Vyhrievanie zadneho skla

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod viteon » Ned 25. Feb 2007, 21:49

igor1894 píše:ROPE : ak myslíš "dvojčatový súboj" mňa a Víťa tak neviem prečo sa vôbec pýtaš :lol: to je snáď jasné :wink: no predsa ja :D .
Už som len zvedavý keď si to Víťo prečíta :shock: to bude odpoveď :lol: , ale bola aspoň sranda a tešil som sa ako malý chlapec, ale nie že som vyhral, ale že som tam bol :wink:

Igor jel blíž ke kukuřici a bylo tam závětří. Já měl protivítr! Právě jsem na to přišel :lol:
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Poslaťod igor1894 » Ned 25. Feb 2007, 21:59

a už je to tu :D večný rivali :D
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod buby » Pia 9. Mar 2007, 3:07

Někdy je potřeba topení prohlídnout pod lupou.Přece jenoum sluníčko a mráz dělají své. ¨Prasklinky jde spravit vodivou stříbřenkou.
Xsara 1,6i break LPG!!!
Obrázok užívateľa
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 19. Feb 2007, 20:36
Bydlisko: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Poslaťod maty55 » Str 28. Mar 2007, 10:41

Nedalo mi to aj ked je uz po zime a nasiel som to relatko, ja mam xsaru Je umiestnene hned za kluckou otvarania prednej kapoty, su tam dve a toto mam oranzovej farby blizsie k motoru, t.j dalej od tej klucky na kapotu. je to zakryte s takou ciernou lepiacou latkou.
skusal som s ním hybat a zaroven stlacat spustanie vyhrievania a potom to cvaklo a fachcilo, mal som tam slaby kontak, moc sa to vyklalo, dzfam ze uz to mam vyriesene
hadam som z vas niekomu pomohol
cafte 8)
Prílohy
vyhrievanie.jpg
vyhrievanie.jpg (43.89 KiB) Zobrazené 7344 krát
maty55
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pia 21. Júl 2006, 10:54
Bydlisko: Senica, SR
Vůz: Citroen xsara 1,6i 8V break

Poslaťod pastynko » Str 28. Mar 2007, 15:12

maty55 píše:Nedalo mi to aj ked je uz po zime a nasiel som to relatko, ja mam xsaru Je umiestnene hned za kluckou otvarania prednej kapoty, su tam dve a toto mam oranzovej farby blizsie k motoru, t.j dalej od tej klucky na kapotu. je to zakryte s takou ciernou lepiacou latkou.
skusal som s ním hybat a zaroven stlacat spustanie vyhrievania a potom to cvaklo a fachcilo, mal som tam slaby kontak, moc sa to vyklalo, dzfam ze uz to mam vyriesene
hadam som z vas niekomu pomohol
cafte 8)


tak to dnes vyskusam :roll:

DIK za tip ;)
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Re: Vyhrievanie zadneho skla

Poslaťod michal30 » Str 6. Nov 2013, 18:51

Ja mam trosku iny problem.Vyhrievanie mi funguje ale iba tri neviem ako to presne nazvat lamely?Co stym treba urobit?je to v elektrike alebo sa musi vymenit cele sklo?Ďakujem za radu
michal30
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 23. Mar 2013, 15:20
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Vůz: citroen xsara break r.v 2000 1,9D

Re: Vyhrievanie zadneho skla

Poslaťod MP » Str 6. Nov 2013, 18:56

V elektrike to není . Ty co nehřejí budou někde přerušený . Může to bejt tak slabej škrábaneček že ho okem neuvidíš ... prostě přes ně nejde proud .
Někde se to tady řešilo , nechce se mi to hledat . Buď ti to opraví někde kde dělají autoskla , nebo si koupíš takovej opravnej lak s nějakým stříbrem , či co to je , dělá to LOCTITE , a opravíš si to sám ...

Tak tady:
http://www.xsara.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=57&t=6642&hilit=vyh%C5%99%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD+zadn%C3%ADho+skla&start=30
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Vyhrievanie zadneho skla

Poslaťod michal30 » Str 6. Nov 2013, 19:16

Ďakujem za radu asi to skusim radsej v niejakom skloservise nech to urobia odbornici
michal30
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 23. Mar 2013, 15:20
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Vůz: citroen xsara break r.v 2000 1,9D

Predchádzajúci

Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia