľí tak 20 tisíc pak začnou odcházet,je to jenom silon moc to nevydrľí,Jinak kosti si myslím,ľe vyměníą sám na chalupě ,je to ta vztačená tyč na horním obrázku na obou koncích je kloub s matici,uprosted je díra pro buď torx nebo imbus klíč,a» se ti to neprotáčí a klíčem to povolíą a vytáhneą nic na tom není..Jedna kost vyjde tak na 540 kč.
http://www.automedik.cz/autodily.html?path[]=298205&path[]=321515&path[]=8755&path[]=322034&path[]=322035&path[]=322036&product=1229536
Sbohem vąem
 

Poslaťod řepák » Pon 2. Júl 2007, 13:01

No myslím ľe to bude i ta kost . Je tam takový to klapání slyąet taky . Kdysi sem totiľ né bez důvodu , vyndal tu pruľinu na brzd. destičkách tak sem myslel ľe to dělají desky , ale řekl mi i tu kost .
Prej ľe mám 7 let starý auto a teprve teď začnu měnit různé díly . Od výfuku jsem uľ začal .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod MP » Pon 2. Júl 2007, 15:04

Jak psal Kvído , ta kost se projeví na nerovnostech , klepáním .... jak jedeą po pěkné rovné silnici , tak nic neklepe . Stačí nějakej hrbéček , kanál , ľel. přejezd , kostky , nebo u Vás v Práglu koleje od ąaliny a je to slyąet . Stojí to do té pětistovky a výměna je na 15 minut ... to zvládneą sám , stačí přizvednout auto heverem , sundat kolo a je ti to jasný ...geometrii tím nerozhodíą . A vydrľí dost málo . Tady ta poslední co jsem měnil tam byla pouhých cca 20 000 km.
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod řepák » Pon 2. Júl 2007, 16:30

No je to slyąet ... já ale uľ neregistruju kdy ale mám dojem ľe to tak bude . Na těch nerovnostech .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod řepák » Pon 23. Júl 2007, 20:22

Tak sem dneska odvezl X do těch Nučic k Schicovi . Vypadá to ľe ta ,,kost,, je v poho . Říkal ľe by to mohl být ev. ten ąílenej blok pod motorem.
Čekám aľ se ozve a řekne co a jak a za kolik . Samo ľe dám pak vědět .
Nejhorąí ale je ľe teď budu jezdit pro ,,angličáka 2 stanice sockou,, .... to určitě vodmarodím !

(psáno téľ i Autoservisy.....)
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod řepák » Uto 24. Júl 2007, 18:21

Tak jí mám doma .
Byla to trubka od kat. přená o nápravnici .
Výměna ,,kosti,, .
1860,-
Ale je klid . :D
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Predchádzajúci

Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia