spojka,tlak oleja a indikacia zatiahnutia rucnej brzdy

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

spojka,tlak oleja a indikacia zatiahnutia rucnej brzdy

Poslaťod qwix » Pon 27. Nov 2006, 16:21

Zdravim v?etkych milovniko Xsari
Moja milovana xsaricka ma muchy pomozte
-1problem spojka ma akoby dvojity chod (ked ju pomali pustam na urcitom mieste skoci a pocut cvaknutie chyta az na vrchu, ak ju podrzim v urcitej polohe v zabere a pridam troska pridam plyn tak to dost trha a kolisu mi otacky akoby si sama pridavala)

-2problem naopak mi svieti kontrolka tlaku oleja a indikacia zatiahnutia rucnej brzdy ked zatiahnem rucnu svieti tlak oleja ked vytiahnem cidlo rozsvieti sa rucna brzda

-3problem ked brzdim motorom pocut z neho zvlastny zvuk akoby (grrrr alebo CHrrrrr) tasko to popisat neviem ci to suvisi so spojkou alebo mi odchadza prevodovka olej v nej je zvazujem aj vymenu oleja ale zatial som to nechal tak
qwix
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 23. Nov 2006, 16:52

Poslaťod rocca » Uto 28. Nov 2006, 15:15

No jsem sice amatér,ale pokud to dělá divný zvuky tak první čim bych začal je určitě výměna oleje a rozhodně bych to neodkládal a co se týče těch kontrolek tak budou prostě jen prohozený(domněnka)nebyla třeba bouráná?Já jen jestli to někdo nedával na rychlo dohromady a neprohodil to.
Obrázok užívateľa
rocca
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 25. Máj 2006, 18:02

Poslaťod ElTorpedo » Uto 28. Nov 2006, 20:56

Moc se to prohodit nedá,proto?e celá přístrojovka je připojená na konektorech,který jdou nandat jen jedním způsobem, a kontrolky jsou v ti?těném spoji?Nejsi rozhodně jediný komu to takhle kravne,u? se taDY O TOM PSALO,myslím říkaly ?e chyba v BSI, zkus si to najít,ale o nějakém prohození se mluvit určitě nedá. :wink:
Obrázok užívateľa
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Pia 11. Aug 2006, 17:14
Bydlisko: Plzeňsko

Poslaťod Rudolf » Uto 28. Nov 2006, 23:45

Kdy? jsem koupil Xsaru, měl jsem stejný problém s kontrolkama. Dával jsem auto na montá? zamčení zpátečky ( montují i alarmy, rádia apod. ) a tam mně to opravili. Nic za to nechtěli, tak?e ani nevím jak to provedli. Já jsem měl přístrojovku venku a opravdu tam nejde nic přehodit. Zdá se mi, ?e prostě příslu?né kablíky přecvakli a prohodili. Ani to vědět nechci, hlavně, ?e to funguje.
Rudolf
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Sob 16. Júl 2005, 8:18
Bydlisko: Karviná

Poslaťod Martinez » Sob 9. Dec 2006, 13:12

To s tymi kontrolkami sa mi stalo tiez asi na 3 rocnej xsare. Ziadny majitel predomnou. Rozoberane to nebolo urcite skratka ideme na dovolenku a svieti olej. Povolim rucnu a pohoda, ide sa dalej. V << servise rozobrali, zlozili niec nespravili a slo to OK. Ked som sa spytal co tomu bolo nevedeli. BSI moja xsara nema. Skusil by som zhodit svorky z baterky pockat daky cas a nahodit spat. To mi pomohlo ked mi blikali naopak blinkre :o a nesvietili svetla, iba obrisovky
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Obrázok užívateľa
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob 18. Feb 2006, 13:24
Bydlisko: Bratislava
Vůz: Xsara


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia