Výměna bočního airbagu Picasso.

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Výměna bočního airbagu Picasso.

Poslaťod náklaďák » Pon 7. Mar 2011, 0:17

Zdravím,potřeboval bych vyměnit v sedačce řidiče boční airbag.Může mi někdo poradit jak na to?Hledal jsem tu ale nenašel,pokud jsem se přehlédl,tak mě prosím odkažte.Díky.
Picassso 1,8 16V,2000,7,3 l/100km
náklaďák
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 26. Máj 2007, 22:22
Bydlisko: Rakovnicko

Re: Výměna bočního airbagu Picasso.

Poslaťod náklaďák » Ned 13. Mar 2011, 11:29

Tak už ho mám vyměněný. :wink: Tak jen kdyby měl někdo stejný problém........Nejlepší je vyndat si sedačku a vzít si jí do obýváku. :idea: Pak je potřeba kolem celého aerbagu odtrhnout polstrování protože je k němu přilepený.Následuje nejhorší operace.Musí se povolit matička,která drží celý aerbag v sedačce,ale která je uvnitř opěradla.Je to šestka matička na desítku oříšek.Za prvé dělá se to poslepu a je tam sakra málo místa.Potom se vykloní spodek aerbagu ven a vysune se směrem dolů,protože nahoře drží za takový dva zobáčky(něco jako bajonet).Přehodit konektory a obráceným postupem vrátit zpátky.Nakonec látku polstrování nějakým šroubováčkem nastrkat za kryt aerbagu,vrátit sedačku do auta a mít skvělej pocit z dobře odvedený práce :lol:
Picassso 1,8 16V,2000,7,3 l/100km
náklaďák
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 26. Máj 2007, 22:22
Bydlisko: Rakovnicko


Späť na Exterier & Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia