Po výměně tlumičů autko plave

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Po výměně tlumičů autko plave

Poslaťod kimor » Pia 14. Dec 2007, 15:08

Dám sem moji odpověď jeątě jako nové téma - nakamenujte mě, chci poděkovat za rady a poradit, ľe ne vľdy mají v servisech pravdu..
Po radách zde na konferenci jsem koupil přes Autobenex 4x Kayaba Excel G ...7.200,-Kč včetně DPH. Při výměně zjiątěn utrľený silentblok na rameni u spolujezdce(zadní silentblok). Zajásal jsem s tím. ľe bude vyhráno.....Je pravda ,ľe přestoľe při testech v servisu, tak i při manuální zkouľce vąicni tvrdili, ľe jsou v pořádku, tak po výměně je to nebe a dudy. Rychá změna směru, průjezdy zatáčkou ve větąích rychlostech.... a auto sedí o 100% líp. Konečně se nebojím, ľe se budu muset rychle vyhnou díře na silnici a auto mi neulítne do "pangejtu".
Nicméně to tzv. plavání přetrvává a mám pocit, ľe je něco "shnilého" na straně spolujezdce... samozřejmě počkám, aľ ojedu víc zimní gumy, ale uľ mám na nich skoro 800 km a chovají se stejně. Pak vyměním ostatní silentbloky a kdyľ to nepomůľe, tak půjde ze skály... ba-ne...Xsarina je zatím spolehlivá - spokojenost..
XSARA 1.4 3.dv. 98
Obrázok užívateľa
kimor
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 14. Mar 2007, 8:34

Re: Po výměně tlumičů

Poslaťod dapata » Pia 14. Dec 2007, 18:46

Mě přestalo na nových zimákách "plavat" tak po ujetí 1500 aľ 2000 km.Dej tomu jeątě čas a zbytečně se nestresuj :wink:
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 7:24
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Poslaťod Dutch » Ned 16. Dec 2007, 10:10

Vľdy kdyľ jsem si nechal vyměnit tlumiče, tak jsem jásal nad tím rozdílem. Do půl roku to ale bylo zase stejný. Buď si člověk nějak zvykne, nebo se ty nové tlumiče velmi rychle ojedou. jediné tlumiče u kterých jsem to nepozoroval a byly pořád 100% byly stavitelný KONI.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Obrázok užívateľa
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Štv 12. Okt 2006, 21:10
Bydlisko: Plzeň


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 57 hostia