chladič klimatizace

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

chladič klimatizace

Poslaťod hard » Sob 4. Aug 2012, 20:51

Ahoj, chtěl jsem si nechat doplnit klimu, která už nechladila (od koupi ojetého vozu). Ukázalo se, že v ní není vakuum, takže UV posléze ukázalo díru v chladiči (hned za vrtulí, jak se tam asi žene bordel - hmyz, kamínky...).
V plzeňském servisu mi nabídli zavaření cca za 2 tisíce Kč nebo nový chladič asi za 4.000 + práce. Chtěl jsem se zeptat, jestli ta cena svaření přibližně odpovídá, případně,jestli se nedá ta díra jinak zadělat, eventuelně jak postupovat. Díky
Citroën Xsara Picasso 1.6hdi, 11/2006, 1. reg. 1/2007, 80kw, 110HP, klimatronic, BC, tempomat, parking tykadla, černý Dromedár
Obrázok
Obrázok užívateľa
hard
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 3. Okt 2011, 16:35
Bydlisko: Plzeň
Vůz: Xsara Picasso, 1.6 HDi, 1/2007

Re: Děravý chladič

Poslaťod Marek » Sob 4. Aug 2012, 22:24

Jestli ho máš vyndaný, výborný na opravy je pan Utišil, viz http://www.xsara.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=73&t=6440 . Provádí tlakovou zkoušku vysokým tlakem, oprava v jeho dílně (bez demontáže a dopravy) byla značně levnější, než co Ti nabízí. Dílnu měl za novým parkovacím domem na Rychtářce, asi je tam pořád. Při montáži jsem dal nové těsnění koupené v Citroenu a tři roky funguje bez problému. Pokud budeš chtít podrobnosti o ceně, tak SZ.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 822
Registrovaný: Uto 25. Okt 2005, 11:49
Bydlisko: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999


Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia