Odrenina pri parkovani

Moderátori: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Poslaťod řepák » Štv 17. Apr 2008, 19:08

...........Rostova rad je dobra, ale osobne bych se tomu vyhnul - je to prece jen plech a skodu Ti to nenahradi. ale za nejakou dobu zaparkovat vedle a otevrit prudce dvere ... to se prece bezne stava a naschval to neni, ze jo...[/quote]


Tak to se mi líbí nejvíc :D
Sám mám od kreténů na dveřích asi 3 ďolíky ...
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Obrázok užívateľa
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2645
Registrovaný: Ned 25. Jún 2006, 20:07
Bydlisko: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Poslaťod Rafan » Pia 18. Apr 2008, 9:04

Tady Ti vąichni dobře radí jak se pomstít, ale co se nejdřív zkusit dohodnout? Já osobně, pokud to nechceą řeąit za účasti policie, bych doąel za majitelem vozu a zkusil s ním promluvit, moľná se dovíą, ľe ke spokojenosti vąech to vyřeąíte přes pojią»ovnu (ne tak docela, on přijde o bonus) a pokud Ti to zapře, alespoň budeą vědět na čem jsi. A kdyľ se potom budeą mstít, budeą usínat s klidným svědomím, ľe jsi to oplatil pěknému hajzlovi.
Xsara II break, 1.6 16V, 2002, tmavomodrá metla
Rafan
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str 19. Sep 2007, 7:47

Poslaťod jakub_k » Pia 18. Apr 2008, 9:10

Rafan píše:Tady Ti vąichni dobře radí jak se pomstít, ale co se nejdřív zkusit dohodnout? Já osobně, pokud to nechceą řeąit za účasti policie, bych doąel za majitelem vozu a zkusil s ním promluvit, moľná se dovíą, ľe ke spokojenosti vąech to vyřeąíte přes pojią»ovnu (ne tak docela, on přijde o bonus) a pokud Ti to zapře, alespoň budeą vědět na čem jsi. A kdyľ se potom budeą mstít, budeą usínat s klidným svědomím, ľe jsi to oplatil pěknému hajzlovi.

no vsak ja se snazil dohodnout .. ale nez jsme se sesli, tak muj lak z jejich auta smyli, pak prisla baba, histericky hulakala po celem sidlisti ze ona to nebyla, ze jeji muz je pravnik, ten tam pak taky prisel .. resit to uz asi nebudu, nemam na to cas, ani nervy .. nastesti jde jen o skrabnuti, mohlo to byt horsi ..

ale je pravda ze jsem blbej, ze jsem nezavolal hned policajty, jak tady nekteri psali .. naivne jsem si myslel ze se s nim bude dat dohodnout ..
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Obrázok užívateľa
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 21. Feb 2008, 9:58
Bydlisko: Praha

Poslaťod rasto.p » Pia 18. Apr 2008, 10:10

No vidíą ja som Ti písal,ľe máą zavola» POLICIU , moľno by ti pomohli ako mne.,,Ja im zato ďakujem"
Picasso 1,8 16V 2002
Strieborná metalíza
Obrázok užívateľa
rasto.p
Xsamarád
Xsamarád
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Sob 1. Mar 2008, 13:15
Bydlisko: PU - SK

Poslaťod B@RT » Pia 18. Apr 2008, 14:13

Pust si pohádku "Obuąku z pytle ven" a tak se musíą zachovat....
Sbírka modelů Citroën
Obrázok užívateľa
B@RT
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:14
Bydlisko: Lomnice n. Pop.
Vůz: Xsara 2,0 HDi 66Kw 2001, 2CV Kachna

Poslaťod Rafan » Sob 19. Apr 2008, 11:50

Jediné řeąení je zkusit se dohodnout s někým kdo nemá bonus na pojistce, aby jste to udělali na pojią»ovnu. A za takovéto jednání paní, Ti vřele doporučuji vyzkouąet některou ze zmíněných rad, nebo vąechny :lol: .
Xsara II break, 1.6 16V, 2002, tmavomodrá metla
Rafan
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str 19. Sep 2007, 7:47

Poslaťod klient » Pon 21. Apr 2008, 10:53

Ahoj, mluvím z vlastní zkuąenosti. Byl jsem kamarádovi na pohřbu, vylezu ven z krematoria a uľ na mě volali dva sluľební řidiči (vezli na pohřeb představitele z magistrátu), ľe mi nějaká červená fábie při couvání z parkoviątě odřela zadní dveře a blatník a samozřejmě ujela. Řidiči nelenili a napsali si SPZ, kterou mi následně předali. Jeden z nich mi dal na sebe kontakt, kdyby byly nějaké potíľe. Já začal obcházet pojią»ovny a hned u druhé mi řekli, ľe tento vůz je u nich registrován. Nic víc mi říct nechtěli, ale vzali to jako ąkodní událost. Sepsali se mnou nějaký lejstra, vyfotili Xsarenku a poslali likvidátorovi. Asi po měsíci se mi likvidátor ozval, ľe dotyčnou(ľenskou) oslovil s tím, jestli si je vědoma, ľe nabourala jiné auto při couvání z parkoviątě. Samozřejmě tvrdila, ľe to není pravda. Měl jsem ale telefon na řidiče, který mi dal tu SPZ a dal číslo telefonu ( po předchozí domluvě s řidičem) likvidátorovi. Ten poľádal řidiče o písemné vyjádření co viděl a stačilo mu to k vyplacení ąkodní události na mém autě. Bylo to něco přes 6 000,- Kč, které mi přiąly asi za 3 týdny na účet. Nechci tady dělat nějakou reklamu, ale byla to Česká pojią»ovna( já jsem pojiątěn jinde) :wink:
Má rada je najít si svědka nebo dva a zkusil to přes pojią»ovnu. Ciao
Xsara 1.4i Rouge Lucifer 2002
klient
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Štv 15. Feb 2007, 19:10
Bydlisko: Chomutov

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod Strejceknimra » Str 1. Okt 2008, 12:54

A co sehnat kamaráda, který má auto na leasing a necvhat jej prohlásit, že způsobil škodu? O bonus nepřijde (povinné ručení platí v leasingu v konstantní výši). Leasingovku taky nepoškodí, neboť leasingovky mají rámcové pojistné smlouvy s pojišťovnami bez systému bonus/malus (zato mají sazby pojistného, které by jim běžný smrtelník záviděl).
Kdo neměl zrzavou, neví, co je ženská. Kdo neměl citrouše, neví, co je auto.
Strejceknimra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob 20. Sep 2008, 15:38
Bydlisko: Ústí nad Labem
Vůz: C5 2.0 HDi (2010), Kaipan 14 (2008), v minulosti postupně 2 x Xsara

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod Berny » Štv 21. Máj 2009, 17:00

Není to na odřeniny ale na promáčkliny :D http://www.aukro.cz/item633838130_pops_ ... _auta.html co si o tom myslíte?
Obrázok
Obrázok užívateľa
Berny
Profesionál
Profesionál
 
Príspevky: 447
Registrovaný: Uto 20. Máj 2008, 21:20
Bydlisko: TnO
Vůz: Xsara I

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod Hubi » Štv 21. Máj 2009, 20:19

Na tom videu to vypadá hezky, ale jen jestli to tak pěkně funguje. Nejsem si tim zrovna tak jistý. Filmaři dokážou sestřihat cokoli.
Obrázok
Citroën Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, r.v. 2001
Peugeot 807, 2.0 HDI 100kW, EXCLUZIVE, r.v. 2007

Citroën Xsara II liftback, 1.6 16V CHRONO, r.v. 2003 - stále u našeho domu, pane říká tatíkovi
Obrázok užívateľa
Hubi
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1481
Registrovaný: Uto 3. Feb 2009, 16:08
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Vůz: Xsara II break, 1.6 16V EXCLUZIVE, rv. 2001

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod urpin » Štv 21. Máj 2009, 20:52

Fungovat to může, ale to neznamená, že to zvládne každý :wink:
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Obrázok užívateľa
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 1681
Registrovaný: Ned 8. Apr 2007, 9:56
Bydlisko: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod Škopek » Štv 21. Máj 2009, 21:37

Zdravím :salut-:
Na seznamu značek není Citroen na ty bude asi něco lepšího :D
Xsara 2.0 HDI 66 Kw hatchback do provozu 3 ledna 2003 u frantíků - XSARA - dobrá volba
Obrázok užívateľa
Škopek
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 839
Registrovaný: Sob 8. Nov 2008, 17:36
Bydlisko: Mariánské Lázně
Vůz: Xsara 2.0 hdi hatchback 66Kw nafta 2002

Re: Odrenina pri parkovani

Poslaťod Hrnča » Pia 22. Máj 2009, 10:09

Něco podobnýho se používá i na výstupní kontrole v automobilkách. To vyrovnání se ale děje za pomocí štěničníku a ne nějakýho šroubování plastovým kolečkem. Nalepení se taky provádí pomocí těch tavnejch tyček...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázok
Obrázok užívateľa
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Príspevky: 2703
Registrovaný: Uto 25. Sep 2007, 16:54
Bydlisko: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Predchádzajúci

Späť na Cokoliv se nikam nevešlo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron