Blikání airbagu

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Blikání airbagu

Poslaťod cubas » Pon 8. Aug 2005, 10:57

Na star?ím foru se ře?il probém s blikáním kontrolky airbagu. Udajne to zpusobuje odpor v predepinaci pasu. Mel by se proletovat a je to v poradku. Jenomze netusim, kde to najit. Nevite nekdo? Neresil jste nekdo podobny problém?

diky
C.
cubas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon 1. Aug 2005, 13:15
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara, 1.8, benzin, 1999

Poslaťod viteon » Uto 9. Aug 2005, 6:39

někde pod sedasly.
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

kontrolka

Poslaťod Mison » Uto 9. Aug 2005, 8:47

Pod sedadlem řidiče je takový svazek drátů (asi 5, teď přesně nevím) a ten tam mám sletovaný drát po drátu, pak tam je je?tě dvojdrát a ten mám normálně v patici. Občas v zimě mi to je?tě blbne,ale stačí zahíbat dráty a stačí to, chystám se to přelotovat, ale je?tě jsem si nena?el čas.
Xsara1,9D Break
Mison
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 31. Júl 2005, 20:26
Bydlisko: Zlín
Vůz: Xsara Break 1,9D 1999

Poslaťod Jack » Štv 3. Nov 2005, 12:58

Kontrolka airbagu mi taky občas bliká. Obzvlá?? v noci je to nepříjemné. Jak u? tu bylo psáno - stačí prohmatat kabely pod sedadlem řidiče, trochu s nima zahýbat, a je to OK. Není to teda dvakrát elegantní ře?ení problému, v létě (parkuju venku) se chystám se na to podívat pořádně...

Jack
Xsara kupé 1,9TD
Jack
 

Blikani airbagu

Poslaťod Mig45 » Pon 7. Nov 2005, 16:41

Pokud sedacku posunes uplne dopredu tak vzadu zespoda je videt konektor + k sedacce pridelany kolo kabelu tak to by melo byt ono.




:twisted:
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Štv 14. Júl 2005, 20:47
Bydlisko: Praha,Beroun

Poslaťod citron » Štv 24. Nov 2005, 9:10

Zdary,mel sem stejny problem a po oprave uz mam cca rok klid. Nebavilo me porad hejbat dratama :D 100% reseni je vsechny konektory vyhodit a komplet vsechny draty propojit natvrdo. Nejdriv mi v citroenu udelali to, ze sice vyhodili vsechny konektory a dali tam sverny spojky,ale to po case bylo taky na nic . Takze vse natvrdo proletovat a je klid. Cau
citron
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon 21. Nov 2005, 14:42

Poslaťod Hosť » Pon 26. Dec 2005, 20:45

Mě to občas dělá konektor ale u spolujezdce, spevnil jsem jej pouze izolační elektro páskou a je klid
Hosť
 

Svítící kontrolka Airbag.

Poslaťod Honzas » Sob 11. Mar 2006, 18:01

Jediné a nejlep?í ře?ení je v?echny spojky pod oběma sedadly odsřihnout a v?echny spoje scínovat. Věřte, ?e mne to dost dlouho trápilo a teď je klid. Při sebemen?ím zvý?eném přechodové odporu ve spojích se do počítače zanese chyba ,a ta se projeví svítící kontrolkou.
Elektromechanici ví o čem pí?u a vy ostatní to udělejte a budete mít pokoj.
Honzas
Honzas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob 11. Mar 2006, 15:35
Bydlisko: Kolín


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia