plovák nádrľe

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

plovák nádrľe

Poslaťod velrybar90 » Pia 25. Jan 2008, 14:29

Zdravím vąechny Xsaristy.
Mám problém s plovákem v nádrľi. Ukazuje čtvrt nádrľe, ale ve skutečnosti uľ tam nic není. Nevíte prosím někdo jak ho demontovat?
Děkuji za pomoc.
velrybar90
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv 24. Jan 2008, 16:30
Bydlisko: Dnešice,Plzeň-jih

Poslaťod rosta » Pia 25. Jan 2008, 16:13

Tak na tohle si u xsary zvykni.Palivoměr u naąich xsar prostě nefunguje tak jak má.Já se na to ptal a bylo mi řečeno,ľe nádrľ musí ven a,ľe by to stejně za chvilku zase ukazovalo na h****.Jezdím podle kilometru a od plný do plný a na tohle sem si prostě zvyknul.
rosta
 

Poslaťod velrybar90 » Pia 25. Jan 2008, 16:58

Tak to si mně moc nepotěąil, ale zase aľ tak mi to nevadí. To jsou daleko větąí problémy. Třeba malý výkon topení. Mám 1,9D 1997 najeto 157000 a auto přestává topit. Zřejmě zaneąený radiátor, ale vůbec nevím jak a kde to rozebrat. Jestli někdo víte víc, prosím.........
velrybar90
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv 24. Jan 2008, 16:30
Bydlisko: Dnešice,Plzeň-jih

Poslaťod divizion » Pia 25. Jan 2008, 18:07

Mě kdyz to malo topil,tak mï stacilo oddelat cepicku,na potrubi co je je tesne u prechodu z motoru do interiru,trocha vody vytekla,a topeni zacalo topit jak blbe.
xsara II 1,6 16V r.v01
Obrázok užívateľa
divizion
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 514
Registrovaný: Pia 20. Apr 2007, 16:17
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod CHiP » Pia 25. Jan 2008, 20:03

rosta píše:Tak na tohle si u xsary zvykni.Palivoměr u naąich xsar prostě nefunguje tak jak má.

Mě tam netahej :!: Mě palivoměr ukazuje dobře :wink:
Obrázok užívateľa
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Príspevky: 1119
Registrovaný: Štv 9. Mar 2006, 17:48

Poslaťod MP » Pia 25. Jan 2008, 21:20

Opět musím s CHiPem souhlasit ... mám takovej pocit ľe ty naąe dvě Xsary jsou dvojčata ... mě palivoměr funguje tak jak má ... nemám s ním problém ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Obrázok užívateľa
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 4374
Registrovaný: Pon 16. Jan 2006, 14:45
Bydlisko: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Poslaťod darnel » Pia 25. Jan 2008, 21:30

Taky nemám problém(zatím).
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Ned 20. Aug 2006, 17:39
Bydlisko: Olomoucko

Poslaťod rosta » Pia 25. Jan 2008, 21:35

Jak kdo,ale já se na něj spolehnout nemuľu.A popravdě na něj uľ ani nekoukám :wink: Jediná jistota je pro mě počítadlo :wink:
Příątě vás tři vynechám :wink: :lol:
rosta
 

Poslaťod urpin » Pia 25. Jan 2008, 23:21

rosta píše:Jak kdo,ale já se na něj spolehnout nemuľu.A popravdě na něj uľ ani nekoukám :wink: Jediná jistota je pro mě počítadlo :wink:
Příątě vás tři vynechám :wink: :lol:

čtyři :lol:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Poslaťod viteon » Sob 26. Jan 2008, 9:40

MP píše:Opět musím s CHiPem souhlasit ... mám takovej pocit ľe ty naąe dvě Xsary jsou dvojčata ... mě palivoměr funguje tak jak má ... nemám s ním problém ...

já teda dvojče nejsem, to mé mě opustilo :( , nejezdím na ropu, ale něco společné máme - ukazuje uľ sedm let stejně.
Obrázok užívateľa
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 3765
Registrovaný: Pia 15. Júl 2005, 8:46
Bydlisko: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: plovák nádrľe

Poslaťod mio » Sob 26. Jan 2008, 13:16

velrybar90 píše:Zdravím vąechny Xsaristy.
Mám problém s plovákem v nádrľi. Ukazuje čtvrt nádrľe, ale ve skutečnosti uľ tam nic není. Nevíte prosím někdo jak ho demontovat?
Děkuji za pomoc.
Odklopením zadní pravé sedačky se dostaneą k plováku,nemusíą vyndavat nádrľ.Zvedni ten kousek koberce,je tam takové víčko,odloupni ho ąroubovákem.A uvidíą hadičky a kabely k plováku,odpoj vąe ale při montáľi dej nové hadicové spony!Je tam velká plastová matka ,která drľí těleso plováku.Povol ji doporučuji něčim dřevěným, násadu atd. poklepej kladivem jde to blbě ale určitě to povolíą.Pak uľ ti půjde vytáhnout.Je tam takovej labyrint jestli máą diesel doporučuji do té nádrľe sahnout,já tam měl takovej mazlák i to sítko bylo zanesený.Moľná to je příčina!!!
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1267
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Poslaťod velrybar90 » Sob 26. Jan 2008, 14:19

Dík mio. To je přesně to, co jsem potřeboval. Víčko uľ bylo venku, ale jak dál, to jsem nevěděl. Jo a naftu mám taky(uľ 8 let, najeto 157000) takľe to bude asi podobný problém. Za chvíli na to vyrazím apak se ozvu.
velrybar90
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv 24. Jan 2008, 16:30
Bydlisko: Dnešice,Plzeň-jih

Re: plovák nádrľe

Poslaťod velrybar90 » Sob 26. Jan 2008, 18:25

mio píše:
velrybar90 píše:Zdravím vąechny Xsaristy.
Mám problém s plovákem v nádrľi. Ukazuje čtvrt nádrľe, ale ve skutečnosti uľ tam nic není. Nevíte prosím někdo jak ho demontovat?
Děkuji za pomoc.
Odklopením zadní pravé sedačky se dostaneą k plováku,nemusíą vyndavat nádrľ.Zvedni ten kousek koberce,je tam takové víčko,odloupni ho ąroubovákem.A uvidíą hadičky a kabely k plováku,odpoj vąe ale při montáľi dej nové hadicové spony!Je tam velká plastová matka ,která drľí těleso plováku.Povol ji doporučuji něčim dřevěným, násadu atd. poklepej kladivem jde to blbě ale určitě to povolíą.Pak uľ ti půjde vytáhnout.Je tam takovej labyrint jestli máą diesel doporučuji do té nádrľe sahnout,já tam měl takovej mazlák i to sítko bylo zanesený.Moľná to je příčina!!!





Tak uľ to mám hotový. To sítko bylo opravdu hrozně zaneąený. Budík sice ukazuje skoro stejně, ale asi ukazoval dobře. Spíą kdyľ tam bylo míň nafty, tak to nebylo kudy brát. Dal sem do kufru kanystr nafty a zkusím jet do poslední kapky.
Mnohokrát děkuji. :D :D :D
velrybar90
Návštěvník
Návštěvník
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv 24. Jan 2008, 16:30
Bydlisko: Dnešice,Plzeň-jih

Re: plovák nádrľe

Poslaťod mio » Sob 26. Jan 2008, 18:48

velrybar90 píše:
mio píše:
velrybar90 píše:Zdravím vąechny Xsaristy.
Mám problém s plovákem v nádrľi. Ukazuje čtvrt nádrľe, ale ve skutečnosti uľ tam nic není. Nevíte prosím někdo jak ho demontovat?
Děkuji za pomoc.
Odklopením zadní pravé sedačky se dostaneą k plováku,nemusíą vyndavat nádrľ.Zvedni ten kousek koberce,je tam takové víčko,odloupni ho ąroubovákem.A uvidíą hadičky a kabely k plováku,odpoj vąe ale při montáľi dej nové hadicové spony!Je tam velká plastová matka ,která drľí těleso plováku.Povol ji doporučuji něčim dřevěným, násadu atd. poklepej kladivem jde to blbě ale určitě to povolíą.Pak uľ ti půjde vytáhnout.Je tam takovej labyrint jestli máą diesel doporučuji do té nádrľe sahnout,já tam měl takovej mazlák i to sítko bylo zanesený.Moľná to je příčina!!!





Tak uľ to mám hotový. To sítko bylo opravdu hrozně zaneąený. Budík sice ukazuje skoro stejně, ale asi ukazoval dobře. Spíą kdyľ tam bylo míň nafty, tak to nebylo kudy brát. Dal sem do kufru kanystr nafty a zkusím jet do poslední kapky.
Mnohokrát děkuji. :D :D :D
:salut-:
Obrázok užívateľa
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 1267
Registrovaný: Pon 1. Okt 2007, 19:30
Bydlisko: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Poslaťod mirah » Ned 27. Jan 2008, 14:07

urpin píše:
rosta píše:Jak kdo,ale já se na něj spolehnout nemuľu.A popravdě na něj uľ ani nekoukám :wink: Jediná jistota je pro mě počítadlo :wink:
Příątě vás tři vynechám :wink: :lol:

čtyři :lol:

5 :lol:
xsara 1.8i 16v
mirah
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Sob 29. Apr 2006, 16:04
Bydlisko: Táborsko

Ďalší

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia