Kontrolky svítí

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kontrolky svítí

Poslaťod technikpc » Uto 18. Aug 2015, 18:42

Dobrý den chtěl bych poradit, vlastním citroen xsara 1.9TD rv 89, když nastartuji tak je po delší jízdě vše pohodě,ale pokud mi vyleze teplota na 60 , tak se mi při zatáčení doleva a při neutrálu rozsvítí kontrolky STOP baterka ale motor nadále běží, jakmile přidám plyn tak zhasnou. Fakt jsem prošel vše ,ale nic kloudného mě nenapadá. Snad už jste to tady probíraly a poradíte mi. Jinak jsem měl ještě jeden dotaz a to na osvětlení přístrojové desky, zda to už někomu dělalo problém, že mu to přestalo svítit spolu s parkovacími a obrysovými světly, dálkové fungují. Myslím kontrolky. Takže se mi stává, že někdy zapomenu zhasnou světla. Děkuji za odpovědi
technikpc
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 18. Aug 2015, 15:00
Bydlisko: Božičany
Vůz: citroen xsara 1.9TD

Re: Kontrolky svítí

Poslaťod Rope » Pon 24. Aug 2015, 7:49

Proveď kontrolu stavu chladicí kapaliny a brzdové kapaliny, jestli nemáš lehce pod minimem. Taky proveď kontrolu zda je tvůj vůz opravdu vyroben v roce 1989, pokud ano tak máš unikát :twisted:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron