ventilator kurenia ide iba na max

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod hombre » Ned 21. Feb 2010, 21:07

Ahoj, tak mě potkala stejná věc - ventilátor topení šel pořád naplno.Tak jsem, taky vyměnil tranzistory podle návodu ,jak je tu popsanej a paráda zase maká jak má.Oprava opravdu lehká.Moc všem děkuju co sem píšou a dokážou poradit. :jup:
hombre
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pia 11. Dec 2009, 20:34
Bydlisko: Kadaň
Vůz: Xsara II 2.0 Hdi 66kw. r.2000

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod urpin » Pon 22. Feb 2010, 22:21

Taky jsem chvíli jezdil s ventilátorem pouze na max a protože mne pokope i plochá baterka, koupil jsem tranzistory a zajel za nejlepším elektrikářem kterého znám :wink
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod domingo07 » Uto 23. Mar 2010, 21:54

ked mozem este poradit. hlavne prekontrolujte vsetky kontakty. vcera mi to prdlo znovu, no chyba bola len v kontakte medzi tranzistorom a plosakom. Ak to poriadne nezacinujete a ten nestecie na spodok plosaku, ku ktoremu potom nie je pristup po osadeni tranzistorov tak budete mat problem. vyriesil som to tak, ze som vyviedol novy drot z plosaku napriamo ku kazdej nozicke tranzistora priamo cez tu dieru a vsetko je ok.
Xsara II, 2.0 HDI, 66kw, 12/2001
Obrázok užívateľa
domingo07
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Pia 15. Aug 2008, 19:29
Bydlisko: Kopčany, okr. Skalica, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara, 2.0 HDI, 2001, 66kw

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod coudy » Ned 11. Apr 2010, 22:27

Zdravim vsechny fandy francouzkych bezchybnych aut diky nim mame po vecerech v garazi aspon co delat :D
Jako vsichni tady mam problem s ventilatorem.
1. jede na plno po nastartovani.
2. tranzistory jsem vyndal a s otcem premeril, jsou v poradku.
3. jako dalsi test jsme na 12V baterku rozjeli dany ventilator v dilne a zkouskou ruznych rezistoru prilozenych na kontakty z plosnaku s tranzistory se overilo ze tranzistory ladi otacky motoru
4. Dane relatko na plosnaku s tranzistory, kdyz ho rucne sepnu, roztoci ventilator jeste rychleji, takze nejaky rezistor tam je (ventilator jede trvale tak na 90%)
5. Rozebral jsem komplet ovladani na palubce (topeni/klapek/ventilatoru) a vsechny potenciometry slapou jak novy. Mam i poznacene ktere kontaky ovladaji rychlost ventilatoru.
6. BSI nemam, aspon mi to tvrdili v Citroenu.
7. k ventilatoru mi taky vede hadicka, ale pry to je nejaky mereni tlaku vzduchu, v kazdem pripade zadna kapalina tam urcite nepotece a neni to ani tlakove sesvorkovane.

Takze pokud nebudu paranoik a nesezenu si nekde z vrakace celou tu ovladaci jednotku s tranzistory (protoze si nebudu verit ze to preci jenom temi transistory je) tak to musi byt nekde mezi ovladanim na palubce a ovladaci jedntkou ventilatoru.

Nema nekdo jeste nejaky napad co jsem nevyzkousel? Klimatizace mi nejede uz co jsem to koupil a zatim jsem neresil proc. Cidlo nad radiem vypada ok, a roztoci se kdyz se nastartuje motor. Nastaveni teploty na palubce je troche divne jelikoz je tam jen male rozmezi kde to neco dela a to mezi 22-24 Stupny, staci malinko posunout a teplota se vyrazne zmeni.
Nekde na foru jsem cetl ze si nekdo vyrobil potenciometr na ventilator sam a ovlada to proste odjinud. Jestli mi nic nezbude tak to tak taky udelam ale treba jeste je sance tu mrchu nekde najit.
coudy
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 22. Mar 2010, 10:09
Bydlisko: Brno
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 16v r.2000, poloautomaticka klima

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod petr_xs » Pon 12. Apr 2010, 5:54

Tou hadickou odteka voda, co se do vetraku dostane za deste. A myslim, ze u automat. klimatizace je krome ventilatoru s tranzistory a knofliku jeste dalsi krabicka - ridici jednotka.
X II, 1.6 2003
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Pon 29. Máj 2006, 7:46
Bydlisko: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod Rope » Pon 12. Apr 2010, 13:48

A tranzistory jste měřili jak? jestli jste je vypájeli nebo při napojení na ventilátor?
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod coudy » Pon 12. Apr 2010, 16:38

v podstate oboji,
vypajeli a merili bez zateze a proudu.
kdyz byli vevnitr tak jsme je pomoci odporu na konektorech od jednotky ridili.

predpokladam ze nejednodussi reseni je proste vymenit a pak resit dal.
Si vzpominam jak jsem jednou koupil cinskyho skutra a trvale jsem mel problem se startovanim, prestoze se motor protacel z baterky nechytil. Jsem si rikal ze to tudiz neni baterkou, protoze tim motorem otaci ale nakonec se ukazalo ze to opravdu baterkou bylo...
coudy
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 22. Mar 2010, 10:09
Bydlisko: Brno
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 16v r.2000, poloautomaticka klima

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod rado12 » Str 14. Apr 2010, 5:53

chlapi....chel by som sa opytat....vsetci co mate tranzistorovu regulaciu a odchadzaju vam po chvili tranzistory......merali ste skutocny odber prudu ventilatora?.....mozno by ste zistili ze odber prudu je troska na hrane tranzistorov cim by mohlo dochadzat k ich prehriavaniu a naslednemu zniceniu....alebo dalsia moznost je v budeni tranzistorov......neuplne otvoreny tranzistor=prehrievanie......co vy nato.....a nakoniec by sme sa dopracovali ze ventilator ma skutocne tazky chod a on samotny sposobuje likvidaciu tranzistorov.....hm?
xsara II brake v tmavomodrej metalize 1.4 i ,r.v.2001
rado12
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19. Okt 2009, 6:19
Bydlisko: Kosice ,Slovensko
Vůz: XSARA break II 1.4i 2001 ,...predtym..2xFiat UNO....a Opel Astra F 1.6.....

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod Rope » Str 14. Apr 2010, 7:40

Hledej příspěvky od uživetele Marek ten tohle popisoval a odkazoval na silnější náhrady.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod rado12 » Str 14. Apr 2010, 7:59

len som chcel poukazat na to ....ze nie je riesenim iba vymena tranzistorov....lebo niekedy je to len odstranenie nasledkov a nie priciny.....a moze sa stat ze sa tomu treba potom venovat Xkrat......a ako vzdy......vzdy co sa javi ako nevysvetlitelna chyba.....pricina je uplna banalita...
xsara II brake v tmavomodrej metalize 1.4 i ,r.v.2001
rado12
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19. Okt 2009, 6:19
Bydlisko: Kosice ,Slovensko
Vůz: XSARA break II 1.4i 2001 ,...predtym..2xFiat UNO....a Opel Astra F 1.6.....

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod Rope » Str 14. Apr 2010, 10:57

jasan i urpín dával silnější, je to stejné jako tepelná pojistka raději trošku více.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod Bruno51 » Str 28. Apr 2010, 9:52

Tak jsem si už také prožil týden ježdění s kabinovým ventilátorem fučícím naplno! Úžasný zážitek! Včera konečně došly objednané náhradní tranzistory (MJ11015) tak jsem se do toho hned pustil. Díky příspěvkům všech xsamarádů, kteří postup výměny na fóru popsali, to opravdu nebyl až tak velký problém. Jen ta "hodinka" o které ostatní psali mě trvala tak 2,5 hodiny (asi jsem už pomalejší), ale všechno zatím funguje tak jak má - doufám že to tak vydrží. Ještě jednou všem, kteří se na fóru podělí o své zkušenosti s jakýmkoli problémem, díky za rady!!!
Bruno51
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto 19. Jan 2010, 19:02
Bydlisko: Zlínsko
Vůz: Xsara kombi 2,0HDi, 2001

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod coudy » Str 28. Apr 2010, 19:23

Overeno! Vymena tranzistoru nepomohla, problem je jinde. Reseni: Spojit ventilator natvrdo s vlastnim potenciometrem.

Tak bohuzel transistory to opravdu nebyly. Pripajel jsem nove a hucelo to uplne stejne i nadale. Zkousel jsem zjistit jak je propojen potenciometr na palubce s ventilatorem ale vzdy jsem se nekde za palubkou ztratil nicmene podle dokumentace to vypada ze je tam procesor 8080 ktery snima vsechny sensory a potenciometry a nastavuje podle toho ostatni zarizeni vcetne palubniho ventilatoru.
Jednou jsem tady na foru objevil zminku jak nekdo proste odpojil ventilator od ovladani a nechal tam jen 12V a zem a pridal si tam vlastni potenciometr.

Ano, tato varianta zafungovala i pro me. Takze jsem si vyvrtal na boku prostredniho sloupku palubky diru, zastrcil mnou zapojeny potenciometr (rozebral jsem 4 kolik co byl zapojen do ventilatoru a vyhodil z nej oranzovy drat a misto nej jsem dal prostredni kontakt z potenciometru, krajni sli na 12V a zem primo z toho koliku) a uz to ovladam jako ostatni. Samozrejme jsem prisel o automatiku a pohodli ovladani v primem dosahu, ale uz ta mrcha nehuci (ikdyz bez klima musim i tak nechat ventilator bezet :? ).

S otcem jsme se shodli na tom ze na procesoru 8080 musel odejit nejaky vstup popripade cely ikdyz topeni ovladat jde. A nebo je nekde nejake cidlo, ktere vykazuje spatne hodnoty a procesor nema jinou moznost nez to nastavit takto. Nemam poneti, kde takove cidlo muze byt. Cidlo vedle hodin je zapojene a toci se (pri nezapojenem delal vetrak to same).

Dalsi problem je ted v klimatizaci. Tlacitko na zapnuti se pri zmacknuti rozviti ale klima nedela nic. Magneticka spojka se nezapne a motor se neroztoci. Mozna to vypada jako jine tema ale mam skutecny pocit ze to je v podstate jedna zalezitost s vetrakem.
Nevedel by nekdo jak predratovat zapinani klimatizace na rucne spustitelne? Dalsi tlacitko v palubce me uz nezabije :lol:
coudy
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 22. Mar 2010, 10:09
Bydlisko: Brno
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 16v r.2000, poloautomaticka klima

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod maalamut » Pia 3. Sep 2010, 6:52

Tak to mi chcete řict že když jsem si vživotě s elektrikou nehral nezbyvá mi nic jineho než servis?
předchozí auto jsou
ŠKODA 105 L
Peugeot 306 1.9 TD
SAXO 1.1i
Obrázok užívateľa
maalamut
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto 15. Jún 2010, 10:22
Bydlisko: Rychnov nad Kněžnou
Vůz: xsara II break 1.6 16v

Re: ventilator kurenia ide iba na max

Poslaťod Cvrček » Pia 3. Sep 2010, 18:31

No,tak v tom případě jenom opravdu servis,nebo nějaký šikovný kamarád,který si s elektrikou ví rady.
Sorry,Xsara už holt není mechanická jako řekněme favorit.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron