Zadni kolo do A

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Zadni kolo do A

Poslaťod ramm » Sob 16. Dec 2006, 0:59

Hoite lidi chci se jen zeptat.Mam krive prave zadni kolo neco jsem o tom neco slysel ale nejak se mi tomu nechce verit.Ma nekdo s timto skusenosti??Co obnasi oprava a na kolik to asi vyjde?
Jeste mi radio nejak spatne chyta signal v predchozim aute jelo dobre.
Mam 1,4 3d a na miste otackomeru jsou zas**** hodiny daji se vymenit.(musim vedet kolik tocim).Nechci nejaky pos**** budicek montovat na palubku.

Praci čest, rukam klid.
Obrázok užívateľa
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 10. Dec 2006, 22:42
Bydlisko: F-M

Re: krive zadni kolo

Poslaťod ramm » Pon 18. Dec 2006, 21:21

ramm píše:Hoite lidi chci se jen zeptat.Mam krive prave zadni kolo neco jsem o tom neco slysel ale nejak se mi tomu nechce verit.Ma nekdo s timto skusenosti??Co obnasi oprava a na kolik to asi vyjde?
Jeste mi radio nejak spatne chyta signal v predchozim aute jelo dobre.
Mam 1,4 3d a na miste otackomeru jsou zas**** hodiny daji se vymenit.(musim vedet kolik tocim).Nechci nejaky pos**** budicek montovat na palubku.

Praci čest, rukam klid.


Takze byl jsem se svym citronkem v servise menit brzdy a dozvedel jsem se neco o tom zadnim kole ktere je jako notorik na ceste z hospody domu opirajici se o sve jizdni kolo.Vadne je lozisko nalisovane na naprave lol vymena celkem draha kolem 7000,- s toho lozisko kolem 1000,-. .dalsi moznos mam sehnat si zadni napravu z nejakeho bouraneho citronka (nejlepe na predek) ta vyjde asi kolem 4000,- :roll:. Pokud nekdo vi o nejake 3. levnejsi alternative dejde prosim vedet.

Praci cest, rukam indulonu. :wink:
Obrázok užívateľa
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 10. Dec 2006, 22:42
Bydlisko: F-M

Poslaťod MP » Pon 18. Dec 2006, 22:17

Já teď tak trochu pročítal Annonci a narazil tam na inzerát - renovace zadních náprav ( nové čepy a jehlová ložiska ) na Peugeoty , Citroeny ( byli tam napsaný všechny který maj tyto nápravy ) za 4 000 Kč . Výměnným způsobem . Dovezeš starou , dostaneš repasovanou . Možno zaslat přepravní společností . Montáž a demontáž za příplatek 1 200 Kč , záruka dva roky . Je to v Jižních Čechách . Mail a číslo tel. můžu dodat .

nebo se to řešilo tady:
http://www.xsara.cz/forums/viewtopic.php?t=938
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod ramm » Pon 18. Dec 2006, 22:21

sice je to pekne ale nepojedu az do jiznich cech pokud mozno to chci nekde na ostravsku a okli.
Naposledy upravil ramm dňa Pon 18. Dec 2006, 22:40, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 10. Dec 2006, 22:42
Bydlisko: F-M

Poslaťod MP » Pon 18. Dec 2006, 22:37

Tak jsem četl ještě jeden takovej inzerát v Annonci . ...záruka dva roky , doba opravy cca 3 hodiny , upravíme výšku podvozku dle přání ... nevím kde to je , ale je tam tel. 608 962 626 , 777 609 080 .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod Míra » Uto 19. Dec 2006, 14:00

Zdar citróni,
u P405 Break jsem to absolvoval sám a nikomu to nedoporučiji, je to práce na celej den, hnusná práce :cry: , takže výměnej fond je lepší vatianta :lol:. I za cenu cesty přes půl republiky.
Míra
Xsara I 1,9D Break
Míra
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Pon 10. Apr 2006, 12:15
Bydlisko: Pardubicko
Vůz: Xsara Break 1,9D, 1998

Poslaťod Sbohem vąem » Uto 19. Dec 2006, 19:02

Tož zduř Ostravaku,taky jsem ze Severu moravy a kdysik jsem narazyl na toto http://www.autoservis-konecny.cz/showit ... &menuid=19
Bo mě to tež zajímalo,kdyby se mi to někdy pohondilo,tak ať kurňa vím kam stím,bo do servisu kam jezdím za to šmejdi chcu 10 litrů.
Sbohem vąem
 

Poslaťod ramm » Uto 19. Dec 2006, 21:36

No celkem se to da.Tak samo by mne vysel ten repas v cechach bo by stara chtela jet semnou a cestovat z zenskou se prodrazi jeste skusim nejaky srotak nebo tak neco a pak se uvidi.
Obrázok užívateľa
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 10. Dec 2006, 22:42
Bydlisko: F-M

Poslaťod Hosť » Uto 23. Jan 2007, 18:29

ramm píše:sice je to pekne ale nepojedu az do jiznich cech pokud mozno to chci nekde na ostravsku a okli.

Sem z Ostravy a mám taky problém se zadní napravou.
zena ucila jezdit po koleji a tak sem se o to trochu zajímal...
V senově delaj opravy a repasy, celkem dobré ceny.
Hosť
 

Poslaťod K8A » Uto 23. Jan 2007, 22:31

Před týdnem jsem byl v Šenove(OVA) na Repas, presne jak pisou na webu ceny tak mi uctovali. 10.200 i s napravnici, (balik penez fakt nechutne). Ale meli to za den hotove. Na vrakaci (Ostrava-Koblov) mi je nabizeli kolem 5.000 ale kdo vi v jakem stavu.
V zadnem pripdane nedoporucuji garazove opravy, pokud nemas vercajk a original Citroen servisy, pokud nemas prachy.
XSARA I; 1.4 12/97
K8A
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 17. Jan 2007, 14:37
Bydlisko: Ostrava


Späť na Podvozek

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia