Světlomet...vnitřní stínítko

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod žabák » Sob 28. Aug 2010, 9:16

Zdravím tak jsem si myslel,že už po druhé úspěšně vyměním žárovku H7 mám xsaru 1.6 i z r.2003,ale co se nestalo podařilo se mi to vytáhnout i s tou objímkou která uvnitř světlometu tvoří to stínění.Po dlouhé peropetii se mi to podařilo dát zpět,leč samozřejmě asi ne tak jak původně.Zacvaklé to tam je,ale světlo teď svití trochu jinak a navíc i dost nahoru.MYslím,že s tímhle moc neudělám jelikož jak jsem jaksi vyndal ven se to trochu zohnulo a já sic narovnal,ale nejspíš ne jak to bylo původně.
Tak se tedy ptám co s tím,dá se to sehnat někde nové? s vložením bych si asi už věděl rady,někde tu najdu určitě jak vyjmlut světlomet a udělal bych to v klidu mimo vůz.
Tak dík za rady a zdar. :nasr?
žabák
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 20. Máj 2010, 11:37
Bydlisko: Turnov
Vůz: xsara 1.6i 16v

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod Cvrček » Sob 28. Aug 2010, 10:54

Tohle asi jenom z nějaké bouračky. Aby jsi sundal světlo,tak musíš sundat nárazník,aby jsi se dostal ke spodnímu šroubu.

A toto téma jsem přesunul sem,kam patří. Protože do návodů a postupů se vkládají návody. Dotazy patří sem.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod žabák » Sob 28. Aug 2010, 15:39

OK se omlouvám.no musím to nějak pořešit to světlo nesvítí moc dobře a hodně i směrem nahoru nodrží to tam jen tak že drží.
Budu muset vyndat světlo apohrát si s tím jelikož to je levé a místo tam není a pak to možná doladím podle toho druhého.Zajímavé,že se s tím nikdo nesetkal.Jelikož já to vytáhl celkem lehce
žabák
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 20. Máj 2010, 11:37
Bydlisko: Turnov
Vůz: xsara 1.6i 16v

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod viteon » Sob 28. Aug 2010, 16:59

přiznám se že za těch mooc let jsem se tu s tím nesetkal - jsi jedinečný :D
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod MP » Sob 28. Aug 2010, 18:10

Trochu OT ... taky jsem svým způsobem jedinečnej , mě se při výměně H4 na Burákovi podařilo ji prostrčit ( i přes ty tři výstupky ) až do paraboly ... její vyndání s odděláním všech plastů , demontáže světla , trvalo cca 4 hodiny :?
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod davados » Ned 29. Aug 2010, 1:28

Mám slíbený neponičený vnitřky světel na rok 2002 s mlhovkou uvnitř tak Ti pak ty moje poničený,ale se stínítkem můžu poslat :wink: ,ale ještě nevím,kdy je budu mít :(
Obrázok užívateľa
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1661
Registrovaný: Ned 10. Feb 2008, 10:17
Bydlisko: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod žabák » Ned 29. Aug 2010, 13:49

OK to budu moc rád se když tak domluvíme ano dík.
Jo já mám taky mlhovky uvnitř;-)
RE:viteon o tom ani nepochybuj,že bych jediněčným nebyl! 8-)
jinak to šlo samo přijel jsem k večeru a musel měnit žárovku dělal jsme to teprve podruhé šáhnou odepnu to pérko jak mám šprajclou pazouru trochu sem měl křeč a bylo venku celý.
RE:davados -Tvůj podpis je vskutku orginální :lol:
jinak dík za Tvou nabídku


Ještě hoši,asi taky ikdyž nejsem u auta,mě napadlo,že já to dal opačně,může se někdo kouknout jestli to uvnitř toho světla je zrcadlově a myslím oproti tomu druhému světlometu.Pro káru si půjdu až večír.Myslím že zbytkáče mám zatím ještě dost ;-)
Dík za ochotu .
No al ejestli to budu muset předělat už dám světlo ven..hmm tak ž enejdřív nárazník tak doufám že to už je popsané,mám sic knížkuale nějak.Se teď nemůžu soustředit na psaní.
žabák
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 20. Máj 2010, 11:37
Bydlisko: Turnov
Vůz: xsara 1.6i 16v

Re: Světlomet...vnitřní stínítko

Poslaťod žabák » Sob 11. Sep 2010, 22:39

A myslím,že vyřešeno chvíli jsem jsem si s tím hrál.A výsledek je ten,že jsem doštěloval světlomet dle druhého.Sic jen svícením na zeď a myslím že to bude OK
Díky všem za rady a za pomoc.
Dneska víc nedám jak mám XSARKU..nějak mi chutná ale dík fatk všem
žabák
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv 20. Máj 2010, 11:37
Bydlisko: Turnov
Vůz: xsara 1.6i 16v


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia