Vyhrievanie zadneho skla

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod pastynko » Pia 2. Feb 2007, 11:16

igor1894 píše:nemáš niekde na okolí Citroen ??? za to snáď peniaze chcieť nebudú !! možno :D


ja myslim ze budu, predsa je to citroen :D

mne tam konektor drzi, ale vyhrievanie nejde... v poistke ani relatku by som problem nemal mat, lebo to spina aj vyhrievanie spatnych a to mi funguje... neviete niekto kade ide ten kabel az dozadu? mozno je niekde seknuty alebo su na nom privelke straty :roll:

fakt neviem co by to mohlo byt :oops:
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod MP » Pia 2. Feb 2007, 11:27

Tak pokud je seknutej někde káblík tak s největší pravděpodobností v průchodce mezi střechou a pátýma dvířkama . Koukni tam . Já teď nedávno řešil stěrač - občas šel a občas ne - byl nalomenej ten drátek . Zatím jsem spravil jen ten jeden , ale až bude tepleji tak to udělám pořádně .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod pastynko » Pia 2. Feb 2007, 11:29

MP píše:Tak pokud je seknutej někde káblík tak s největší pravděpodobností v průchodce mezi střechou a pátýma dvířkama . Koukni tam . Já teď nedávno řešil stěrač - občas šel a občas ne - byl nalomenej ten drátek . Zatím jsem spravil jen ten jeden , ale až bude tepleji tak to udělám pořádně .


dik za tip, skusim to pozriet ;)
Xsara rv99 VTS 2.0 16v 169k | kompresor nebude, vyberam sa inou cestou :mrgreen:
Obrázok užívateľa
pastynko
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Pon 3. Júl 2006, 12:07
Bydlisko: SK, Bratislava

Poslaťod s@gi » Pia 23. Feb 2007, 22:24

CHiP píše:Já určitě neporadím, tohle je věc kterou můžu klidně postrádat. Když jsem auto koupil, tak jsem zkusil jestli to funguje a od tý doby jsem to asi už nepoužil :)


Tak na co jsi to kupoval ? :roll:
Obrázok užívateľa
s@gi
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob 17. Feb 2007, 5:41
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod CHiP » Sob 24. Feb 2007, 7:49

s@gi: Na ježdění :twisted:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Sbohem vąem » Sob 24. Feb 2007, 11:59

Vyhřívání zadního skla je dobrá věc,v tomto období ji používám často.
Jen mě mrzí ,že s tlačítkem vyhřívání zadního skla je i spojeno vyhřívání zrcátek,mnohdy zrcátka nepotřebuju rozmražovat a tak by se trochu hodila úspora energie.
Navíc to přispívá k bezpečnosti.
Jen si dávám pozor na přerušení cest při umývání zadního skla zevnitř,na felicii jsem si tak asi 3 poškodil.Jen pokud není v Xsaře to vyhřívání ve skle,ale to myslím,že není,možná se pletu.

JJ,Chip je tak rychlý ,že nepotřebuje přes zadní okno se dívat,prostě všem ujede :drie:
Sbohem vąem
 

Poslaťod Rope » Sob 24. Feb 2007, 13:36

Kvido píše:
JJ,Chip je tak rychlý ,že nepotřebuje přes zadní okno se dívat,prostě všem ujede :drie:


CHip ma diesel to je čajíček, víš že mu to nandala na srazu i pani Máchalová :lol: :lol:
Nic ve zlém Chipe, jen to byla od Kvida pěkná nahrávka a nešlo navyužít.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod CHiP » Ned 25. Feb 2007, 9:37

Rope: Včera jsem v kopci ujel haťapce a celou cestu tak 150 - 160 km/h po silnici první třídy, ono to i celkem jede :shock: :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod CHiP » Ned 25. Feb 2007, 9:38

Kvido: Já jsem zvyklý z velkých aut, že tam prostřední zrcátko není, tak u osobáku do něho ani nekoukám, proto ani nepouštím to rozmražování :)
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod Rope » Ned 25. Feb 2007, 11:56

CHiP píše:Rope: Včera jsem v kopci ujel haťapce a celou cestu tak 150 - 160 km/h po silnici první třídy, ono to i celkem jede :shock: :D

Co to je haťapka? Já jsem si taky z dieslem firemním a pak z H100 něco najezdil, ono to jede, ale než se to rozkoulí. S těma sprintama to ale nejde srovnávat, každé auto jiné to není fer, ale šlo jen o srandu a tak to snad každý bral. Apropo jak tenkrát dopadl dvojčatový souboj?
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Poslaťod CHiP » Ned 25. Feb 2007, 11:59

Rope: haťapka = Fabia 1,2 HTP :D Neboj, i já to jako sradnu beru :P
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod řepák » Ned 25. Feb 2007, 13:20

Kdysi se říkavalo ,, Víš proč má Favorit vzadu vyhřívaný okno ? Až ho budeš v zimě roztlačovat aby tě nezábli ruce . " :D
No teď si pomalu v zimě bez rozehřívání zadku nedokážu představit ještě abych škrábal zadní okno .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod CHiP » Ned 25. Feb 2007, 13:25

Já bych spíš uvítal vyhřívaný čelní sklo a klidně i přední boční skla :D Ty vyhřívaný boční skla jsem ale ještě nikdy neviděl :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod s@gi » Ned 25. Feb 2007, 20:46

CHiP píše:Kvido: Já jsem zvyklý z velkých aut, že tam prostřední zrcátko není, tak u osobáku do něho ani nekoukám, proto ani nepouštím to rozmražování :)


A není potom to zadní okno zbytečný luxus? :lol:
Obrázok užívateľa
s@gi
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob 17. Feb 2007, 5:41
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod igor1894 » Ned 25. Feb 2007, 21:44

ROPE : ak myslíš "dvojčatový súboj" mňa a Víťa tak neviem prečo sa vôbec pýtaš :lol: to je snáď jasné :wink: no predsa ja :D .
Už som len zvedavý keď si to Víťo prečíta :shock: to bude odpoveď :lol: , ale bola aspoň sranda a tešil som sa ako malý chlapec, ale nie že som vyhral, ale že som tam bol :wink:
Xsara II, 1.4i Coupe
Obrázok užívateľa
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Pon 6. Feb 2006, 21:57
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia