Voda na podlahe

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Voda na podlahe

Poslaťod kuras » Ned 26. Sep 2010, 19:16

zdravím vás,
minulý týždeň som vysával xsarku a vzadu som natrafil na vlhkú podlahu, nevenoval som tomu až takú pozornosť ( myslel som, že tam niekto niečo vylial a nepovedal... ) dnes ale cestou z LM do BA sa jej tam nazbieralo celkom veľa, vyžmýkal som odtiaľ 3 veľké špongie, ale nezistil som odkial tam tečie. mám ale tajný tip na šróbu, na ktorej je pripevnený pás spolujazdca vpredu. ale aj tak neviem odkiaľ sa tam dostane, prah deravý nie je, v podlahe som tiež dieru nevidel, zajtra sa ale na to pozrem ešte lepšie... ešte aby som dodal, mokrá podlaha je iba vzadu za spolujazdcom, nikde inde v aute, začala mi svietiť kontrolka bočného airbagu a keď som sa tam pozrel, skoro ma vystrelo :|
mal niekto podobnú nepríjemnú skúsenosť? nejaké rady? zajtra by som to chcel buď vytepovať, alebo nejakým iným činom vysušiť...

každá rada vítaná... :cry:
Citroën C4 1.6 VTi 88kW Perla Nera
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
kuras
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Pia 9. Apr 2010, 18:47
Bydlisko: Bratislava
Vůz: C4 1.6 VTi 88 kW '09

Re: Voda na podlahe

Poslaťod Pety » Ned 26. Sep 2010, 19:21

Já měl kdysi u Jetty problém s vodou vzadu na podlaze každou chvíli - pak jsem zjistil, že mám zničenou těsnící fólii v zadních dveřích, tenkrát to byl igelit. Nalepil jsem tam polyetylénovou fólii a dobrý.
307SW 2007, 1.6 16V 80 kW benzin
Obrázok užívateľa
Pety
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 500
Registrovaný: Ned 6. Sep 2009, 10:26
Bydlisko: Chomutov
Vůz: Peugeot 307SW 2007, 1.6 16V 80 kW benzin

Re: Voda na podlahe

Poslaťod kuras » Ned 26. Sep 2010, 19:27

ja tam dvere nemám, no zajtra to mrknem... keď som žmýkal špongiu, tak mi niečo kvaplo aj na prah, tak som nevedel, či je to taďiaľ, alebo...


- takže som to omrkol dnes ráno... keď som došiel k autu, ešte sa tam niečo nazbieralo. dal som dole ( aspoň čiastočne ) tapacír a bolo tam celkom dosť vody :( tesnenie na dverách bolo OK, cez okno tiez zrejme netieklo ( tapacír bol suchý ), na tú šróbu to tiež nevyzerá... zažili sme oveľa väčšie dažde a bolo to v pohode
Citroën C4 1.6 VTi 88kW Perla Nera
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
kuras
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Pia 9. Apr 2010, 18:47
Bydlisko: Bratislava
Vůz: C4 1.6 VTi 88 kW '09

Re: Voda na podlahe

Poslaťod miskod » Pon 25. Okt 2010, 11:17

Naozaj je to len vzadu? Ak by to bolo aj vpredu, tak radiator.
Xsara 1.4i lpg
miskod
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Str 30. Máj 2007, 9:27
Bydlisko: Banska Bystrica / Praha
Vůz: C5 1, 1.8i lpg + xsara 1, 1.4i lpg

Re: Voda na podlahe

Poslaťod kuras » Štv 28. Okt 2010, 10:04

len vzadu za spolujazdcom... vysušil som to, odvtedy už tiež pršalo, ale mokré to nie je...
Citroën C4 1.6 VTi 88kW Perla Nera
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
kuras
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Pia 9. Apr 2010, 18:47
Bydlisko: Bratislava
Vůz: C4 1.6 VTi 88 kW '09


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia