Nečekaná závada-startování

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Nečekaná závada-startování

Poslaťod SAAB19 » Štv 9. Júl 2015, 20:09

Čau hoši, mám takový problem koupil jsem si Xsaru 1.4i a mám problémy se startováním. Zjistil jsem to když jsem vyndal jednou rádio. U kabelů rádia byl propojen kabel pameti rádia(žlutý) a kabel přívodu proudu do rádia (červený) dratem. Poté se mi jednou odpojil a já nemohl za boha nastartovat, když jsem otočil klíčkem nenaskočili mi kontrolky na palubovce a ani se nevzpamatovali budíky a rádio nefungovalo. Poté co jsem ty kabely obět propojil, začalo drnčet relé a budíky opět naskočili a auto zase mohlo startovat. Ale bohužel se mi od té doby ikdyž nemám zapojený nebo otočený klíček tak se mi samy od sebe zapínají kontrolky a podsvicuje palubní deska a nabíhají budíky, přez noc to dokáže vybít baterku ale já jí vždy odpojuji. Nemůžete mi někdo poradit co s tím ?
Rádio mám Pioneer

-- přidáno čtv 9. črc 2015, 21:15 --

Omlouvám se že jsem svůj dotaz dal do špatné složky, moc to neumim na této stánce.
SAAB19
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 9. Júl 2015, 19:49
Bydlisko: Mladá Boleslav
Vůz: Xsara 1.4i r.v. 2000

Re: Nečekaná závada-startování

Poslaťod Rope » Štv 16. Júl 2015, 6:21

Ja bych zkusil odpojit to rádio a jak se to bude chovat.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Nečekaná závada-startování

Poslaťod petr_xs » Štv 16. Júl 2015, 11:34

Není mi jasné, jestli je to Xsara I nebo II. A jestli kabely a konektory pro radio jsou originál (původní svazky), nebo je vidět, že se v tom někdo vrtal. Pokud je to jednička, najdeš tu schemata elektriky a musíš zkontrolovat, jestli je to na autě v pořádku, dobře zapojené, včetně pojistek.
X II, 1.6 2003
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Pon 29. Máj 2006, 7:46
Bydlisko: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003


Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia