okenní lišty

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: okenní lišty

Poslaťod Xsarofón » Pia 28. Mar 2014, 20:10

No rybník už jsem vyřešil, jen mi vadí, že do dveří abnormálně teče, protože koroze je neúprosná, i pozinkovaný okap prohnije... Takže si nedělám iluze a už jsem řešil spodek auta, dost jsem se divil, proč tam je někde jen základovka, asi na pořádný nástřik nejsou prachy...

No zkusím hledat, protože tohle je fakt dost drahý, kdyby to byly rozvody, nebo spojka atd... neřeknu ani B, ale za blbou gumu :?
Xsarofón
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob 23. Feb 2013, 9:16
Bydlisko: Dobruška
Vůz: Citroen Xsara 1.9 TD Break

Re: okenní lišty

Poslaťod Cvrček » Pia 28. Mar 2014, 22:17

Pokud ti podle tvého názoru tam abnormálně zatéká,tak zkus navštívit nějaký vrakáč a vzít nějaké v lepším stavu,když nechceš platit za nové. Jiná možnost asi nebude.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: okenní lišty

Poslaťod Axel » Pon 31. Mar 2014, 9:33

Kedze mi tiez zatekalo cez okno do dveri, africky mechanik mi pod gumy vlozil vrchny kus z elektrikarskej listy. Zapasovalo ako rit na serbel...
Obrázok
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: okenní lišty

Poslaťod Venca.6 » Uto 27. Máj 2014, 20:44

Ahoj, řeším problém se svojí xsarou. Mám break a pod lištama na příčniky to mám samou boulicku od koroze. Máte s tím někdo zkušenosti? Lakování se nebráním, ale nerad bych to za rok řešil znovu.
Venca.6
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Uto 15. Apr 2014, 16:43
Bydlisko: Staňkov
Vůz: Citroën Xsara II Break 2.0 HDI 66kW Exclusive, RHY - Siemens, r.v. 2002, CHIP ON, EGR OFF

Predchádzajúci

Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia