Zatekanie do kastlíku v podlahe Picasso

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Zatekanie do kastlíku v podlahe Picasso

Poslaťod Axel » Štv 7. Nov 2013, 19:58

Ahojte, dnes som nahodne otvoril kastlik v podlahe na lavej strane a zistil som, ze mi v nom stoji 5cm vody.
Pred 2dnami sme tu mali dost velky lejak a tak dlho tam voda asi stala - papierovy obal na ziarovke este nebol rozmoceny.
Moja otazka: stalo sa to uz niekomu? Kade tam mohlo natiect?
Koberec na podlahe je suchy, takze dverami to asi nebude. Kastlik na pravej strane je suchy
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Zatekanie do kastlíku v podlahe Picasso

Poslaťod Axel » Ned 17. Nov 2013, 7:46

Tak som auto podrobil dazdovej skuske hadicou pridrotovanou na strechu :-D

Do auta mi zateka cez lave zadne spustacie okno, voda vyteka medzerou medzi plastovym "tapecom" a karoseriou na spodku dveri. Pri zatvorenych dverach je toto miesto uz za vnutornym tesnenim.
Spodne miesto dveri sa presne zhoduje so spojom kobercovych dielov na podlahe auta, takze koberec na podlahe ostava suchy a voda vteka tou medzierkou (ako zliabkom) rovno do kastliku v podlahe.

Vyzera to teda, ze sa nevyhnem rozborke dveri. Vidim to na deravy "sacok" pod oknom. Je moja uvaha spravna?
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Zatekanie do kastlíku v podlahe Picasso

Poslaťod Axel » Uto 19. Nov 2013, 17:02

Rozborka uspesna. Pretekanie mala na svedomi kabelaz reproduktora, po ktorej voda z okna vnutri dveri stekala na tapacirung. Upravene vedenie kabelaze + doplnene tesnenie okolo okna. Pockame na prvy dazd :-D
Cestami aj necestami @ Obrázok
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázok
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 520
Registrovaný: Uto 16. Feb 2010, 14:18
Bydlisko: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia