Zámky dvěří

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Zámky dvěří

Poslaťod tokin111 » Štv 15. Apr 2010, 2:24

Zdravím všechny "Xsaráky"
Dnes jsem přivezl synovi domů Xsarinku z Deutchlandu 1,8i 8V r.v.98 5.dv. a mám hned několik dotazů,které se mi nepovedlo zde u Vás (na jinak velmi výborně vedeném a přehledném fóru) najít.Potřeboval bych pomoct v první řadě s klíčem.Mám pouze jeden a to v již nevalném stavu a nemám již Vámi zmiňovanou kartičku kódu klíčů.Potřeboval bych min,jeden klíč do rezervy.Znáte někoho ve střeních čechách(Rakovnicko,Kladensko,Slánsko),či v Ústeckém kraji(Lounsko),kdo by mě mohl pomoci?Druhý problém,který mě trápí je jsou zámky vozu(mechanické zamykání).U řidiče se protáčí dokola a u spolujezdce s ním nejde ani hnout.Lze to opravit demontáží vložek a nějakou svépomocnou opravou nebo jsem odkázán na výměnu vložky ve značkovém servisu(což se mě z finančních důvodů pochopitelně nechce)? Mám totiž obavy že se jednoho krásného dne vzbudím a auto nepůjde chatrnou dálkou odemknout a nedostanu se do něj ani tím pádem ani klíčem.
Díky za každou dobře míněnou radu a předem prosím - nekamenujte mne,jsem "Xsarista"začátečník . :driv:
tokin111
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str 14. Apr 2010, 17:30
Bydlisko: Rakovník
Vůz: Citren Xsara 1,8i r.v. 09/98

Re: Zámky dvěří

Poslaťod misinko512 » Štv 15. Apr 2010, 9:23

ahoj...ja mam ten isty problem na spolujazdcovych dverach zamkom nejde ani pohnut..mal som tu uz asi tri krat rozobrate ale nepomohlo.chvilu to fungovalo a potom sa to zaseklo znovu nech som to premazaval a cistil akokolvek vzdy sa to znovu zaseklo.nastastie mam central takze mi to az tak nevadi...takze v tvojom pripade by som asi doporucil kupin novu vlozku.nemusi byt uplne nova skus popozerat na nete alebo svrakoviska mozno nieco najdes..Prajem vela stastia
Temešská skala
Obrázok
Obrázok užívateľa
misinko512
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob 25. Apr 2009, 11:52
Bydlisko: Temeš,okres Prievidza,Trenčiansky kraj,Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 1.9 D 1997

Re: Zámky dvěří

Poslaťod jardamaly » Štv 15. Apr 2010, 11:34

Zdravím,kde udělat klíč nevím,ale asi to nebude problém-jde o ten snímač imobilizéru,u řidiče bych zkusil klíč pořádně zasunout a u spolujezdce nejdřív promazat,jinak můžu doporučit p. Perglera ( v jedný ulici na Zátiší ),je to odborník na Citroeny a Peugeoty, tak hodně šťastných km.
jardamaly
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Uto 4. Aug 2009, 19:05
Bydlisko: Beroun
Vůz: xsaraI 1.8 benzín 66kw 97r.v 5dveří

Re: Zámky dvěří

Poslaťod tokin111 » Štv 15. Apr 2010, 11:50

Díky moc,určiě ho na Zátiší vyzkouším.
tokin111
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str 14. Apr 2010, 17:30
Bydlisko: Rakovník
Vůz: Citren Xsara 1,8i r.v. 09/98

Re: Zámky dvěří

Poslaťod Pit » Štv 15. Apr 2010, 15:24

Ahoj nevím jak u vás ale ja si nechal přidělat klíč bez dálky v servisu citroen ve Frýdku-Místku a taky jsem neměl tu kartičku. Zjistili mi to a nový klíč s přečipovaním mě vyšel na 805kč takže uplně v pohodě a dali mi ten kod pro příště. Tak se zeptej v servisu u vás kolik by stalo přidělaní toho klíče. Vím ale že se to tady řešilo a ceny byly hodně rozdílné každý servis jiná cena. A co se tyče po mechanické strance to ti neporadím ale při jednom se zeptej v servisu co a jak možná by ti nabidli nějakou rozumnou cenu.
Citroen Xsara picasso, 1,6 8V benzin, 2003 ICQ 415729438
Obrázok užívateľa
Pit
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Uto 5. Máj 2009, 16:43
Bydlisko: 3nec ;-)
Vůz: Citroen Xsara picasso, 1,6i, 2003

Re: Zámky dvěří

Poslaťod Rope » Štv 15. Apr 2010, 18:17

Pite, tokin nemá BSI a tam je dodělání klíče v pohodě a co se týka zaseklého zámku tak někdy taková noc v naftě uvolní i nemožné a pak pořádně promáznout.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Obrázok užívateľa
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 5638
Registrovaný: Pon 1. Máj 2006, 17:58
Bydlisko: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Zámky dvěří

Poslaťod tokin111 » Štv 15. Apr 2010, 22:07

Díky všem moc za rady,nakonec jsem se rozhodl pro výměnu všech vložek,víčka nádrže,jednotky centrálu a spínací skříňky.
Vše v jednom jsem sehnal s dvěma klíči tady na foru za 1200Kč,
Takže ještě jednou dík.
tokin111
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str 14. Apr 2010, 17:30
Bydlisko: Rakovník
Vůz: Citren Xsara 1,8i r.v. 09/98


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia