Precerpani benzinu z nadrze...

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Precerpani benzinu z nadrze...

Poslaťod jindra.lup » Uto 28. Apr 2015, 20:21

Ahojte lidi. Prosim o radu. Jak z nasi na totalku bourane Sarusky vycucat z nadrze benzin? Den pred nehodou byla zena na pumpe a brala plnou. Takze mame v aute moooc benzinu a je skoda ho tam nechat. Nikdy jsem nic podobneho nedelal. Ale pry je zezhora prepazka aby se nedal horem vycucat...
Dekuju za pomoc - Jindra "lup"
Obrázok užívateľa
jindra.lup
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 10. Feb 2015, 13:05
Bydlisko: Písek
Vůz: Citroen Xsara 1.8 break (N6) rok 1999 (bez klimatizace)

Re: Precerpani benzinu z nadrze...

Poslaťod korimi » Uto 28. Apr 2015, 21:30

Nejlepe zapojit baterku a zapnout klicek...tim najdes. Rele ktere ovlada palivmcerpadlo rele odpojit propojit konektory kabelem a pak ti z predem odmontovane hadicky potece benzin....
Nebo druha varianta tusimze pod sedackama je kryt krerym se dostanes k cerpadlu to vymontujes a pak uz jen nasajes benzin primo z nadrze...
Zlaty PSA :-)
Potřebujete-li radu či pomoc nebojte se mne oslovit, rád poradím :-)
Obrázok užívateľa
korimi
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Ned 8. Feb 2015, 23:43
Bydlisko: Jičín
Vůz: Peugeot 405 Break II 1,8 benzin (ex: Xsara Break 2,0hdi 66kW 2000)

Re: Precerpani benzinu z nadrze...

Poslaťod jindra.lup » Uto 28. Apr 2015, 21:53

Dekuju. Asi se pustim pod ty sedacky - stejne pujdou ven - auto mam v planu rozprodat na dily... byt treba co dil to stovka... je mi to jedno. Hlavne at se aspon vrati penize za odtah :-) auto je komplet - myslim ze ma vse ok - jen je hozene pres strechu a vzate trochu na predek - ale to minimalne... nicmene dik tomu kutaleni je to totalka... ale na to tu jeste asi prijde rec - co s ni... snad nekomu z ni jeste neco poslouzi. My jdeme do C5 :-) sice jsem mel puvodne plan koupit tu samou, se stejnou barvou - uplne totoznou... a tak trosku to promenit... :-) ale nakonec jsem si rekl ze chcu mit ciste svedomi a nemit pripadny problem... takze ji rozprodame na dily a zbytek zrusime... kdyby nekdo neco chtel - staci SZ. :-) domluvime se - na 101% :-) (je by si to asi musel dotycny vymontovat sam - nevyznam se v autech... :-D
Dekuji za radu. Jindra "Lup".
Obrázok užívateľa
jindra.lup
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 10. Feb 2015, 13:05
Bydlisko: Písek
Vůz: Citroen Xsara 1.8 break (N6) rok 1999 (bez klimatizace)


Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia