Dálkové ovládání

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod ElTorpedo » Uto 13. Feb 2007, 10:12

mně to opravili v Plzni v Kollárovce v M+H asi za dvě kila, ten samý problém ulomený mikrospínač.
Obrázok užívateľa
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Pia 11. Aug 2006, 17:14
Bydlisko: Plzeňsko

Poslaťod riggo » Str 14. Feb 2007, 7:26

neboj se toho,kdyz nebudes uplny kopyto,jde to normalka delat i s baterkou ve slotu,jen to chce ze stolu uklidit vsechny zbytky dratu,spinateka vseho kovoveho,co by mohlo eventualne vyzkratovat cokoliv na tistaku.
riggo
 

gumová tlačítka

Poslaťod pepa.s » Str 14. Feb 2007, 8:45

Hanes píše:Taky jsem to řešil, ale já tam měl ten plošák od nějakýho kutila zalepenej sekundovým lepidlem a nešel vyndat ani náhodou. Když jsem ho vyndal zjistil jsem že vypínač je měněný za nějaký uplně jiný, již nefunkční, nicméně po vyndání ovladač přestal fungovat a je neopravitelný. V citroenu mi známej měřil jestli něco vydává a nic.
U to začínám řešit jinou cestou, budu mít vystřelovací klíč ve stylu vw, je hezčí a levnější.

Jinak na výměnu jsem se připravil a koupil nová gumová tlačítka, teď mi jsou k prdu, takže když by někro chtěl ta tlačítka-gumová krytka mačkací tak jsou k mání, měl jsem je objednán y v citroenu 4 m,ěsíce něž přišly.


Dobrý den.
O ty gumové tlačítka bych měl zájem, mám xsaru 1,9 TD r.v. 98. Za kolik by byli? Jsou na to oválné dálkové ovládání? Děkuji za odpověď, prosím na e-mail: josef.sevc@complus.cz
pepa.s
 

Poslaťod Sbohem vąem » Str 14. Feb 2007, 9:13

To gumové ovalné tlačítko se dá obědnat v Citroenu a stojí 200 kč,docela dost za takovou blbost.
Sbohem vąem
 

Poslaťod Wladan » Str 14. Feb 2007, 10:07

Tak mám hotovo. Ten smd microspínač v GESu nemaj, ale ono tam stačilo jen napájet ten původní, nic mu nebylo, jen se odloupl. Napájel mi to tam zpět kámoš, měl to asi za 5 minut. Dělal to nějakou trafopájkou, tvrdil, že je na to nejlepší, prý se neprohřeje ten plošňák. Baterku jsem nechal ve slotu a nic se tomu nestalo. Ještě jsem si koupil nový tlačítka, mam podezření že se to urvalo kvuli tomu jak byli ošoupaný ( v Citroenu v Plzni na Letné za 193 Kč 2ks ). Pokud máte někdo stejný problém, nebojte se tohho, chce to jen snahu a šikovnost..
Wladan
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 14. Nov 2006, 8:27
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod Verdom » Str 14. Feb 2007, 10:28

Tak Wladane ty máš dořešeno, blahopřeji. Já se přilepil k foru taky , (můj problém byl trochu jinačí) ale zatim jsem to štěstí to zprovoznit neměl. Baterka nová, ale stále nic. Jak se dá zjistit, jestli je rozbitý vysílač v klíčku nebo přijímač v autě? Nevíte někdo? Po výměně jsem se pokoušel synchronizovat dálku při zapnutém zapalování (jak je psané v návodu) a nic. Centrál fachá, ale dálka ne. :( . Tišťák jsem vyndal, prozkratovával opatrně ty spínáčky, abych eliminoval to že nespínají a stále nic.
Obrázok užívateľa
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 714
Registrovaný: Pia 9. Sep 2005, 10:22
Bydlisko: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Poslaťod Wladan » Str 14. Feb 2007, 14:49

V tvem případě bych udělal následující:

Zvedl bych telefon a zavolal na Citroen ( pražská centrála, najdeš telefon na ofišl stránkach ). Tam bych vznesl dotaz, co mas delat s tim, kdyz nemas kodovou kartu a jsi opravneny majitel vozu. Dle mych informaci to u ostatnich znacek funguje tak, ze po predlozeni dokladu / kupni smlouva, velky technicak atd. ) ti za manipulacni poplatek ( 100-200 Kc ) jsou povinni sdelit kod, popr poslat duplikat kodove karty. Nevim jak u citroenu ale jinde to funguje... uplne se vykasli na lokalni citroen servisy! Jestli to zkusis tak dej vedet jak jsi dopadl. Pak uz jen zajit do servisu a oni ti to zesynchronizujou za par stovek. Zrejme to jinac nepujde.... A jeste, nevim jak jsi to zesynchronizovaval, ale zkusil bych nasledujici: strcit klicek do prvni polohy, zmacknout tak 20s tlacitko na otvirani pri odemcenych dverich a pak 20s drzet druhe tlacitko pri zamcenych. Proste s tim zkus laborovat jak jen to pujde...

A ted doufam, ze tu neplkam nesmysle :-)

Drzim palce..
Wladan
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 14. Nov 2006, 8:27
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod miskod » Str 14. Feb 2007, 17:50

Skoro si trafil...az na tu cenu. V origo citroenovom servise (nie ze by som ich mal v laske) ti po predlozeni velkeho a maleho technicaku za dva tyzdne a asi 2500CZK daju novu kodovaciu kartu...
miskod
 

Poslaťod maty55 » Štv 15. Feb 2007, 8:27

nazdo panove, chcel by som sa spytat na jednu vec, aj ked mozno trosku odbocim od temy, na aku dialku vam zamyka a odomyka auto, ja musim byt tak 2-3 m od auta, ked som dalej uz to nefungije, neviete kde je antena centralu? mozno ju mam posahanu,
dakujem vsetkym. 8)
maty55
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pia 21. Júl 2006, 10:54
Bydlisko: Senica, SR
Vůz: Citroen xsara 1,6i 8V break

Poslaťod jan452 » Štv 15. Feb 2007, 8:41

Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Poslaťod maty55 » Štv 15. Feb 2007, 10:00

diky moc, dozvedel som sa co som chcel 8)
maty55
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pia 21. Júl 2006, 10:54
Bydlisko: Senica, SR
Vůz: Citroen xsara 1,6i 8V break

Poslaťod pj » Pon 27. Aug 2007, 12:53

Wladan píše:Tak mám hotovo. Napájel mi to tam zpět kámo?, měl to asi za 5 minut. Dělal to nějakou trafopájkou, tvrdil, ?e je na to nejlep?í, prý se neprohřeje ten plo?ňák

Toz tu trafopajku bych chtel videt :-) asi byla nejaka mensi nez mam ja a nebo ten kamos je kouzelnik a smekam pred nim.
Ten spinac mi take upadl. Sel jsme na to s trafopajku, ale jako bych sel z palici na blechu. Pak zkusil hrotovu-odporovou, ale to je jako s kladivem na blechu. Toz jeste shanim nekoho s jemnejsi vybavou.
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

gumová tlačítka

Poslaťod Berys5 » Pon 10. Sep 2007, 19:26

čauky lidi! kdyby někdo věděl link na i-shop, kde se daj sehnat ty tlačítka, tak mi dejte prosím vědět na ICQ nebo poąlete zprávu tady přes forum.
Díky Berys5
Obrázok užívateľa
Berys5
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Sob 1. Sep 2007, 11:10
Bydlisko: Jindřichův Hradec

Re: gumová tlačítka

Poslaťod jan452 » Pon 10. Sep 2007, 22:49

Berys5 píše:čauky lidi! kdyby někdo věděl link na i-shop, kde se daj sehnat ty tlačítka, tak mi dejte prosím vědět na ICQ nebo poąlete zprávu tady přes forum.
Díky Berys5


Link na i-shop síce neviem, ale ak zháňaą tie gumové tlačítka, tak na ovládač centrálu ku Xsare I sa dajú naozaj objedna» priamo v Citroene. Objednával som si ich tam pred týľdňom a vyąli ma na cca 280,- Sk. Musel som ich síce chvíµu presviedča», lebo najskôr mi tieľ tvrdili, ľe to nie je samostatný náhradný diel, aľ kým sa nepozreli do katalógu ND v počítači.
Xsara Break 1,8i Exclusive - 98
Obrázok užívateľa
jan452
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pia 19. Jan 2007, 18:29
Bydlisko: Zvolen - SR
Vůz: Xsara I Break, 1998, 1,8i 8v Exclusive

Ok

Poslaťod Berys5 » Uto 11. Sep 2007, 13:48

Já nemám právě servis Citroen zrovna po ruce, ale smáznu to s nějakou cestou, aľ pojedu tím směrem.
Kaľdopádně díky za upřesnění a info!
.................................................................................
Xsara 1.8i zelená r.v.98 (počítač, BSI r.v. 2000 modrá 8) )
Obrázok užívateľa
Berys5
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Sob 1. Sep 2007, 11:10
Bydlisko: Jindřichův Hradec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia