Airbag

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod Miklásek » Ned 8. Jún 2008, 20:51

Berny píše:Chci se zeptat... v techničáku mám psáno 2x airbag, ve volantu a palubce... ale na prednich sedadlech je také znak airbag... jsou i vnich? Je to moľné přes to ľe v techničáku je psáno 2x?


mám podobný "problém" :) Podla predávajúceho a aj podla techničáku mám dva, no pri ątartesa rozsvietia aj bočné balóny. Vedla páky na dvýhanie sedadla vodiča a aj na rovnakom mieste u spolujazdca mám nálepku, bočného balóna, káble vedú do operadiel, tie sú z bokov koľenkové (alebo čo to je) nič tam nieje vyąité, ale dá sa tam nahmata» niečo tvrdé.

Toą som z toho tieľ jeleň, -vetev:-) no logicky by som ich tam potom mal ma». Dúfam ľe sa o ich prítomnosti a funkčnosti nikdy nebudem musie» presvedči»... :wink:
Xsara Break SX 1,9 TD, zelená metla, dovezená z Deutschlandu, o rok mladšia ako Cvrčkova. :)
Obrázok užívateľa
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:25
Bydlisko: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Re: Airbag

Poslaťod Venca_VTS » Ned 6. Júl 2008, 14:18

loketak píše:Ahojte příznivci Xsary.... mám Xsaru v kombíku (9/2000) a předevčírem mi začala na palubce blikat oranľová kontrolka s nápisem airbag......podíval jsem se do manuálu, co jsem si zde stáhnul a tam psali, ľe by to mělo blikat pět minut a pak zhasnout, ale měl bych s tím pak zajet do servisu (samozřejmě autorizovaného :o) ). No, ale mě to bliká furt, dokud nevypnu zapalování. Dočetl jsem se zde na fóru jen o problémech bočního airbagu, ale o čelním se tu nic nepíąe (nebo jsem se nedohledal). Předpokládám, ľe to bude souviset s čelníma airbegama, protoľe boční mají svou kontrolku. Nevíte náhodou někdo něco? Jestli to zase není ňákej fígl, jako s tím konektorem u bočních airbagů. Díky předem za odpovědi a za snahu.....
Zkontroluj si svorkovnice od předepínaču pásů.Hodně častej problem u vąech aut jakékoli značky.
Venca_VTS
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Pon 22. Okt 2007, 20:35
Bydlisko: Mělník
Vůz: Peugeot 106 1.1 Sport (zloprcek 60šemíků v serii :D ) (BYla Xsara VTS :( uf není

Predchádzajúci

Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia