Prevodovka problem, cvakani

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Prevodovka problem, cvakani

Poslaťod Martinez » Pia 10. Mar 2006, 13:17

Tak som dnes parkoval svojho tatosa, buchlo to a odvtedy to cvaka, cim rychlejsie idem tym rychlejsie klepoce. Ked je auto v zabere ide v pohode, ako uberem alebo vyhodim kvalt - hrkoce. V CITROEN SUX! servise mi povedali ze mam prasknuty diferencial a bude to stat okolo 30tis. aj s robotou. Ma niekto s tymto skusenost ? Momentalne patram po celej novej prevodovke. Nasiel som zatial na Xsaru II za ptijatelnejsiu cenu ako 30tis. no neviem ci bude pasovat do mojej jednotkovej. Obe su z motora 1.4. Za radu hocijakeho typu dakujem.
Este som zabudol, ako 1. ma napadlo ze to bude spojka ... bohuzial nieje, keby niekoho napadlo toto.
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod igor1894 » Uto 14. Mar 2006, 21:20

čau ako vidím ide? v mojich ?lapajách z jedného mesta a obidvaja u? vymenené prevodovky :-). Mňa to stálo 6000Sk bez roboty!!
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Martinez » Str 15. Mar 2006, 10:52

NO bol to diferencial. Prevodovku som kupil tiez za 6000 !!! :twisted: nedaleko Senca. Robota bola tak na 9 hodin a stalo to liter u chalana v garazi, som mu dost pomahal. Poloosi von a tak. Clovek maturuje iba 1,5 hod nad tym ako nahodit spat spojkove lanko napr. Inac jazdi to uplne tak isto ako predtym akurat ta priruba novej prevodovky( xsara 2) trochu presahuje motor (cca 2cm) inac pasovalo v pohode. Tebe sa ako jazdi s novou prevodovkou ?
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod igor1894 » Str 15. Mar 2006, 17:55

no poviem ti ?e sa mi u? stalo ?e som tam zrazu nevedel z ničoho nič zaradi? pä?ku !!! myslel so, ?e ma vystre potom som zastavil a rozbehol sa a u? to i?lo !! Tak neviem ale je to utčite predzves? niečoho nie moc dobrého. Ale u? som si pomali zvykol lebo ka?dú chvílku sa niečo na tom serie a to mám 5 ročné auto len búrané a to bude ten hlavný problém! Ale ako čítam toto fórum tak závady sa väč?inou opakujú a to neznačí o vysokej kvalite Xsary !!! Čaf a nech ti to ?lape bez poruchy. Mne to robili v ?ali:-)
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron