strhl jsem šroub i matku na kole, co stím?

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

strhl jsem šroub i matku na kole, co stím?

Poslaťod Mison » Ned 19. Aug 2007, 15:56

Čau citróni,
mám takový problém, strhl jsem 2 závity na ąroubu i náboji na předním kole. ąroub koupím,ale nemáte někdo zkuąenosti co s tím nábojem, nechce se mi kupovat nový.Závitník 12mm jse mo zatím nepodařilo sehnat, nemáte někdo i ten ąroub, koupím (klasika kolo R14, 4 díry)Dík.Mison. E-mail:michal.mokra(a)seznam.cz
Xsara1,9D Break
Mison
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 31. Júl 2005, 20:26
Bydlisko: Zlín
Vůz: Xsara Break 1,9D 1999

Poslaťod rosta » Ned 19. Aug 2007, 16:53

©roub dej novej,kup si 12 závitník,ale dej si pozor na stoupání (nevím jaký tam je) a zkus projet závit v náboji a uvidíą.
rosta
 

Poslaťod frgy » Uto 21. Aug 2007, 21:16

Zdravím tohle se mi stalo na sluľební feldě. Učedník utrhl hlavu ąroubu. Musel se odvrtat ąroub pak zvětąit díra na na takovou řeknu to laicky trubičku která měla závit ven i dovnitř tudíľ se zakousla do náboje zůstala tam a nevytáčela se a vnitřek závitu byl shodný s průměrem ąroubu. Tak snad jsem to napsal nějak srozumitelně. Doufám ale ľe to byla ta horąí varianta snad bude stačit projet to závitníkem. Měl jsem taky na Xsaře lehce ( blbě ąel dotáčet i vyndatvat ) ąroub a automechanik mi na ąroub i závit stříknul sprej snad s mědí, zatočil ąroub tam a zpátky a závit byl jako novej.

99 1.8i 66kW červená metal. dovoz F
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Ned 12. Mar 2006, 21:11
Bydlisko: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Poslaťod abu » Štv 23. Aug 2007, 13:57

závitník M12x1,25 + nový ąrouby a ľádnej problém
abu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 4. Júl 2007, 10:04


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia