Xsara-světlo

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Xsara-světlo

Poslaťod juris » Pia 2. Apr 2010, 19:39

Zdravím
mám prosím dotaz, mám Xsaru 1.8 benzín r.v. 98, byl jsem na STK a podle pána co ji prováděl mi levé přední světlo svítí opačně, místo jako by do středu do prava směrem do příkopy tak svítí směrem do leva do protisměru na vozidla, zkoušel to štelovat i měnit žárovku, nepomohlo. Tvrdí že mu to připadá že ty drážky co jsou ve skle světla, jsou lomené naopak, že to vypadá že jakoby to světlo bylo z anglického auta, že možná bylo bourané někdo sehnal tohle světlo a dal ho tam. Prosím někoho o radu radu jestli má s tím nějakou zkušenost jestli je tohle možné, nebo pomoc jak problém vyřešit: U nás na STK jsou totiž k...ti a nerad bych zbytečně vyhazoval peníze a kupoval nové světlo.
Díky
juris
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 2. Apr 2010, 19:37
Bydlisko: Hranice
Vůz: Xsara 1.8 benzín r.v 1998

Re: Xsara-světlo

Poslaťod Rope » Pia 2. Apr 2010, 20:59

nazyvat lidi co delaji svou praci poctive kok**y se nedela. Mas proste svetlo z anglicana a na tom asi nic nezmenis. Kup jina svetla. Bery tusim prodava svetla a mas to do kopru kousek. Svetla z anglana jsme meli taky na jednom pickupu. Jinak tato sekce slouzi pro vkladani navodu a ja to presouvam do exterieru.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Xsara-světlo

Poslaťod Cvrček » Pia 2. Apr 2010, 22:42

Přesně jak píše Rope. Máš světlo z praváka (anglána). Když jsem koupil Xsarku,tak mi zlobilo pravý světlo. Než jsem blbec zjistil,že mám jen vyskočenou parabolu z uchycení a spadlou "dolů",tak jsem za hodně dobrou cenu koupil jiné světlo. Nové světlo namontoval ,a ouha. Svítilo tak,jak píšeš ty. Prostě na druhou stranu.
Tákže jediná možnost je koupit jiné světlo.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia