Palivové hadice a kabinový ventilátor

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod Mou_Fou » Štv 23. Okt 2014, 16:19

Ahoj Pani,
pisem sice trosku neskor ako bolo zalozene toto forum ale predsa.
Dnes som sa konecne odhodlal a rozobral ventilator, s ktorym mam tiez problem. Nefunguje mi ale ked buchnem po nom tak ide. No ked som zacal rozoberat na hlavu mi kvapkala voda! Hladal som pricinu a prisiel som nato ze kabinovy filter bol uplne mokry :( . Podpajal som konektory a vyskrutkoval 3 skrutky, ktore drzia ventilator. S mensou namahou a vytacanim ventilatora som ho vytiahol. Hned nato som si vsimol ze je kompletne premoceny (???) Nasáva vodu? Ku ktytu bola pripojena aj hadicka cca 8mm priemer.

Rozobral som cely ventilator a nechal ho vysusit. Potom ho poskladam a uvidim ci pojde a ako pojde. Treba aj nieco premazat??
Mou_Fou
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 21. Okt 2014, 20:05
Bydlisko: Kosice
Vůz: Citroen Xsara I 2.0HDi 66kW

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod betom » Štv 23. Okt 2014, 17:19

Ahoj, jsi tu dobře, ale nejdřív hledej (vpravo nahoře), a když nic nenajdeš tak se pak ptej. Ale spíš v sekci elektrika. 8)
Obrázok užívateľa
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Sob 3. Dec 2011, 10:42
Bydlisko: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod baffy » Štv 23. Okt 2014, 19:14

Do podpisu si pridaj motorizáciu a rok výroby auta.Za prvé ,to vyžadujú pravidlá a za druhé ,my budeme vedieť o aké auto sa jedná ,jedničková ,dvojková ,picasso?
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Obrázok užívateľa
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5184
Registrovaný: Sob 6. Jan 2007, 20:31
Bydlisko: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod petr_xs » Pia 24. Okt 2014, 7:32

Hlavně zkontroluj, jestli je průchozí ta hadička, co má odvádět vodu. Stejně tak i ten odtok z topení, ke kterému hadíčka vede.
X II, 1.6 2003
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Pon 29. Máj 2006, 7:46
Bydlisko: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod drhovičak » Str 12. Nov 2014, 12:21

DOBRY DEN JSEM TU POPRVÉ CHCI SE ZEPTAT KDE MÁM HLEDAT HADIČKU NA ODVODNĚNI TOPENI JAK SE OHŘEJE ZAPNU VENTILATOR A HNED SE MI ZAMLŽÍ OKNA A NEVIDIM NIC DALE BYCH SE CHTĚL ZEPTAT JAK JE PŘIPOJENY OTÁČKOMĚR NAPŘED MI PŘI STUDENYM STARTU UKAZUJE A ASI PO 5KM RAFIČKA ZAČNE BALANCOVAT A SPADNE NA NULU A UŽ SE NEPOHNE ZAPOMĚL JSEM NAPSAT CO MÁM ZA AUTO CITROEN XSARA 1.9TD DĚKUJI JARDA
drhovičak
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 7. Jún 2013, 5:44
Bydlisko: tabor
Vůz: citroen xsara 1.9td nafta rv 1999

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod betom » Str 12. Nov 2014, 17:32

Prosímtě, piš příspěvky malými písmeny. Tak to vypadá jako bys na nás KŘIČEL!!! Díky. :cry:
Obrázok užívateľa
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Sob 3. Dec 2011, 10:42
Bydlisko: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod Rope » Štv 13. Nov 2014, 7:40

Jardo, pod odkládácí přihrádkou je taková hadra a tu jak sundáš uvidíš ventilátor topení a z něj vede hadička. Problém s mlžením může spůsobovat zanesený kabinový/pylový filtr, ten je v těch místech taky.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Palivové hadice a kabinový ventilátor

Poslaťod Mou_Fou » Str 7. Jan 2015, 20:55

Ahojte,

po odstraneni vady mi ventilator siel na výýborku :) ale ako nahle som ho umyl wapkou tak som mal opat ten isty problem :(
Premyslal som ze kde moze byt zakopany pes a asi som nato prisiel :jup: ventilator musi odniekadial ten vzduch nasat, ze? rozobral som ciernu plastovu kritku ktora je pod stieracmi a nasiel som tam kovové sytko v ktorom bolo listie a pred sytkom odtokový kanál, ktorý bol upchaty bordelom :idea: ! vycistil som odtokový kanal a preplachol som ho.
We will see
Mou_Fou
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 21. Okt 2014, 20:05
Bydlisko: Kosice
Vůz: Citroen Xsara I 2.0HDi 66kW

Predchádzajúci

Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia