Cvrcek v prednom kole

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Cvrcek v prednom kole

Poslaťod Martinez » Str 3. Máj 2006, 13:23

Zdravim, neni to ani problem skor mi to vadi pri jazde. V lavom prednom kolese mi akoby neodskakuju brzdove platnicky a piskaju o kotuc (take cvrlikanie) Platnicky su takmer nove, 5000km ked maju. Nerozumiem tomu. Kde to treba premazat alebo co... :arrow:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara

Poslaťod Sbohem vąem » Str 3. Máj 2006, 14:44

Dělávalo mi to kdysi na Felicii,ale tam jsem měl dva problémy.
Taky jsem dal nové destičky a první chybou bylo to ,?e jsem nevyměnil i kotouče ,zůstal mi tam rantlík a následně jsem destičky za chvíli zničil ,ale to nebylo to popískávání.
V pravém kole se mi ?patně vracel hlavní brdový válec ,plovoucí se vracel dobře.A jak jsem měl ty staré destičky tak se válec povysunul víc ven a bylo v?echno O.K. ,ale po výměně ?el válec víc dovnitř a u? se tak dobře nevracel,byl takový orezlý. Musel jsem ho vypumpovat ven,v?echno pořádně očistit,vyměnil jsem prachovky a bylo v?echno perfektní,udělal jsem i druhou stranu.
Ono pokud jezdí? v zimě tak ta sůl udělá své a je to pěkné svinstvo.
V německu a nejen tam pou?ívají sůl ,která ne?kodí autům.U nás pou?ivají stále klasiku,proto?e nejsou prachy.
Sbohem vąem
 

destčky

Poslaťod ZdenyC » Štv 4. Máj 2006, 5:02

Já jsem před koncem roku vyměnil kotouče a destičky (Lucas). Při tom se očistily a rozhýbaly i pístky. Ale te? po asi pěti tisících km při jízdě po městě začnou destčky pískat. Po chvíli je?dění po Praze u? to není pískání ale přímo řev. Pokud jezdím nad 60km/h a mimo město, není absolutně ?ádný problém. Co s tím?
Xsara 1,8i/66kW Break
ZdenyC
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Ned 14. Aug 2005, 23:55
Bydlisko: severní Plzeňsko

Poslaťod Sbohem vąem » Štv 4. Máj 2006, 9:56

Ahoj,nikde není psáno,?e kdy? má? najeto 5000 km ,?e se problém nemů?e opakovat.
Navíc pokud jezdí? často po Praze opotřebení bude asi vět?í ne? na dálnicích.
Známá ma nový Seat Cordoba,v zimě jsem sní jel a u? při prvním přibr?dění se mi něco nezdálo na předním kole ohromný vibrující zvuk a navíc si stě?ovala,?e to hůř brzdí.Nebylo divu auto má půl roku najeto 6000 km v zimě jezdí a auto dává do gará?e.V předním kole měla přituhlý brzdový píst a ten se nevracel,kolo se po chvíli jízdy začlo ?íleně zahřívat (proto i ten smrad v kabině auta)a stratilo brzdnou ůčinnost.
V?e měla v záruce a podařilo se ji to uplatnit a museli ji vyměnit kotouč i destičky.
A taky bych si řekl "v?dy? to je nové auto?" ,problém byl v tom ,?e při je?dění v zimním období a gará?ování a trpí více ,ne? kdyby stálo zamrzlé na venku, jen to někteří neví.

V tvém případě bych si to oblo?ení a písty prohlédnul jak vypadají a fungují a nebo skočil do servisu a? se na to mrknou a zjistí příčinu ne? si rozbije? h... .
Sbohem vąem
 

Poslaťod Martinez » Str 12. Júl 2006, 15:56

dlho som to neriesil ... mal som to raz rozobrate ... je tam iba 13 srob a cele sa to tak vyklopi .... vycistil som ten sajgon bolo 5 tis. pokoj a zas sa to vratilo. Potom mi taky typek na dedine poradil nech to rozbehnem na spiatocke a zabrzdim ztuha .... ze ono to vyhadze ten bordel. A viete co ? mal pravdu :lol: netreba sa v tom vrtat .... len si najdite bezpecny flek kde tomu mozte vykurit na R ... vela zdaru
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia