Čelní panel - Picasso

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Odpojení čelního panelu pro výměnu žárovek

Poslaťod lydiem » Ned 25. Aug 2013, 19:15

Za málo, ono se to dobře radí, když jsem nedávno řešila totéž :)
Povedlo se to opravit? Zajímalo by mě jak. Já jsem zvolila poněkud dámské řešení, kterým jsem se tu ještě nepochlubila, takže by se možná hodil nějaký přijatelnější návod, jak odlomený panel přidělat nazpátek. Třeba by se v budoucnu mohl někomu hodit.
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázok
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Obrázok užívateľa
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1890
Registrovaný: Str 2. Dec 2009, 20:43
Bydlisko: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: Odpojení čelního panelu pro výměnu žárovek

Poslaťod Miri » Ned 25. Aug 2013, 19:23

Ano, povedlo a na oplátku Vám povím jak. Ustřihl jsem z měděného zemnícího pásku dva proužky a ty zvenku nalepil epoxydem na zbývající kusy těch ulomených pacek. V potřebném místě provrtal dírku na šroubky a JETO :lol:. Zítra to třeba ještě nafotím, protože jsem to v autě už nedodělal, začala být tma. Nahoře pod tím celkovým krytem jsou dva průduchy, na které jsem už neviděl, aby sedly do ozubení, takže zítra ...

-- přidáno pon 26. srp 2013, 9:46 --

Jak jsem slíbil, tak činím. Dnes jsem vše zkompletoval a opravil, včetně osvětlení palubovky.

Zde je foto opravy autorádia :

Obrázok

Druhá strana, kde jsem našel ještě zbývající, ulomený kousek :

Obrázok

A nevíte někdo, zda se musí po odpojení autorádia (já jsem to dělal tak, abych jej neodpojoval), či po výměně autobaterie, zadávat nějaký kód pro autorádio?

Díky Miri
Obrázok
Citroen Xsara Picasso 1,6, 16v, LPG, r.v. 2006, barva EZW
Obrázok užívateľa
Miri
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 25. Aug 2013, 11:19
Bydlisko: Nový Jičín
Vůz: Citroën Xsara Picasso 1.6 16v+LPG, r.v.2006

Re: Odpojení čelního panelu pro výměnu žárovek

Poslaťod Cvrček » Pon 26. Aug 2013, 23:06

Z toho mít strach nemusíš. Rádio je spárované s BSI pomocí do paměti uloženého VIN kódu. Takže po odpojení a po znovu zapojení dojde k jeho kontrole a vše je v pohodě.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Obrázok užívateľa
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4553
Registrovaný: Štv 7. Jún 2007, 10:33
Bydlisko: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia