Celolak: Pomůžete?

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Celolak: Pomůžete?

Poslaťod xsaraplus » Uto 20. Apr 2010, 2:15

Ahoj na svou Xsárku bych chtěl celolak anabídky lakoven mi zatím moc nelákají, máte s tím někdo zkušenosti? resp. spojíme se? :jup:
Citroën Xsara Coupé 1.9 D 51 kW ročník 1999
xsaraplus
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str 14. Okt 2009, 2:08
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara 1.9 D

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod ColinMcRay » Uto 20. Apr 2010, 7:33

a v čem je problém? v ceně? nabízené práci..?
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod xsaraplus » Uto 20. Apr 2010, 15:24

V ceně i práci, fakt nedám 30 - 50 000, to bych byl magor, takovou cenu pochopím u zánovního auta, ale desetiletá Xsara není zánovní a ceny jsou extrémně předražené, víš o někom rozumném? Koukal jsem, že umíš dobře lakovat :P
Citroën Xsara Coupé 1.9 D 51 kW ročník 1999
xsaraplus
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str 14. Okt 2009, 2:08
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara 1.9 D

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod ColinMcRay » Uto 20. Apr 2010, 15:58

snad berry jak tu bude by ti mohl říct lepší cenu, ale myslím že pod 20 se nedostaneš, navíc nevíme jak moc by potřebovalo auto opravit vady na karoserii atd.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod Cvrček » Uto 20. Apr 2010, 23:42

Po loňském průšvihu u nás v práci mě možná čeká celolak,placený mím zaměstnavatelem (v květnu mě čeká ještě jeden posudek od nějakýho znalce). Kamarád dělá ve značkovým servisu Peugeot,kde jsem vloni již byl na jejich posouzení a odhadu ceny. Odhad mám 60 000,-. Zrovna tam připravovali jednu 206-ku na celkový přelak. Ona s tím není žádná sranda,připravit to na nové lakování (přesně jak píše Colin). Vyrovnání,nebo vykytování "silničního lišeje" je docela pakárna.
A k tomu,když si nezmeš,že samotné stříkání je taky docela věda,zvlášť pokud se týká metalízy. Osobně bych se do toho nepouštěl.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod xsaraplus » Str 21. Apr 2010, 1:20

xsarinka.JPG
xsarinka.JPG (118.87 KiB) Zobrazené 8104 krát


Potřebuji odstranit různobarevnost mého laku :lol: prostě každý díl má jinou barvu, jinak bych to ještě vydržel, ale člověka to bije do očí, jinak bych řekl, že lak je proveden solidně i ta oprava :-)

xsarinka2.JPG
xsarinka2.JPG (116.61 KiB) Zobrazené 8104 krát
Citroën Xsara Coupé 1.9 D 51 kW ročník 1999
xsaraplus
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str 14. Okt 2009, 2:08
Bydlisko: Praha
Vůz: Xsara 1.9 D

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod pj » Str 21. Apr 2010, 8:59

nekde jsme videl clanek ze existuji folie (takove co se z nich delaji reklamy na auta), ze si jimi muzes potahnout cele auto.
Psali ze vychazi levneji nez lakovani.
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod ColinMcRay » Str 21. Apr 2010, 9:09

xsaraplus: A proč, chceš celolak? nestačilo by nastříkat zadní + přední nárazník a blatník? Mě se z tech fotek zdá že je to to jediné co tam na tom nesedí. komplet to stříkat je podle mě hloupost.

Pj: ano existují a většinou to tak mají vyřešené v praze taxikáři at mají žluté autka, ale u mě by to třeba nebylo řešení protože mi kočky furt lezou po autě tak by folie buh ví jak dlouho vydržela... ale možná by to v tomhle případně nebylo špatné řešení
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1551
Registrovaný: Sob 16. Jún 2007, 13:12
Bydlisko: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod vena garážmistr » Str 21. Apr 2010, 19:19

Jo taxikáři v práglu maj olepený auta žlutou folií.Viděl sem oktávku kterou z té žluté svlékli lak by jak novej ale auto mělo nalítáno třikrát kolem zeměkoule ale na laku nebylo nic vidět.Ale musí se to nechat udělat u opravdu precizní firmy.Ne u těch patlalu co lepěj reklamu na naše busy.V neděli sundavali ze dvou celý polep který byl na busech 2 roky a je ted krásně vidět jak to krásně "lícovalo".
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázok
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Obrázok užívateľa
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2232
Registrovaný: Ned 17. Jan 2010, 13:57
Bydlisko: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Celolak: Pomůžete?

Poslaťod berry » Štv 22. Apr 2010, 14:49

pokud je to važně jen blatnik a narazniky a puvodni barva neni moc vyšisovana od slunce vzal bych to na spektrometr. v praze určitě budou nějake prodejny co ti namichaji přesny odstin. a co se tyče ceny vic jak 2500 za dil bych nedal
vw golf 2 gtd rat style xsara vts in progress.uz mam skoro hotovo. Street racing is not a crime
berry
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Štv 31. Aug 2006, 19:29
Bydlisko: koprivnice
Vůz: xsara 2.0 16v vts


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia