Sepnuta klimatizace

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod rosta » Str 30. Máj 2007, 20:27

XSARA píše:NO TO JE ZAJÍMAVÉ KDY® MÁM NA MANUÁLU NA XSARU 1 A TAM PÍ©OU ®E KDY® JE OVLÁDAČ D V POLOZE PRO ODML®OVÁNÍ,JE FUNKCE ODMRAZOVÁNÍ ŘÍZENÁ AUTOMATICKÝ PROGRAMEM,A TO V ZÁVISLOSTI NA VENKOVNÍ TEPLOTĚ ALE O KLIMU VUBEC NEPÍ©OU.MO®NÁ SE JEDNÁ O XSARU 2 ? VZPOMĚL JSEM NA TU ZIMU TAK MÁM FURT PU©TĚNÉ OFUK ČELNÍHO SKLA A NIC A KDY® JE ZAML®ENÉ TAK HONEM ZAPNOUT KLIMU KNOFLÍKEM A TO JSEM NĚKOLIKRÁT JEL NA DEL©Í TRASU PŘES 100 KM A ANI TO AUTOMATICKY KLIMU NEZAPLO.ALE BUDU TO ZKOU©ET DÁL :roll:

Řízená podle venkovní teploty,tak to je ,ale automatická klimatizace.U manuální přece ľádný teploty nenastavujeą.Ani nemám ľádný čidlo,který by tu venkovní teplotu hlídalo a pak spínalo klimu
rosta
 

Poslaťod pj » Str 30. Máj 2007, 21:03

Osobne tuto pozici ofuku (rozmrazovani a odmlzovani) uprednostnuji a pouzivam dost casto - jde z toho "prijemny" vzduch - v zimne mi z toho fuci brzo teplo a v lete prijemne chladno - a vzhledme k tomu ze mi to nefuci primo na nohy ci ruce/oblicej je to prijemnejsi - a to vse bez manualne zapnute klimy. Ale kazdy uprednostnuje neco jineho ;-)
Kdyz je hic a prepnu to do krajni polohy tak se to projevi na otackomeru (stejne jako bych pustil manualne klimu ale pri jine poloze "ofuku".
pj
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Uto 20. Jún 2006, 11:36
Bydlisko: Brno
Vůz: XI HDI break, r.v.99; C4GP 2.0HDI BMP r.v.09

Poslaťod drystone » Str 30. Máj 2007, 22:49

To Xsara: Ale to je ta věta!!! O klimě sice ani slovo, ale ten program to je ono. A odmlľování pomáhá právě chladný vzduch klimatizace.

Ale někdo tu zmínil tu manuální klimu - tam nevím jak to je. Jám mám tu klimu s polohou u ovládání větráku "AUTO"...

Jinak venkovní teploměr taky nemám.
Citroën Xsara I. 1.4i 55kW (3/2000), s BSI Obrázok
Obrázok užívateľa
drystone
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Sob 11. Feb 2006, 9:22
Bydlisko: Plzeň-Jih

Poslaťod K4my » Štv 31. Máj 2007, 4:55

to neni klasicka manualni to je tzv hybridni poloatutomat.... aneb mechanicka automaticka nebo jak to do me servisak jednu dobu husel sem to zrovna dvakrat s nezajmem nepobiral :lol:
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod CHiP » Štv 31. Máj 2007, 8:33

K4my píše:to neni klasicka manualni to je tzv hybridni poloatutomat.... aneb mechanicka automaticka nebo jak to do me servisak jednu dobu husel sem to zrovna dvakrat s nezajmem nepobiral :lol:

Manuální klimatizace s automatickou regulací teploty v kabině, poloautomatická klimatizace, ... říká se tomu vąelijak, spousta lidí tomu říká i automatická klima, ale k tý to má hodně daleko :D
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod K4my » Štv 31. Máj 2007, 10:45

:-afr:- :ooo: :-afr:- to je vonco, tak to zni jak by to melo znit :twisted:
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Štv 3. Máj 2007, 11:13
Bydlisko: Odry - Nový Jičín

Poslaťod rosta » Štv 31. Máj 2007, 11:24

CHiP píše:
K4my píše:to neni klasicka manualni to je tzv hybridni poloatutomat.... aneb mechanicka automaticka nebo jak to do me servisak jednu dobu husel sem to zrovna dvakrat s nezajmem nepobiral :lol:

Manuální klimatizace s automatickou regulací teploty v kabině, poloautomatická klimatizace, ... říká se tomu vąelijak, spousta lidí tomu říká i automatická klima, ale k tý to má hodně daleko :D

Tak ted uľ to taky chápu _ok_
rosta
 

Poslaťod drystone » Štv 31. Máj 2007, 22:13

No je to tak.
Osobně jsem rád, ľe je tam klima jaká tam je. Je jednoduchá, přesto skvěle funkční.
Po opravdu automatické nikterak ani netouľím. Aspoň ne ve vąech autech se mi líbí (minimálně ovládání)...
Citroën Xsara I. 1.4i 55kW (3/2000), s BSI Obrázok
Obrázok užívateľa
drystone
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Sob 11. Feb 2006, 9:22
Bydlisko: Plzeň-Jih

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia