Spinacia skrinka citroen xsara

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Spinacia skrinka citroen xsara

Poslaťod Rope » Pia 31. Máj 2013, 10:06

Pokud je stejná, má stejně drátů tak by neměl být problém. Pokud je jiná tak to přehození svěř někomu kdo není laik
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Spinacia skrinka citroen xsara

Poslaťod michal30 » Pia 31. Máj 2013, 10:38

Ďakujem
michal30
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 23. Mar 2013, 15:20
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Vůz: citroen xsara break r.v 2000 1,9D

Elektrická část spínací skříňky

Poslaťod To.tak » Pon 11. Feb 2019, 16:51

Zdravím,
nemáte někdo tušení jak je to se vzájemnou zaměnitelností spínací skříńky mezi xsarou a peugeoty? Blbne mi elektronika. Pro nic za nic se vybije baterka. Třikrát odjedu normálně třeba po týdnu a po čtvrté je za půl dne baterka mrtvá.
Vidím to na závadu v elektrické části zámku pod volantem. Mohl bych vykuchat jinou ze stejně starého pažouta 307 ale nemám čas tam jet prohlížet, jestli je stejná. Neřešili jste to někdo?
Měl jsem AX a to bylo bezproblémové auto...NA ROZDÍL OD XSARY.
To.tak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Ned 21. Jún 2015, 18:26
Bydlisko: H.K což není hong-kong :-D
Vůz: malá Xsara N1 1*4 1998

Re: Spinacia skrinka citroen xsara

Poslaťod zlj » Pon 11. Feb 2019, 19:46

Jedině to porovnat podle VIN kodu.
Obrázok užívateľa
zlj
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 392
Registrovaný: Pia 25. Dec 2009, 21:50
Bydlisko: Pacovsko
Vůz: citroen xsara 1.4i benzín 2002 a C3 1.4HDI 2007

Re: Spinacia skrinka citroen xsara

Poslaťod PAVEL.K » Pia 13. Aug 2021, 12:56

Zdravím,
občas se mi stane, že během jízdy auto z ničeho nic přestane jet a třeba po 5 min normálně nastartuji a můžu zase jezdit. Je to nepravidelné, jednou to udělá 2x za měsíc a z toho půl roku nic. Vyměnil jsem zapalovací lištu u svíček, palivové čerpadlo je také nové. Co jsem se dočetl zde v diskuzi i co mi bylo doporučeno je, že by to mohla dělat spínací skříňka, popřípadě nějaké relé. Můj dotaz je, nevíte kde se dá sehnat spodní část spínací skříňky ? Jelikož v Citroenu mají jen celou spínací skříňku za cca 8 tis a na jiných obchodech co znám ji nemají, chci Vás poprosit zda nevíte kde by šla koupit? Na netu jsem našel nějaké spínací skříňky, ale nejsem si 100% jistý, že by pasovala. Druhý dotaz je, prý by i řídící jednotky mělo být nějaké relé, nemáte někdo foto atd, kde by bylo vidět kde to relé hledat, popřípadě alespoň jak vypadá ? Co jsem zde našel foto, tak jsem na svém autě žádné podobné relé nenašel.

Díky všem za pomoc.
Pavel
PAVEL.K
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Str 23. Sep 2009, 21:22
Bydlisko: Olomoucký kraj
Vůz: citroen xsara, 1.4i rok 2004 benzín překopanej na plyn

Re: Spinacia skrinka citroen xsara

Poslaťod petr_xs » Sob 14. Aug 2021, 18:31

Pokud se dobře pamatuju, tak relé poblíž řídící jednotky měly jen nafťáky ? Jinak relé se dávalo na posílení kontaktů spínací skříňky u xsary I (nebo picasso). Já bych se podíval, jestli jsou stejné konektory a risknul bych to.
- - -
V jedné příručce z roku 2001 je nakreslené dvojité relé nad přívodem vody do radiátoru topení. Jenže Xsary z roku 2002 a 2003 žádné takové relé nemají.
V oficiální dokumentaci je uvedeno :
Vývojové změny elektrických částí Rok 2002:
4. Dvojité relé
Týká se : Motor DW8B.
Zrušení dvojitého relé.
X II, 1.6 2003
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Pon 29. Máj 2006, 7:46
Bydlisko: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003

Predchádzajúci

Späť na Elektrika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia